کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

چیدمان در قالب وردپرس

شاید بتوان گفت لذت بخش ترین بخش پس از خرید و راه اندازی سایت با قالب وردپرس، پیکربندی و چیدمان اجزاء بوده که با توجه به سلیقه شخصی و نیاز سایت صورت می‌پذیرد. در این مرحله لازم است که بررسی دقیقی بر سایت‌های فعال در این حوزه صورت گرفته و چیدمان صحیح و اصولی قالب وردپرس انجام شود. نکته قابل توجه اینجاست که در برخی موارد نباید از سایت و یا قالب وردپرسی که در زمینه دیگری فعال است، ایده گرفته شود. درواقع برخی از قالب های وردپرس، با توجه به نیاز مخاطبان، فیلدخاصی را در خود دارند که ممکن است برای سایت شما مناسب نباشد. تشخیص این موضوع هرچند کار دشواری نیست ولی ممکن است در برخی موارد به طراح حرفه ای نیاز داشته باشد تا چیدمان در قالب وردپرس شرکتی همانطور باشد که در ذهن شما ترسیم شده . و طراح قالب وردپرس باید توانایی و تخصص کافی برای طراحی طرح و ایده و چیدمان شما را داشته باشد.
بنابراین برای خرید و راه اندازی سایت از طریق قالب وردپرس لازم است از یک مجموعه حرفه ای مشاوره گرفته و همچنین نکاتی که در این مقاله یادآور می‌شویم را رعایت نمایید.شما میتوانید این کار را به دو روش انجام دهید ، اول اینکه یک قالب وردپرس شرکتی که به طرح و چیدمان شما نزدیک تر است را از سایت ما خریداری کنید و اقدام به ویرایش و شخصی سازی آن کنید و روش دوم اینکه اگر طرح و چیدمان شما بسیار خاص و حرفه ای است اقدام به سفارش طراحی قالب وردپرس دهید تا طرح مد نظر از پایه طراحی شود.

چیدمان در قالب وردپرس

چیدمان در قالب وردپرس

نگاه اولیه و نیاز مخاطبان
در صورتی که از ابتدای شروع فعالیت سایت زمان زیادی نگذشته باشد، بیشتر مخاطبان برای اولین بار به سایت شما رجوع خواهند نمود. از این رو برای جذابیت قالب وردپرس لازم است چیدمان بخش های مختلف را طوری به انجام برسانید که مخاطب در نگاه اول به آن چیزی که در پی آن است، برسد. برای درک بهتر این موضوع لازم است مخاطبان خود را دسته بندی نموده و از طراحان حرفه ای قالب وردپرس بهره بگیرید.

فرآیند جذب و نگهداری مخاطب
برای افزایش ترافیک سایت به طور موثر ۲ مرحله اساسی وجود دارد. جذب مخاطب و نگهداری آن ها که از طرق مختلفی قابل انجام است. درواقع با الگوریتم جدید گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها، نرخ پرش یا ماندگاری مخاطبان در سایت نیز از اهمیت ویژه ای برخودار شده است. از این جهت لازم است با نصب افزونه های مختلف و چیدمان صحیح به ایجاد نکات جذاب در قالب وردپرس خود پرداخته و مخاطب را قانع نمایید که برای بازدید مجدد به سایت رجوع کنند.

تناسب ابعادی و رنگ میان اجزاء
یکی از علت‌های جذابیت و زیبایی برخی قالب های حرفه ای وردپرس، وجود تناسب ظاهری و رنگی میان اجزائ تعبیه شده در قالب است. بنابراین برای انتخاب رنگ قالب و باکس‌ها و همچنین زمینه متون حتما تناسب را در نظر داشته و با توجه به نوع فعالیت سایت، گرینه مناسب را انتخاب نمایید.

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم
فروشگاه کیان تم تمامی موارد گفته شده را در قالب های شرکتی خود رعایت نموده تا کارایی و عملکرد قالب‌ها به نوعی تضمین شود. کلیه قالب ها با رعایت جدیدترین الگوریتم های منتشر شده و علم روز دنیا طراحی شده و در دسته بندی مشاغل مختلف قرار گرفته است.

جهت سفارش طراحی قالب وردپرس از طریق منوی سایت بر روی گزینه طراحی قالب وردپرس کلیک کنید و یا برای خرید قالب وردپرس به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112
نماد الکترونیکی