کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

یک وب سایت منحصر به فرد داشته باشید.

طراحی وب سایت متمایز: معمولا افراد تمایل دارند در هر زمینه تک و خاص باشند.در زمینه طراحی سایت نیز این نگرش بین بسیاری از کارفرمایان که برای طراحی سایت مراجعه می کنند مشاهد می شود.همه دوست دارند وب سایتی منحصر به فرد و متفاوت داشته باشند تا کاربر زمانی که به وب سایت آنها مراجعه می کند حس دیگری داشته باشد.

عده ای که به دنبال طراحی سایت به کمک قالب وردپرس ایرانی و اماده هستند معمولا این نگرانی را ابراز می کنند که سایتشان مشابه سایت های دیگر می شود و در جذب مخاطب خود ممکن است دچار مشکل شوند. باید به گوییم که طراحی قالب وردپرس ایرانی در کیانتم به گونه ای انجام می شود که صاحب سایت می تواند هر آیتمی را بدون کد نویسی و با استفاده از پنل تنظیمات قالب به راحتی طبق نظر و سلیقه خود تغییر دهد. تا کنون وب سایت هیچ یک از مشتریان ما مشابه دیگری نبوده است.

طراحی وب سایت متمایز

طراحی سایت متمایز

برای افرادی که تمایل دارند طراحی وب سایت متمایز داشته باشند در این مقاله مواردی را ذکر می کنیم که برای یک طراحی منحصر به فرد بسیار مفید است.

استفاده از نام برند

مشتریان شما بسیار شگفت زده خواهند شد اگر نام تجاری و برند خود را در وب سایت شما مشاهده کنند. این کار علاوه بر این که موجب وفاداری آنها به شما می شود طراحی وب سایت متمایز ایجاد خواهد ساخت. برای پیاده سازی این طرح بازم است لوگو و نام برند مشتریانتان را در جایگاهی مناسب از وب سایت خود بگنجانید.

طراحی گرافیکی وب سایت

بیشترین چیزی که موجب تمایز وب سایت شما می شود طراحی های گرافیکی می باشد.

عکس ها را می توانید به سبکی در وب سایت خود به کار ببرید

مثلا همرنگ بودن زمینه عکس با زمینه وب سایت و یا استفاده از عکس های png موجب می شود در وب سایت تصاویری برجسته به چشم بخورد. تا جایی که می توانید با استفاده از گرافیک و عکس میتوانید نوعی سبک تماشایی متمایزی را ایجاد کنید.

تولید محتوا منحصر به فرد

بخشی از وب سایت که انعکاس مستقیمی بر روی کاربران دارد، متن و محتوای وب سایت است. این روش حساس ترین بخش وب سایت شماست. محتوا می تواند تمایز بسیار زیادی ایجاد کند هرچه محتوای به روز تر و منحصر به فردتری نشر دهید طرفداران وب سایت شما بیشتر خواهند شد و به علاوه گوگل نیز رتبه خوبی به وب سایت شما خواهد داد. اما توجه داشته باشید که هرگونه محتوا نمیتواند وب سایت شما را وب سایتی خاص نشان دهد. اگر محتوا را به شیوه ای ناصحیح به کار ببرید موجب از دست رفتن مخاطب خواهد شد. در نگارش محتوا به اصول سئو باید توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید به کمک آن تمایز خود را به کاربر نشان دهید.

اگر برای تولید محتوا ازعکس و فیلم بهره بگیرید و ویدئو هایی را تهیه کنید در زمینه ایجاد تمایز بسیار موفق خواهید بود.

نمایش انیمیشنی

اگر بتوانید محتوای وب سایتتان و یا تصاویر محصولات و آیکون های وب سایت را به طور هوشمندانه ای تبدیل به انیمیشن کنید در برقراری ارتباط با کاربر گامی به جلو برداشته اید. نمایش های ۳۶۰ درجه برای وب سایت های فروشگاهی بسیار توصیه می شود و موجب طراحی وب سایت متمایز می شود.

قراردادن تجربه کاربران برای طراحی وب سایت متمایز

به جای این که در قسمتی از سایت خود از خود و خدماتتان تعریف و تمجید کنید نظرات مثبت کاربران و مشتریان خود را قرار دهید و اجازه دهید کاربران جدید با تعریف و تمجید های کاربران و مشتریان قبلی به حسن کار شما پی ببرند. قطعا این تاثیرگذار تر خواهد بود. به این منظور در بخشی از سایت عکس و نام مشتریان را به همراه یک کامنت از آنتها منتشر کنید.

طراحی تک ستونه 

بهتر است به جای طراحی های چند ستونه و شلوغ و درهم پیچیده از یک طراحی تک ستونه و ساده استفاده کنید.

شلوغ کردن صفحه یک وب سایت نه تنها موجب جذب کاربر نمی شود بلکه او را فراری می دهد. در میان وب سایت هایی که پر از تبلیغات هستند و حداقل از سه ستون تشکیل شده اند یک وب سایت تک ستونه با طراحی شیک قطعا برای کاربران چشم نوازتر خواهد بود.

در واقع  نیازی نیست تمامی آنچه کاربر به دنبال آن است را در صفحه و در مقابل چشم کاربر بچینید. یک طراحی ساده و شیک در صفحه اصلی سایت کاربر را به مشاهده سایر صفحات وب سایت علاقه مند خواهد کرد. می‌توانید یک فروشگاه را تصور کنید که اجناس زیادی برای فروش دارد ولی وسیله مهم برای جذب مشتری آن ویترینی است که باید جنس‌های تاپ و چشم‌نواز در آن قرار گیرد، این موضوع می‌تواند باعث شود که مشتری‌ها به داخل فروشگاه کشیده شوند و آن جا تمامی اجناس را ببینند.

بارگزاری سریع

همانطور که در مقالات قبل توضیح داده ایم سرعت بارگزاری در ایجاد تمایز برای وب سایت شما بسیار مهم است. برای طراحی وب سایت متمایز سعی داشته باشید که بارگذاری صفحه اولیه را برای کاربران سریع‌تر کنید. این کار به کمک بهینه سازی تصاویر و کدها قابل انجام خواهد بود. در نظر داشته باشید که هر ثانیه، کاربر بیشتر منتظر بماند، امکان از دست دادن او بیشتر  خواهد شد.

وب سایت های طراحی شده با قالب وردپرس ایرانی که طرحی مهندسین حاضر در تیم توس وب می باشد به خوبی تمامی این امکانات را به صاحب یک سایت هدیه می دهد و شخص هیچ نگرانی از بابت رعایت این نکات در طراحی سایت خود نخواهد داشت.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112