02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

رفع مشکلات قالب شرکتی وردپرس

رفع مشکلات قالب شرکتی وردپرس : اگر از کاربران وردپرس باشید و با قالب های شرکتی را بشناسید ، حتما به خوبی می دانید که در بلند مدت ممکن است با مشکلات و مسائل مختلفی برخورد کنید که البته امری کاملا عادی و پیش بینی شده است. کاربرهای وردپرس با قالب های شرکتی که عموما از مدیران یا کارمندان مجموعه می باشند ، اطلاعات کامل و دانش تخصصی برای رفع پیش آمد های احتمالی را نداشته و این امر یکی از نگرانی های کاربران محسوب می شود. طبیعتا استخدام فرد متخصص برای رفع پیش آمدهای احتمالی برای اکثر مجموعه ها توجیه اقتصادی نداشته و یا به دلایل مختلف امکان پذیر نخواهد بود.
راه حلی مناسب برای رفع مشکلات قالب شرکتی وردپرس
استفاده از مجموعه های متخصص برای رفع این گونه مشکلات مقطعی ، آسان ترین راه برخورد با این مشکل است. تیم کیان تم به منظور پاسخ گویی دقیق و سریع به کاربران و مشتریان عزیز ، تیم متخصصی جهت پشتیبانی سریع و کامل تدارک دیده است. بنابر این برای رفع مشکلات قالب شرکتی وردپرس خریداری شده از فروشگاه قالب وردپرس کیان تم هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت و این کار به طور رایگان و در سریع ترین زمان ممکن توسط تیم متخصص انجام می گیرد.

در استفاده از قالب وردپرس شرکتی با چه مشکلاتی ممکن است روبرو شوید؟
قبل از پاسخ گویی به این سوال لازم است یادآور شویم در صورت طراحی اصولی و استاندارد قالب شرکتی وردپرس ، مشکل اساسی نخواهید داشت و اگر از مشتریان کیان تم باشید ،این مورد تضمین شده است ولیکن در مواردی در اثر عوامل طبیعی ممکن است پیش آمدهای جزئی به وجود آید. در ادامه به بررسی چند نمونه پراحتمال می پردازیم.
از کار افتادن خبرنامه: این مورد نادر در برخی خبرنامه ها در اثر اشکالات جزئی به وجود می آید که جای هیچ نگرانی ندارد و با یک تماس در کمترین زمان مشکل رفع خواهد شد.
نیاز به جابجا کردن قسمت های مختلف: این مورد که ناشی از عدم اطلاعات کافی می باشد ، با تماس با تیم پشتیبانی کیان تم برای شما در صورت امکان در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
افزودن یا حذف کردن درگاه ارتباطی جدید : در مواردی ممکن است نیاز به افزودن شبکه اجتماعی جدید و یا حذف کردن موردی شوید که تیم پشتیبانی ما در خدمت شما خواهد بود.
تعویض رنگ: تغیر رنگ قالب در بیشتر قالب های طراحی شده توسط کیان تم تعبیه شده است و کاربران به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. در صورت فقدان این قابلیت تیم پشتیبانی در صورت امکان این کار را برای شما انجام خواهد داد.

عدم همخوای با ورژن جدید وردپرس و یا افزونه :گاهی شاهد این موضوع هستیم که که خطا هایی در سایت به وجود می آید که مربوط به بروز رسانی افزونه ها و وردپرس می باشد که این موارد نیز در صورتی که مشکل از سمت قالب باشد به صورت رایگان رفع میشود.

خبر خوب مخصوص مشتریان عزیز
به منظور آموزش کامل و آگاهی بخشیدن و اطلاع دقیق شما عزیزان از نحوه کار کردن با قالب ، فایل آموزشی جامع بعد از خرید قالب وردپرس به شما تقدیم می شود که می توانید از آن استفاده نمایید. همچنین کلیه بخش های قالب اعم از تنظیمات ، فارسی بوده  و کاربری بسیار آسانی دارد.
تیم پشتیبانی کیان تم نیز به طور دائمی برای رفع مشکلات احتمالی در خدمت شما خواهد بود. در این راستا درگاه های ارتباطی متعددی نیز تعبیه شده است که شما عزیزان به راحتی با پشتیبان خود ارتباط بگیرید.

رفع مشکلات قالب شرکتی وردپرس

رفع مشکلات قالب شرکتی وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112