02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

صفحه خطای ۴۰۴ را جذاب بسازید.

پیش از توصیف نحوه جذاب سازی صفحه خطای ۴۰۴ بیایید به این موضوع بپردازیم که این خطا چیست و چرا در سایت ایجاد می شود.

خطای ۴۰۴ یکی از خطاهای استاندارد HTTP است که به معنای عدم وجود صفحه ای است که قصد مشاهده آن را داشته اید. اگر کاربری ادرس صفحه ای از سایت شما را به صورت اشتباه وارد کند احتمالا با این پیغام مواجه شود. یا ممکن است اشتباه از کاربر نباشد و شما با جابجا کردن و تغییر دادن آدرس صفحات موجب به وجود آمدن لینک خراب و نمایش این خطا شده باشید.

خطای 404

خطای ۴۰۴

چطور خطای ۴۰۴ را جذاب سازید

به راحتی می توانید این اتفاق ناخوشایند را برای کاربر خود جذاب سازید و به نفع خود استفاده کنید. در این صفحه از لحنی دلجویانه استفاده کنید و کمی هم زبان طنز را چاشنی توضیحات این صفحه کنید. در این صفحه راه باز گشت به صفحه اول سایت و یا دسترسی به سایر بخش ها را قرار دهید. همچنین اطلاعات ارتباطی با پشتیبانی سایت از مهم ترین مواردیست که باید در این صفحه به نمایش در آید. بسیاری از افراد پس از مواجه با این صفحه به سرعت سایت را ترک می کنند و تلاش مجددی برای دسترسی به صفحه مورد نظر نمی کنند اگر راه دسترسی به سایر صفحات را در این صفحه برای کاربر قراردهید امکان تلاش مجدد و شانس باقی ماندن در وب سایت شما بالا رفته است.

در صفحه خطای ۴۰۴ از عکس هایی با تم خنده دار می توانید استفاده کنید تا ارتباط بهتری با مخاطب برقرار کند.

در زمان خرید پوسته وردپرس دقت کنید برای صفحه خطای ۴۰۴ طراحی ویژه ای در نظر گرفته شده باشد. تمامی قالب های وردپرس کیان تم در پنل تنظیمات خود بخشی برای طراحی این صفحه قرارداده شده است. و شما به عنوان صاحب یک سایت به آسانی می توانید صفحه خطای ۴۰۴ سایت خود را به سلیقه خود و بهترین حالت ممکن طراحی کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112