کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

حرفه ای ترین قالب وردپرس

حرفه ای ترین قالب وردپرس : اگر از کاربران و بازدید کنندگان دائمی وب سایت ها باشید، طبیعتا علم و دانش کافی برای شناخت و تشخیص یک وب سایت خوب را به دست اورده اید. به طور کلی یک وب سایت فارق از این که از چه سیستم بارگزاری محتوایی بهره میبرد، از چند شاخصه کلی برای ارزش گذاری و رتبه بندی تبعیت خواهد کرد. وب سایت های مختلف با توجه به زمینه فعالیت و نوع محتوا به چند دسته کلی تقسیم شده و هرکدام لازم است مولفه های ویژه ای را به منظور کارامدی مناسب در اختیار داشته باشند.ما در این مقاله شما را با مفهوم حرفه ای ترین قالب وردپرس آشنا میسازیم.

در لینک زیر ما یک آرشیو حرفه ای از قالب وردپرس برای شما آماده کرده ایم.

قالب وردپرس

قالب های وردپرسی
سیستم مدیریت محتوای وردپرس که یکی از محبوب ترین های دنیای وب محسوب میشود، با توانایی های خاصی که در اختیار دارد، توانسته علاقه مندان زیادی را به خود جذب کند. از این رو تقاضا برای قالب های وردپرسی افزایش یافته و کاربران در پی یافتن حرفه ای ترین قالب وردپرس برای کسب و کار و یا دیگر فعالیت های مجازی می باشند.
برای پرداخت به این موضوع که حرفه ای ترین قالب وردپرس چه ویژگی هایی باید داشته باشد، لازم است شاخصه های مرتبط با این مسله را در دو دسته بندی کلی قرار دهیم.

حرفه ای ترین قالب وردپرس

حرفه ای ترین قالب وردپرس

شاخصه های مرتبط با کاربر یا ادمین
ویژگی هایی که یک قالب وردپرس حرفه ای در رابطه با کاربر باید داشته باشد، می توان به پنل تنظیمات حرفه ای و محیط کاربری آسان اشاره کرد. پنل تنظیمات که بیشترین استفاده را برای ادمین دارد باید طوری طراحی شود که حداکثر امکانات را در اختیار فرد قرار داده و کاربر بتواند به راحتی طرح و ایده خود را پیاده سازی نماید. خوشبختانه کلیه قالب های طراحی شده توسط کیان تم این ویژگی را داشته و امکاناتی نظیر تغیر باکس تغیر رنگ و جابجایی فیلد مطالب و … را در اختیارتان قرار میدهد.

شاخصه های مرتبط با مخاطب و بازدیدکنندگان
این قسمت که از اهمیت ویژه ای برخوردار است طبیعتا کلیه شاخصه های رقابتی را شامل میشود. با توجه به الگوریتم جدید گوگل که بر پایه رضایت کاربران است، لازم است قالب وردپرسی شما کاملا با این مفهوم تطبیق داده شود. سرعت لود، ریسپانسیو بودن، کد صحیح، ظاهر مناسب و … از مواردی است که در رتبه بندی سایت شما بسیار موثر است. بنابر این یک قالب وردپرس حرفه ای باید به طور کامل این مولفه هارا در خود جای دهد. ما به شما اطمینان میدهیم کلیه قالب های طراحی شده توسط کیان تم از این نظر کاملا استاندارد و حرفه ای طراحی شده اند.

کلام آخر …
به منظور تحقق هدف اصلی کیان تم یعنی جلب رضایت کاربران، همواره در تلاش هستیم حرفه ای ترین و کارآمدترین قالب های وردپرسی را تقدیم شما عزیزان نماییم. کلیه قالب های طراحی شده توسط کیان تم با ارزیابی دقیق و درک عمیق از نیاز کاربران طراحی شده و به جرات میتوان گفت توان رقابتی بسیاربالایی در بین رقبای خود دارند.

در لینک زیر ما یک آرشیو حرفه ای از قالب وردپرس برای شما آماده کرده ایم.

قالب وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112
نماد الکترونیکی