02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تولید محتوای یونیک برای وب سایت شما

تولید محتوای یونیک (اختصاصی و سئو شده) برای وب سایت شما – خدمتی دیگر از مجموعه‌ی کیان تم

مزایای تولید محتوا ::

بهترین روش تبلیغات :
تولید محتوا اگر اصولی انجام شود بهترین شیوه تبلیغات است. شما به جای اینکه میلیون ها تومان هزینه برای تبلیغات بنری و محیطی صرف کنید، روی تولید محتوای آموزشی، ارزشمند و با کیفیت کار کنید.

محتوای اصولی یعنی چه ؟
اولین مورد این است که باید از نظر گوگل کاملا بهینه باشد. یعنی باید تمام موارد سئو داخلی سایت در آن رعایت شود. انتخاب عنوان مناسب، استفاده صحیح از تگ های اچ تی ام ال، بکار بردن صحیح کلمه کلیدی، استفاده از عکس های با خاصیت alt، نوشتن توضیحات متا با طول مناسب، درج لینک در نوشته و بسیاری موارد دیگر.
تولید محتوای ارزشمند، دست اول و سئو شده باعث می شود با کلمات کلیدی پول ساز و برجسته در کسب و کارتان، جایگاه های بالا را در گوگل نصیب خود کنید.
کسب جایگاه بالا بطور طبیعی (organic)، در گوگل باعث می شود بطور مستقیم با مخاطب هدفتان روبرو شوید. در نتیجه احتمال تبدیل شدن این افراد به مشتری بسیار بالا است.

وفاداری مشتریان
آیا وقتی کسی واردسایت می شود و تنها محتوایی که می بیند، پیشنهاد فروش کالا باشد، جلوه خوبی دارد؟ نسبت به اینکه وقتی شخصی وارد سایت می شود با انبوهی از اطلاعات ارزشمند رایگان مواجه شود.
در صورتی که مخاطب وبسایتتان را با محتوای با کیفیت تغذیه کنید، بطور غیر مستقیم او را به کسب و کار خود وفادار می کنید. این وفاداری شرط اصلی فروش است.
ارائه خدمات رایگان ارزشمند باعث می شود مشتریان به شما وفادار شوند و در نتیجه خرید از شما را به رقبایتان ترجیح دهند.

چرا شما را به رقبا ترجیح می دهند؟
معمولا انسان ها ذاتا عادت دارند اگر کسی برایشان کاری انجام دهد، خود را موظف می دانند که این لطف او را جبران کنند. شما با ارائه خدمات رایگان ارزشمند مخاطبان سایتتان را به اصطلاح نمک گیر می کنید. در نهایت آن ها این لطف شما را با خرید از شما جبران می کنند.
پس لطفا اهمیت محتوا را تنها در سئو سایت ندانید، تولید محتوای ارزشمند برای سایت، مشتریان را به شما وفادارد می کند.

معرفی شما به عنوان مرجع
وقتی محتوای ارزشمند در سایتتان قرار دهید، از رقبا متمایز می شوید. کسانی که وارد سایت شما می شوند با دیدن این محتواهای رایگان شما را به خاطر می سپارند. این باعث می شود که حتی اگر نخواهند از شما خرید کنند، برای دریافت اطلاعات نیز از سایت شما بازدید کنند.
همچنین بصورت ویروس وار نام شما بین مخاطبان هدفتان می چرخد. مخاطبانتان، شما را به عنوان یک مرجع ارزشمند اطلاعاتی به دیگران معرفی می کنند.
مردم با خودشان می گویند اگر این شرکت در این حد اطلاعات دارد و آن را رایگان در اختیار ما قرار می دهد، پس حتما محصولات، خدمات یا خدمات پس از فروش عالی ارائه خواهد دارد.

برند سازی
برندسازی یعنی “افراد ذهنیت خوبی از شما داشته باشند”.
شما محتوای دست اول و ارزشمند در سایتتان تولید کرده اید. این محتوا باعث شده در جایگاه بالا در گوگل قرار بگیرید (البته به همراه فعالیت های سئو خارجی). مخاطب شما وقتی وارد سایتتان می شود، متوجه می شود که ۸۰ درصد محتوای سایت شما رایگان و بسیار ارزشمند است. این محتوا برای او بسیار مفید واقع می شود و نیاز هایش را برطرف می کند. به شما وفادار می شود. شما را به عنوان مرجع در کسب و کارتان می شناسد. شما را به دیگران معرفی می کند.

تولید محتوای یونیک برای وب سایت شما

تمرکز ویژه ی ما روی محتواسازی برای گوگل است .
قبل از شروع تولید محتوا نیازمند این هستیم که کلمات کلیدی کسب و کار شما را شناسایی کنیم تا بتوانیم روی بهترین کلمات کلیدی شما مانور دهیم .

تولید محتوا از کجا ؟
تولید محتوا به دو صورت انجام می شود .
بهترین حالت این است که شما می توانید مجموعه مقالاتی را به ما بدهید تا ما ازین مقالات مطالبی یونیک را استخراج کرده و به طور کامل بهینه کرده و نکات سئو را در آنها اجرا کنیم .
روش دیگر هم این است که ما خودمان بعد از در نظر گرفتن کلمات کلیدی کسب و کار شما شروع به تولید محتوا در مورد فعالیت شما می کنیم .

فارغ از نوع کسب و کارتان
چه فروش آنلاین انجام میدهید ، چه آموزش های آنلاین و یا اینکه صرفا یک سایت دارید و خدمات ارائه می کنید و یا فروش غیر آنلاین دارید – اگر سایتتان با کلمه کلیدی مربوط به حوزه کسب و کارتان ، نتیجه ی اول گوگل باشد ، درآمدتان فراتر از تصورتان خواهد بود.

بک لینک ::

تاثیر بک لینک ::
زمانی که یک صفحه ی اینترنتی به صفحه ی دیگری لینک می دهد ، آن را “بک لینک” می نامند.در گذشته بک لینک ها معیار اصلی رتبه بندی صفحات اینترنتی در موتور های جست و جو بودند.یک صفحه با بک لینک های بسیار ، رتبه بهتری در موتورهای جست و جو نظیر گوگل کسب می کرد.این امر به مرور زمان با تغییرات بسیاری مواجه شد و هم اکنون عوامل بسیاری در رتبه بندی صفحات اینترنتی در موتورهای جست و جو تاثیرگذار هستند. اما هنوز هم یکی از مهمترین معیار های گوگل برای رتبه بندی یک سایت بکلینک های با کیفیت است و اگر شما بتوانید از سایت های ارزشمندی بک لینک بگیرید قطعا می توانید به نتایج خیلی خوبی در گوگل برسید.

پلن یک :: ارائه ی 8 محتوای یونیک و تخصصی همراه با تصویر و تدوین استراتژی محتوا و بهینه سازی اصولی برای سئو برای کسب و کار شما

قیمت : 400 هزار تومان

پلن دو :: ارائه ی 15 محتوای یونیک و تخصصی همراه با تصویر و تدوین استراتژی محتوا و بهینه سازی اصولی برای سئو برای کسب و کار شما+ 10 بکلینک قوی روی کلمه کلیدی کسب و کار شما

قیمت : 850 هزار تومان

پلن یک :: ارائه ی 30 محتوای یونیک و تخصصی همراه با تصویر و تدوین استراتژی محتوا و بهینه سازی اصولی برای سئو برای کسب و کار شما+ 15 بکلینک قوی روی کلمه کلیدی کسب و کار شما

قیمت : 1،400 هزار تومان

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112