کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس ایرانی و دلیل استفاده از آن

چرا باید از قالب وردپرس ایرانی استفاده کنیم؟ با توجه به محبوبیت سیسم مدیریت محتوای وردپرس، استفاده از قالب شرکتی وردپرس روز به روز در حال افزایش بوده و متقاضیان اینگونه قالب ها عمدتا شرکت ها هستند. با توجه به ویژگی های خاص این قالب ها و امکان کاربری آسان و … می توان گفت استفاده از قالب وردپرس یکی از راحت ترین شیوه های راه اندازی سایت محسوب می شود. اما با توجه به بازار رقابتی موجود و افزایش آگاهی مخاطبان لازم است که انتخاب این قالب ها با وسواس بیشتری صورت پذیرد.

قالب وردپرس ایرانی

با کمی جستجو در سایت های ارائه دهنده قالب وردپرس شرکتی حتما متوجه این موضوع خواهید شد که قالب های موجود عمدتا نمونه ترجمه شده قالب های خارجی هستند. طبیعتا نسخه هایی که به طور رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد، کیفیت لازم را برای حصول بهترین نتیجه نخواهد داشت. قالب وردپرس ایرانی قالبی است که از صفر تا صد توسط طراح کدنویسی شده و ویژگی های مورد نیاز کاربران ایرانی را داشته باشد.

نگاه و سلیقه مخاطبان ایرانی

همانطور که می دانید برای دست یابی به هر بازار مخاطبی باید شیوه ای خاص و استراتژی نقطه ای به کار گرفته شود. در طی این سال ها با افزایش استفاده از اینترنت و فضای مجازی، آگاهی کاربران نیز افزایش یافته و مخاطبان به راحتی به ارزیابی سایت ها پرداخته و نقاط ضعف و قوت آن ها را تشخیص می‌دهند. قالب های وردپرس ایرانی که توسط مجموعه های معتبر طراحی می‌شوند، با شناختی که از سلیقه و نگاه مخاطبان ایرانی دارند به طراحی ظاهری و تعبیه قابلیت های خاص می پردازند.

طراحی مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل

الگوریتم گوگل برای رتبه دهی سایت ها در نتایج جستجو هر ساله تغیرات متعددی به خود گرفته و افزایش رضایت کاربران و کیفیت نتایج جستجو در راس جهت دهی این تغیرات است. با توجه به این موضوع استفاده از قالب های قدیمی و بی‌کیفیت نمی تواند تاثیر مثبتی در فعایت مجازی شما داشته باشد. قالب های ایرانی این خاصیت را دارند که با جذب مخاطب و افزایش نگهداری کاربران در سایت، تاثیر مثبتی در بهینه سازی سایت شما و در نتیجه دریافت رتبه مناسب سایت داشته باشند.

امنیت و کارایی

یکی از مشکلات اصلی کاربران با قالب های دانلودی و ترجمه شده، داشتن باگ های امنیتی بوده که ممکن است بسیار دردسر آفرین باشد. خوشبختانه قالب های ایرانی باکیفیت این مشکلات را نداشته و کاربران می‌توانند با آسودگی خیال به فعالیت مجازی بپردازند.

قالب های وردپرس ایرانی کیان تم

فروشگاه قالب وردپرس ایرانی کیان تم با بهره گیری از طراحان مجرب و همچنین انجام تحقیقات وسیع در خصوص هر حوزه کاری، قالب های وردپرس ایرانی را مطابق هر کسب و کاری به طور تخصصی طراحی نموده است. در واقع مجموعه های متقاضی قالب وردپرس، می توانند با استفاده از این پکیج آماده کسب و کار مجازی خود را به بهترین شکل اداره کنند.

قالب وردپرس ایرانی و دلیل استفاده از آن

قالب وردپرس ایرانی و دلیل استفاده از آن

جهت خرید قالب وردپرس ایرانی  و خرید پوسته وردپرس ایرانی به لینک زیر مراجعه کنید

قالب وردپرس ایرانی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112
نماد الکترونیکی