02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

نصب رایگان قالب شرکتی وردپرس

نصب رایگان قالب شرکتی وردپرس : راه اندازی سایت با قالب وردپرس شرکتی ، یکی از آسان ترین راه های سرمایه گذاری در فضای مجازی می باشد. انجام این کار محبوبیت زیادی پیدا کرده و به امری رایج و مطمئن برای ایجاد شناسه مجازی مجموعه ها تبدیل شده است. در صورتی که قصد دارید قالب شرکتی وردپرس خریداری نمایید، کیان تم در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.
مرحله نصب قالب برای افراد آماتور و غیر متخصص کمی پیچیده بوده و همچنین باعث اتلاف وقت می شود. همچنین در صورت نصب غیراصولی ممکن است در حین کار با قالب وردپرس با مشکلات مختلفی برخورد کنید. به این ترتیب بهتر است که مرحله نصب توسط افراد متخصص انجام شود. مشتریان عزیز کیان تم نگرانی از این بابت نخواهند داشت چراکه این مرحله تماما توسط گروه پشتیبانی ما بدون هزینه انجام می شود.

نصب رایگان و سریع قالب وردپرس
کیان تم به منظور راحتی هرچه بیشتر مشتریان و همچنین راه اندازی هرچه سریع تر وب سایت مجموعه های متقاضی، نصب قالب را به طور رایگان و در کمترین زمان انجام می دهد. بدیهی است که در صورت بروز اشکال در تمامی مراحل تیم پشتیبانی پاسخ گو بوده و به سرعت مشکل را پیگیری خواهد کرد.

مرحله به مرحله همراه شما
یکی از مسائل و نگرانی های مدیرانی که قصد دارند وب سایت خود را راه اندازی کنند، عدم اعتماد به افراد جهت اداره سایت می باشد و به این علت و یا دیگر دلایل ترجیح می دهند وب سایت خود را به طور شخصی اداره کنند. تیم کیان تم متعهد است که ضمن امانت داری کامل و بدون کوچکترین اهمالی در حفظ اطلاعات سایت به پشتیبانی کامل مشتریان پرداخته و در صورتی که با مشکل خاصی روبرو شدید می توانید بدون نگرانی روی ما حساب کنید.

درگاه های ارتباطی متعدد جهت ارتباط آسان با پشتیبان
در دسترس بودن تیم پشتیبانی ما از طریق درگاه های ارتباطی متعدد یکی از مزیت های کیان تم بوده که جلب رضایت مشتریان را به دنبال داشته است. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تماس ، تلگرام ، فرم تماس و ایمیل و … با تیم پشتیبانی خود در ارتباط بوده و رفع مسائل و مشکلات شما در کمترین زمان انجام خواهد گرفت.

کیان تم همراه همیشگی شما
مشتریان عزیز ما علاوه بر دریافت خدمات نصب رایگان ، فایل آموزشی رایگان و پشتیبانی رایگان در صورت نیاز می توانند از تیم پشتیبانی ما جهت پاسخ گویی به سوالاتشان استفاده کنند. همکاری بلند مدت با مجموعه های مختلف همواره از اصلی ترین اهداف ما بوده و بدون شک این امر بدون جلب رضایت شما محقق نخواهد شد.

نصب رایگان قالب شرکتی وردپرس

نصب رایگان قالب شرکتی وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112