کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

آیا طراحی قالب اختصاصی برای کسب و کار شما الزامیست

سوالی که اکثر متقاضیان قالب های شرکتی (قالب شرکتی وردپرس) دارند این است که آیا قالب آماده خریداری کنند و یا از قالب‌های اختصاصی که منحصرا کدنویسی می‌شود استفاده کنند. در ابتدا باید بگوییم که قالب وردپرس آماده قالبی است که از قبل کدنویسی و طراحی شده و هر کسب و کاری با خرید آن میتواند سایت خود را راه اندازی کند. درواقع مزیت‌ قالب وردپرس آماده این است که نیازی به اتلاف وقت برای کدنویسی کامل و صرف هزینه زیاد برای طراحی قالب وردپرس سایت نیست. قالب وردپرس اختصاصی قالبی است که از پایه برای یک کسب و کار کدنویسی شده و منحصرا توسط سایت مربوطه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مسلما قالب اختصاصی وردپرس گران تر و البته حرفه‌ای تر از قالب آماده خواهد بود. و البته دقیقا با ظارهر دلخواه شما و امکانات مورد نظر شما طراحی میشود .

در این مقاله به بررسی این مسئله می‌پردازیم که آیا کسب و کار شما نیاز به طراحی قالب اختصاصی وردپرس دارد یا خیر. با ما همراه باشید.

آیا طراحی قالب اختصاصی برای کسب و کار شما الزامیست

آیا طراحی قالب اختصاصی برای کسب و کار شما الزامیست

چه میزان رقابت در کسب و کار شما وجود دارد؟
این که در چه صنعتی فعالیت دارید و چه رقابتی در کار شما وجود دارد می‌تواند اولین سوال برای تعیین نوع قالب سایت باشد. مسلما صنایع بزرگ تر با رقابت بیشتر لازم است تدابیر بیشری برای سایت خود در نظر بگیرند تا پرستیژ کاری حفظ شود. درواقع این انتظار از کسب و کارهای کلان وجود دارد که سایتی با طراحی اختصاصی و حرفه ای داشته باشند و به نوعی امضاء مجموعه باید در همه ی امور کاری نمایان باشد.

مخاطبان شما از چه طیفی هستند؟
این نکته را در نظر داشته باشید که نوع نگاه مخاطبان به سایت شما چگونه است و با چه طیف از مخاطبانی در ارتباط هستید. چیزی که واضح توانایی تشخیص قالب وردپرس برای همگان امکان پذیر نبوده و تنها بخش آگاه مخاطبان می‌توانند تفاوت‌های فاحش قالب وردپرس را تشخیص دهند. به عبارت ساده تر مشاغل و کسب و کارهای که مخاطب خاص و آگاه دارند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که مخاطبان با وسواس و حساسیت بیشتری سایت آن ها را برانداز میکنند و قالب وردپرس اختصاصی بسیار مناسب این نوع سایت ها میباشد

چه میزان از کسب و کار شما به سایت بستگی دارد؟
اگر کسب و کار شما تنها در فضای مجازی است و به عبارتی بازار مجازی تنها بخش فعالیت شما را تشکیل می‌دهد، این موضوع که قالب وردپرس سایت شما چگونه باشد از اهمیت ویژه ای برخودار است. از طرفی کارایی سایت به عنوان هسته اصلی فعالیت های شما به تمامی بخش های کار متصل بوده و عملا نتیجه بخش بودن کلیه فعالیت‌ها در گرو سایت است. بنابراین توصیه می‌شود کسب و کارهایی که بودجه بالایی برای راه اندازی یک تجارت مجازی در نظر گرفته اند، این سرمایه گذاری را روی سایت و قالب وردپرس سایت انجام دهند.
کیان تم پیش از خرید قالب تمامی مشاوره‌های لازم را به طور رایگان در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت تا بتوانید تصمیم بگیرید که کسب و کار شما با یک قالب شرکتی وردپرس آماده راه اندازی میشود یا نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید

منبع کیان تم  : طراحی قالب اختصاصی وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112
نماد الکترونیکی