02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

امنیت را فدای قالب رایگان یا فارسی سازی نکنیم

راه اندازی وب سایت و کسب و کار مجازی پیش از هر چیز نیاز به مقدماتی دارد که در صورت عدم رعایت آن‌ها، نتیجه مناسب و قابل قبولی حاصل نخواهد شد. یکی از این مسائل امنیت سایت است که از جهات مختلفی مهم به شمار می‌رود. اعتبار کسب و کار و ایمن سازی در گرو امنیت سایت و اطلاعات مشتریان بوده و همچنین در صورت بروز هرگونه اشکال امنیتی، جبران هزینه و وقت کار دشواری خواهد بود. راه اندازی سایت از طریق قالب شرکتی وردپرس و یا هر نوع سایتی توسط سیستم مدیریت محتوای ودرپرس که امروزه محبوب ترین پلتفورم موجود محسوب می‌شود نیز باید با در نظر داشتن نکات ایمنی و امنیت سایت اجرا شود. و نباید هیچگاه امنیت را فدای قالب رایگان یا فارسی سازی نکنیم.

امنیت را فدای قالب رایگان یا فارسی سازی نکنیم

امنیت را فدای قالب رایگان یا فارسی سازی نکنیم

شاید در نگاه اول قالب وردپرس رایگان و یا قالب وردپرس فارسی سازی شده برای کاهش هزینه‌ها معقول به نظر برسد. اما در نظر داشته باشید که عدم کارایی قالب شرکتی وردپرس و بروز اشکال تا چه حد می‌تواند مضر و زیان آور باشد. در این مقاله به بررسی نکات امنیت قالب وردپرس می‌پردازیم.

معایت قالب‌های رایگان غیر ایرانی
حتما ضرب المثل هرچه قدر پول بدی همانقدر آش میخوری رو شنیده اید! با این وجود چگونه می‌توان از قالب وردپرس رایگان توقع داشت که امنیت و کارایی آن تضمین شده باشد. اکثر این دسته از قالب ها دارای باگ امنیتی بوده و به راحتی توسط هکرها هک می‌شود. از طرفی ناهمانگی آن ها با فونت و نوشتار فارسی نیز ظاهر آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. و حتی در صورتی که قالب وردپرس شما رایگان باشد و هیچ مشکلی هم درون آن وجود نداشته باشد عدم دسترسی به طراح قالب وردپرس ممکن است شما را با مشکل مواجه کند و در صورت بروز مشکل امنیتی هیچ فردی پاسخگوی شما نخواهد بود.

عملکرد و کارایی موثر
قالب‌های رایگان وردپرس معمولا کارایی لازم را در اختیار کاربر نخواهند گذاشت چراکه برخی از قابلیت‌های آن ها حذف شده و در نسخه‌ی بتای پولی قرار گرفته است. اما نسخه دانلودی فاقد قابلیت‌های نسخه اصلی بوده و بعضا دچار اشکالات عدم کارایی نیز می‌شوند.

الگوریتم جدید گوگل
الگوریتم جدید گوگل که حساسیت زیادی بر امنیت سایت و کاربر پسند بودن آن دارد دلیل دیگری است که مارا مجاب می‌کند از قالب وردپرس ایرانی استفاده کنیم. در واقع قالب وردپرس ایرانی با تطابق کامل با سلیقه مخاطبان ایرانی و نوشتار فارسی طراحی شده و امنیت آن نیز تضمین شده است. و حتی در صورت بروز مشکل امنیتی شرکت طراح قالب وردپرس پاسخگوی آن خواهد بود

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم، تضمین کیفیت
فروشگاه قالب وردپرس کیان تم، امنیت و کیفیت تمامی قالب های ارائه شده را تضمین نموده و در صورت بروز هرگونه اشکال در سریع ترین زمان آن را برطرف خواهد کرد. ویژگی اصلی قالب های وردپرس کیان تم، بررسی دقیق بازار هدف تخصصی و تعبیه امکانات پیشرفته برای تحقق اهداف شرکتی است. از طرفی وجود پشتیبانی دائمی در بلند مدت مجموعه شما به خوبی همراهی کرده و پاسخ گوی سوالاتتان خواهد بود.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112