02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

ویرایش قالب وردپرس

برای ویرایش قالب وردپرس چه باید کرد : علت های مختلفی برای تغیر ظاهر و بخش های مختلف سایت وردپرسی بیان می شود. به طور کلی کاربران وردپرس با هدف بهبود روند سایت، دست به تغیرات مختلف سایت و ویرایش قالب وردپرس زده و انتظار دارند با این کار به مخاطبان بیشتری دست یابند و کارکرد آسانتری داشته باشند در این مقاله به بیان نکات کلیدی که پیش از انجام ویرایش قالب وردپرس لازم است بدانید، پرداخته ایم و با درنظر گرفتن این نکات می توانید بااطمینان بیشتری سایت وردپرسی خود را تغیر دهید. با ما همراه باشید …

ویرایش قالب وردپرس معمولا با اهداف زیر صورت می گیرد.

  • افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر
  • ریسپانسیو شدن سایت
  • افزایش سرعت
  • بهبود نمایش عمومی متون و عکس های سایت
  • افزایش رضایت مخاطبان
  • بهبود کارکرد سایت
  • تغییر در ظاهر و رنگ سایت
  • تغییر در ساختار کار و یا اضافه نمودن بخش های جدید

ویرایش قالب وردپرس

انجام ویرایش قالب وردپرس پیش از شروع فعالیت سایت
هرگونه تغیرات اساسی قالب وردپرس و ظاهر سایت بهتر است پیش از شروع فعالیت سایتتان انجام گیرد. طبق تحقیقات انجام شده مخاطبان و بازدیدگنندگان همیشگی سایت به تغیرات اساسی واکنش نشان داده و هرگونه افت کیفیت می تواند افت بازدید چشم گیری را به بار آورد. بنابراین بهتر است پیش از شروع فعالیت رسمی سایت تغیرات مورد نظرتان را اعمال و قالب وردپرس مورد نظرتان را انتخاب نمایید.حتی جالب است بدانید برخی تغییرات در قالب وردپرس که باعث بهبود روند کاری و ظاهر سایت میشود متاسفانه از نظر برخی کاربران باعث افت کیفیت شده .

زمان را در نظر بگیرید
پیش از ایجاد تغیرات لازم است این نکته را در نظر بگیرید که برای ایجاد تغیرات چه مقدار زمان لازم است و سایت شما تا چه اندازه از دسترس خارج خواهد شد. برنامه ریزی اصولی و تخمین صحیح این موارد از افت بازدید و از دست رفتن مخاطبانتان جلوگیری خواهد کرد.

تغیر URL ها را به حداقل برسانید
برخی از وبمسترها بعد از ایجاد تغیرات کلی در سایت، به فکر تغیر یو آر ال ها افتاده و بعضا مطالب قدیمی را می خواهند تغیر دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که تغییر URL باعث از دست رفتن جایگاه و اعتبار مطلب در گوگل شده و عملا مطلب در نتایج جستجو از دست خواهد رفت و خطای 404 خواهید داشت. بنابر این سعی کنید تغییر URLرا به حداقل رسانده و درصورت انجام، حذف لینک را از طریق گوگل وبمستر اعمال نمایید.
پیش از ویرایش قالب وردپرس ، از سایت خود بک آپ تهیه نمایید
جهت کاهش ریسک و امکان بازگشت به حالت قبل، لازم است از سایت خود به طور کامل بکاپ گرفته تا در صورت لزوم بتوانید به حالت اولیه برگردید. در صورت مشاهده هرگونه افت بازدید و نارضایتی کاربران از طریق بک آپ به حالت اولیه برگشته و به تحلیل تغیرات و علت نارضایتی کاربران بپردازید.

بیشترین تغییرات و ویرایش قالب وردپرس مربوط به قالب وردپرس شرکتی و پوسته شرکتی وردپرس بوده که جهت بهبود کارکرد سایت و یا با توجه به اضافه شدن خدمت جدید به قالب وردپرس اضافه میشود .

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم نیز  با توجه به نیاز کاربران پس از خرید قالب وردپرس اقدام ثبت سفارش ویرایش قالب وردپرس کرده تا بتواند رضایت 100 درصدی مشتریان خود را  جلب نماید و مشتری نیز بهترین قالب وردپرس را در اختیار داشته باشد تا بتواند با استفاده از یک قالب وردپرس تخصصی کار و کسب خود را رونق ببخشد

در صورتی که میخواید یک قالب وردپرس از ابتدا با سلیقه شما طراحی شود  میتوانید به صفحه سفارش طراحی قالب وردپرس  رفته و نیاز ها و امکانات مورد نظر را سفارش دهید و از خدمات مشاوره رایگان کیان تم نیز استفاده کنید


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112