کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس حرفه ای با هزینه مناسب

طراحی قالب وردپرس حرفه ای با هزینه مناسب : طبیعتا وقتی که بحث حرفه ای بودن و کیفیت بالای قالب وردپرس مطرح می‌شود، ناخودآگاه قیمت بالا نیز در ذهن افراد تداعی شده و با توجه به هزینه‌های دیگر مجموعه نوپا، نگرانی هایی برای مدیران در این خصوص به وجود می‌ آید. اما خوشبختانه انواع پوسته شرکتی وردپرس در فروشگاه قالب وردپرس شرکتی کیان تم، با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت ارئه شده و مجموعه های متقاضی می‌توانند از این طریق علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌های خود، پکیجی آماده برای رقابت در فضای مجازی را در اختیار بگیرند.

قیمت و کیفیت قالب وردپرس حرفه ای

قیمت هریک از قالب های موجود در سایت کیان تم، با توجه به قابلیت های آن تعیین شده و طبیعتا قالب های گران تر برای فعالیت های تخصصی و پررقابت تر طراحی شده است. البته تمامی قالب ها از نظر استاندارد سازی و کیفیت در یک رتبه قرار داشته و کلیه امکانات شرکتی مورد نیاز کسب و کارها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. امکانات موجود بر روی قالب ها بر اساس نوع کسب و کار تعبیه شده و ملزومات مورد نیاز برای جذب نوع بازار هدف تخصصی آن حوزه کاری را در اختیار شرکت قرار می‌دهد.

مراحل راه اندازی سایت از طریق قالب وردپرس

به منظور جلوگیری از سردرگمی و اتلاف وقت مشتریان عزیز، مراحل انتخاب و خرید قالب را به طور واضح یادآور می‌شویم.
مرحله اول
تعیین نیاز و نوع امکانات مورد نیاز مجموعه با توجه به شاخصه های موثر در افزایش فروش طبیعتا اولین گام انتخاب قالب وردپرس است. خوشبختانه کیان تم این کار را برای شرکت های متقاضی انجام داده و قالب هارا بر اساس کسب و کارهای مختلف و نوع نیاز کاربران، دسته بندی نموده است. پس تنها کافیست حوزه کاری خود را مشخص نموده و با توجه به بودجه خود، قالب مناسبی را انتخاب نمایید. در صورت نیاز به مشاوره برای انتخاب قالب ، می‌توانید از تیم مشاوره کیان تم استفاده نمایید.

مرحله دوم
پس از انتخاب قالب، تیم پشتیبانی کیان تم به طور رایگان، قالب مورد نظر را برای شما نصب خواهند کرد. در این هنگام فایل آموزشی به شما تقدیم خواهد شد که به کمک آن می‌توانید آموزش های لازم برای استفاده از پنل تنظیمات را فرابگیرید. هرچند که استفاده از قالب های بسیار آسان بوده و محیط کاربری آن تا حد امکان تسهیل سازی شده است.
مرحله سوم
قالب وردپرس و سایت شما آماده بهره برداری بوده و تنها لازم است طبق سلیقه و دید مدیریتی خود، پیکربندی شخصی را انجام دهید. قالب های کیان تم قابلیت تغیر باکس و موارد مختلف را داشته و قالب های حرفه، قابلیت تغیر رنگ را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی، کیان تم در خدمت شما خواهد بود.

قالب وردپرس حرفه ای با هزینه مناسب

قالب وردپرس حرفه ای با هزینه مناسب

قالب وردپرس حرفه ای با هزینه مناسب – قالب وردپرس حرفه ای  شرکتی با هزینه مناسب – بهترین قالب وردپرس حرفه ای با هزینه مناسب – مناسب ترین قالب وردپرس حرفه ای با هزینه مناسب


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112