02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

سوالاتی که در خرید قالب وردپرس سازمانی برای شما پیش می آید.

قالب وردپرس سازمانی حرفه ای (پوسته وردپرس سازمانی) موضوعی است که قصد دارم امروز توضیحاتی در مورد آن در اختیارتان قرار دهم. در واقع حجم زیادی از سوالات برای کیان تم ارسال شده بود و بسیاری از سوالات مشترک بودند و ما متوجه شدیم که این ابهامات برای هر کسی که تصمیم گرفته قالب وردپرس برای سازمان خریداری کند ممکن است پیش بیاید پس چه بهتر که یک مقاله در این رابطه بنویسیم و ابهامات بسیار را را رفع کنیم.

در ادامه سوالات مخاطبان کیان تم و پاسخ ما را خواهید خواند.

 

قالب وردپرس سازمانی

قالب وردپرس سازمانی

این قالب ها برای چه سازمان هایی مناسب هستند؟
پاسخ: قالب های وردپرس سازمانی برای هر سازمانی مناسب است. هر سازمانی که نیاز به یک سایت رسمی برای ارتباط با مخاطبین و ارباب رجوع دارد می تواند از این قالب ها استفاده کند.

با توجه به رسمی بودن یک سازمان استفاده از قالب وردپرس آماده بهتر است یا قالب اختصاصی خودمان؟
تقریبا تفاوتی ندارد. کیان تم قبل از طراحی مجموعه قالب وردپرس برای سازمان همه ی نیاز های یک سازمان را سنجیده است و قالب های با ظاهر رسمی و انعطاف پذیر طراحی کرده است. هر ویرایشی که نیاز داشته باشید روی قالب ها انجام می شود. البته چنان چه تمایل داشته باشید قالب وردپرسی سازمانی مخصوص خودتان طراحی خواهد شد.
اطلاعات یک سازمان بسیار محرمانه هستند تا چه میزان می توان با حفظ اطلاعات در چنین وب سایتی اعتماد کرد؟
پاسخ: امنیت این قالب ها بسیار بالا است و کاملا حافظ اطلاعات سازمان و افراد است. این قالب ها به گونه ای طراحی شده اند که با هر نسخه ی جدیدی از وردپرس همخوانی داشته و شما می توانید همیشه از جدیدترین نسخه وردپرس که امنیت بالایی دارد استفاده کنید. در نتیجه از این بابت مشکلی نخواهید داشت.
آیا می توان برای هر رده ای در سازمان سطح دسترسی خاصی تعریف کرد؟
پاسخ : بله این ویژگی در طراحی تمامی قالب های مجموعه سازمانی رعایت شده است. شما می توانید برای ارباب رجوع، کارمند، مدیر و…. پرتال ایجاد کرده و امکانات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید.
یک سازمان دارای بخش های مختلفی است. چگونه می توان اطلاعات مربوط به بخش های مختلف را در این قالب مدیریت کرد؟
در این قالب می توانید اخبار و اطلاعیه های مربوط به هر بخش از سازمان را دسته بندی کنید و در رده مربوط به خود نمایش دهید.
آیا برای مدیریت سایت نیاز به جذب نیرو در سازمان داریم؟ نیرو به چه میزان مهارت در طراحی سایت نیاز دارد؟
پاسخ: این مورد بستگی به تمایلات سازمان دارد. تیم ما تمامی خدمات پشتیبانی و مشاوره و ویرایش را انجام خواهد داد بنابراین در زمینه کد نویسی نیازی به نیرو نخواهید داشت. اما برای ایجاد محتوای داخلی سایت و یا مدیریت پرتال ها و … یا نیرو جذب کنید و یا از نیروهای قدیمی داخل سازمان استفاده کنید.
تا کنون چه سازمان هایی از مجموعه قالب وردپرس سازمانی قالب خریداری کرده اند؟

قالب وردپرس سازمانی حرفه ای انتخاب سازمان های زیر بوده است:
مراکز علمی پژوهشی، سازمان های مرتبط با محيط زيست، سازمان های فن آوری اطلاعات، موسسه عالی و دانشگاه ها ، سازمان های پزشكی، شرکت های امور بین الملل، اتاق های بازرگاني، انجمن های صنفی ، شرکت های مرتبط با بورس، شرکت نمايشگاههای بين المللی، شركت سهام خاص و عام، سازمان های آموزش، شهرداری ها (قالب وردپرس شهرداری)، دهیاری ها (قالب وردپرس دهیاری)، دانشگاه ها (قالب وردپرس دانشگاهی)، مدارس
امیدوارم این مقاله بخشی از ابهامات شما را برای خرید قالب وردپرس سازمانی حرفه ای رفع کرده باشد. چنان چه سوالی داشتید زیر همین مطلب کامنت بگذارید. همکاران ما پاسخگو خواهند بود.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112