02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی و شروع به کار فروشگاه قالب وردپرس کیان تم

با سلام و احترام خدمت شما عزیزان و کاربران وب فارسی مفتخریم اعلام کنیم در تاریخ 29 خرداد ماه 1396 اقدام به راه اندازی فروشگاه قالب وردپرس شرکتی کیان تم کردیم و انشالله به زودی با بهترین و با کیفیت ترین قالب های وردپرس شرکتی و مناسب انواع کسب کارها در خدمت شما خواهیم بود .و البته قصد داریم در کنار ارائه قالب وردپرس کاملا تخصصی برای شرکت ها کسب و کارها ، اقدام به انتشار برخی مقالات بسیار تخصصی و کمیاب در زمینه وردپرس , امنیت وردپرس , هک وردپرس , افزونه وردپرس و نیز آموزش وردپرس که همه مطالب ویژه و دست اول و بسیار تخصصی باشند را منتشر کنیم و در کل یک سایت تخصصی و حرفه ای در زمینه ارائه قالب وردپرس : قالب وردپرس شرکتی و دیگر قالب های تخصصی وردپرس برای کسب و کار هایی را راه اندازی می کنیم.

لازم به ذکر است که در حال حاضر ما چند سایت در زمینه قالب شرکتی وردپرس و پوسته وردپرس شرکتی و قالب وردپرس شرکتی و قالب تجاری وردپرس و پوسته شرکتی وردپرس در رتبه های اول گوگل داریم و به خوبی با نیاز شرکت ها و کسب و کار ها آشنایی داریم اما در وب فارسی کمبود هایی را احساس کردیم و سایتهای تخصصی در این زمینه که فقط ارائه دهنده قالب شرکتی وردپرس باشد بسیار کم است پس اقدام به راه اندازی این سایت کردیم . و از امروز با تمام قدرت و بدون خستگی فعالیت خود را شروع می کنیم . انشالله که در این راه بتوانیم به هدف خود برسیم در بین وب سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس حرفی برای گفتن داشته باشیم.

پس از چندین ماه تلاش و تفکر و برنامه ریزی دقیق از این لحظه به بعد با برنامه ریزی کاملا دقیق و طبق برنامه زمان بندی شده اقدام به انتشار قالب های حرفه ای و تخصصی خواهیم کرد. ما از ارائه نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می کنیم. و امیدواریم در این راه به موفقیت های چشم گیری برسیم و انتظارات شما را برآورده کنیم.

با سپاس فروشگاه قالب وردپرس کیان تم

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112