02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

کیان تم فروشگاه قالب وردپرس ایرانی

راه اندازی آسان و سریع سایت این روزها با وجود قالب وردپرس (قالب شرکتی وردپرس) بسیار آسان تر شده و تنها کافیست فروشگاه قالب وردپرس مناسبی را پیدا کنید. برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی پربازده و ثمربخش، در مرحله ی اول نیاز به یک سایت جامع و مناسب است که بتواند در تحقق اهداف شما، مجموعه را یاری کند. بدون شک در این مسیر به پشتیبانی مناسب از لحاظ فنی نیاز خواهید داشت و در برخی موارد استخدام فرد متخصص امکان پذیر نیست. خوشبختانه فروشگاه قالب وردپرس ایرانی کیان تم پشتیبانی دائمی را در اختیار مشتریان قرار داده تا در این مسیر همراه آنان باشند.

 

جهت بررسی و خرید قالب وردپرس ایرانی به لینک زیر مراجعه کنید

قالب وردپرس ایرانی

 

کیان تم فروشگاه قالب وردپرس ایرانی

کیان تم فروشگاه قالب وردپرس ایرانی

کیان تم فروشگاه قالب وردپرس ایرانی : اگر قصد خرید قالب وردپرس شرکتی را دارید، حتما باید مواردی که به کارایی قالب مربوط میشود را را در نظر داشته باشید. در ادامه به مزیت‌های قالب های شرکتی کیان تم اشاره خواهیم کرد.

کدنویسی اختصاصی بدون استفاده از افزونه
کدنویسی اختصاصی به این معناست که قالب وردپرس ایرانی از پایه توسط طراح قالب وردپرس نوشته شده و از افزونه و کدهای آماده که باعث کاهش کیفیت پوسته وردپرس می‌شود، استفاده نشده است. این موضوع به شما این اطمینان را می‌دهد که قالبی که خریداری می‌نمایید کاملا با کیفیت بوده و خللی در عملکرد نمایشی یا امنیتی آن وجود ندارد. از طرفی سرمایه گذاری برای بازاریابی اینترنتی و سئو سایت نیز، نتیجه بخش خواهد بود.

امنیت بالای قالب
امنیت اطلاعات در قالب‌های شرکتی از اهمیت ویژه ای برخودار است. از این رو توصیه می‌‌شود قالبی خریداری کنید که ایرانی باشد و به طور اختصاصی کدنویسی شده باشد. مسلما قالب های رایگان و ترجمه شده این ویژگی را ندارند و ممکن است با داشتن باگ و اشکال های دیگر مجموعه را دچار دردسر کنند. و البته شخص و شرکتی در قبال خرید قالب وردپرس فارسی سازی شده و یا رایگان پاسخگوی شما نخواهد بود.

در دسترس بودن طراح برای ایجاد تغیرات عمده
ممکن است با گذشت زمان سایت و کسب و کار شما نیاز به تغیرات اساسی داشته باشد. درواقع شاید شما قصد خرید قالب وردپرس جدید را نداشته باشید ولی بخواهید قسمتی از سایت را به طور کامل تغییر دهید و یا بخش جدید را به قالب وردپرس خود بیفزایید. تمامی این موارد در صورتی قابل انجام است که طراحی قالب شما توسط طراح ایرانی انجام شده باشد.

مشاوره و راه اندازی رایگان قالب وردپرس کیان تم
به منظور کاهش هزینه های مشتریان گرامی و راهنمایی آن ها برای خریدی مطمئن و کارآمد، کیان تم پیش از خرید قالب قالب وردپرس مشاوره رایگانی را در اختیار شما گذاشته تا بتوانید به سریع ترین شکل ممکن سایت خود را راه اندازی نمایید. همچنین راه اندازی و نصب قالب نیز تماما توسط کیان تم انجام گرفته و هیچ هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112