02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

نکات مهم در مورد امنیت وردپرس

نکات مهم در مورد امنیت وردپرس که حتما باید در مورد آن بدانید : وجود افراد منفعت جو و هکرهای کلاه سیاه در فضای مجازی، آسودگی خاطر را از ادمین‌های سایت ربوده و در مواردی باعث ضرر کسب و کارهای مختلف شده است. از این رو امنیت سایت یکی از ویژگی‌هایی است که جستجو برای ملزومات آن بسیار به چشم می‌خورد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس گرچه به طور خودکار آپدیت‌هایی را ارائه داده و کاربر به راحتی با چند کلیک می‌تواند آن را بروزرسانی کند، اما این اقدام نیز کافی نبوده و لازم است موارد خاصی در نظر گرفته شود.
در این مقاله به بررسی چند نکته در مورد امنیت وردپرس می‌پردازیم و برخی جزئیات را نیز به شما عزیزان یادآور خواهیم شد. با ما همراه باشید …

نکات مهم در مورد امنیت وردپرس

نکات مهم در مورد امنیت وردپرس

از قالب‌های رایگان استفاده نکنید !
ابتدایی ترین قدم برای داشتن سایت وردپرس ایمن، استفاده از قالب وردپرس معتبر بوده و اصولا پیکره اصلی سایت شما را، قالب وردپرس تشکیل می‌دهد. از این رو توصیه می کنیم در صورتی که از قصد راه اندازی سایتی ایمن و مطمئن را دارید، از این دسته از قالب ها استفاده نکنید. به خصوص قالب هایی که توسط ارائه دهنده نامعتبر طراحی شده و در سایتی ناشناخته منتشر شده است.
بروزرسانی وردپرس و قالب وردپرس را جدی بگیرید !
اگر از کابران سیستم مدیریت محتوای وردپرس باشید، حتما می‌دانید که آپدیت این سیستم اصلا کار سختی نبوده و تنها با چند کلیک می‌توانید این کار را انجام دهید. از این رو در صورت انتشار نسخه به روز، حتما وردپرس خود را آپدیت نموده تا باگ و مشکلات امنیتی آن رفع شود. از طرفی قالب وردپرس خود را نیز از ارائه دهنده ای خریداری نمایید که در صورت مشاهده هرگونه حفره امنیتی، با ارائه به روزرسانی نسبت به رفع آن اقدام نماید.
پسورد و نام کاربردی خود را درست انتخاب کنید !
حتما این نکته را می‌دانید که هر ابزاری در فضای مجازی که نیاز به نام کاربری و رمز داشته باشد، باید مسائل امنیتی در نظر گرفته شود. برای انتخاب نام کاربری بهتر است به هیچ عنوان از Admin استفاده نکنید. از طرفی در صورتی که نام کاربری شما در بخش نویسنده مطلب به نمایش در می‌اید آن را غیر فعال نمایید. همچنین پسورد را با ترکیب حروف علائم و عدد با مقدار مناسب انجام دهید.

از افزونه‌های وردپرس معتبر برای امنیت بیشتر استفاده نمایید !
برخی افزونه های وردپرس که برای امنیت سایت منتشر شده اند، با محدود کردن ورود برخی آی پی ها، سایت شما را ایمن تر خواهد کرد. اما پیش از نصب اینگونه افزونه ها از معتبر بودن مجموعه ارائه دهنده اطمینان حاصل فرمایید.و حتما تنظیمات آن را به درستی انجام دهید ممکن است تنظیم اشتباه اثر معکوس داشته باشد.

نکته ای که باید بدانید این است که بخش بسیاری از نگرانی شما و همچنین ارتقاع امنیت قالب با خرید یک قالب وردپرس ایرانی و یا یک قالب وردپرس حرفه ای رفع خواهد شد .پش به شما فروشگاه قالب وردپرس کیان تم را معرفی میکنیم

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112