02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی کسب و کاری نوین با فروش محصولات دیجیتالی

محصولات دیجیتالی: امروزه اینترنت چنان در زندگی بشر مهم شده است که این امکان را به افراد مختلف داده است که با صرفه‌جویی در هزینه‌ها، انرژی و زمان خودشان و فقط با استفاده از چند کلیک ساده مایحتاج روزانه خود را تهیه کنند. محصولاتی که در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی می تواند به مشتری ارائه شود. در این مقاله از مزایای ایجاد یک محصول دیجیتال که صاحب 100 درصد آن خود شما هستید خواهیم گفت و جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی با تولید یک محصول دیجیتال انگیزه کافی را به به شما القا خواهیم کرد.

محصولات دیجیتالی

محصولات دیجیتالی

یکی از مزیت های فروش محصولات دیجیتالی این است که دیگر نیازی به پرداخت هزینه پستی و ارسال محصول ندارد بلکه در همان لحظه و به صورت آنی پس از پرداخت فایل دیجیتالی در اختیار مشتری قرار می گیرد. هرچه پروسه پرداخت تا دریافت محصول کوتاه تر باشد، میزان رضایتمندی مشتری بیشتر خواهد بود. امروزه یکی از محصولات دیجیتالی مورد تقاضای بازار قالب وردپرس است. یک سایت برای این که تبدیل به بهترین فروشگاه قالب وردپرس شود می تواند بلافاصله پس از پرداخت توسط مشتری قالب را در اختیار وی قرار دهد تا بتواند سایت وردپرسی خود را راه اندازی کند.

شاید فروش محصولات به صورت فیزیکی آسان تر به نظر بیاید اما همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که شما برای فروش محصولی دیجیتالی فقط یک بار زمان می گذارید و حاصل تلاش خود را بارها و بارها به فروش می رسانید. به علاوه دیگر نیازی به تعیین محلی برای انبار کردن محصولات و پرداخت هزینه اجاره نخواهید داشت. تنها انبار شما حافظه کامپیوتر و سرورها با هزینه بسیار کمتر از اجاره یک محل فیزیکی هستند. هر کس از هر کجای جهان می تواند این محصولات را سفارش دهد و به روی کامپیوتر خود دریافت و ذخیره سازی کند.

انواع محصولات دیجیتالی

هر انسانی در زمینه ای تخصص خاص خود را دارد. در هر زمینه ای که تخصص دارید پس از کامل کردن تحقیقات خود اقدام به تولید محتوای دیجیتال کنید. محتوای خود را به شکل هریک از موارد زیر می توانید عرضه کنید:

محصولات نوشتاری: کتاب الکترونیکی، وبلاگ، خبرنامه، اینفوگرافیک،وبلاگ، خبرنامه

محصولات صوتی: دوره های صوتی، موسیقی، پادکست

محصولات ویدئویی: ویدئو های آموزشی، گیف ها


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112