کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

باید ها و نبایدها در استفاده از قالب وردپرس

باید ها و نبایدها در استفاده از قالب وردپرس : فراگیر شدن سیستم وردپرس و استفاده از قالب وردپرس ایجاب میکند که کاربران برای به دست آوردن نتیجه بهتر اصول کلی و مواردی را رعایت نمایند. هرچند استفاده از قالب وردپرس بسیار تسهیل شده و با وجود قابلیت هایی که دارد به خوبی میتواند در رقابت سئو عملکرد مناسبی داشته باشد، ولیکن با شناخت اصول و باید نباید های استفاده از قالب های وردپرسی بهتر میتوانید از پتانسیل آن بهترین استفاده را داشته باشید. این موارد به خصوص برای مجموعه های شرکتی و کسب کارهایی که قصد رقابت در موتورهای جستجوگر و جلب نظر مخاطبان دارند، اهمیت دوچندانی یافته و می تواند نتیجه بخش سایر فعالیت های مجازیشان باشد.

باید های استفاده از قالب وردپرس

بررسی کیفیت قالب

برای نتیجه بخشی بهتر قالب وردپرس لازم است در ابتدا از کیفیت و عملکرد قالب خود اطمینان حاصل فرمایید. برای این کار مولفه های مختلف فنی مانند سرعت لود، کدبندی استاندارد، رنگ و طرح مناسب با مخاطبان، ریسپانسیو بودن و … را کاملا بررسی نمایید.

یکپارچگی سایت و قالب

ظاهر سازمانی و تناسب میان رنگ و اجزای قالب باید در تک تک بخش های سایت نمایان باشد. بدون شک اولین و مهم ترین ویژگی سایت برای جلب توجه مخاطب، ظاهر و جلوه عمومی آن است که می تواند زمینه جذب و یا ناراضایتی مخاطبان را ایجاد کند. برای این کار لازم است طراحی پوسته وردپرس شما به گونه ای انجام شود که تناسب میان باکس ها ، رنگ، هدر و همچنین عکس های سایت حفظ شود. برای تاثیر بیشتر روی مخاطبان لازم است که رنگ سازمانی را به گونه ای انتخاب کنید که مطابق کسب و کار و حوزه کاریتان باشد.

بررسی زمینه مناسب برای نمایش محتوا

طبیعتا یکی از مهم ترین بخش های استفاده از سایت، انتشار محتوا و برای مجموعه های شرکتی بازاریابی محتوا است. نمایش صحیح و موثر محتوا تنها با قالبی مناسب امکان پذیر بوده و زمینه قالب و ابعاد باید طوری طراحی شوند که محتوای شما کاملا خوانا و کاربر پسند واقع شود.
عدم استفاده از قالب های رایگان
استفاده از قالب رایگان وردپرس موجود در سایت های مختلف، پیامد های مختلفی می تواند برای مجموعه شما داشته باشد. بطور کلی قالب های رایگان کیفیت لازم برای رقابت در فضای مجازی را نداشته و امکانات زیادی را در اختیار شما نخواهد گذاشت.
پرهیز از شلوغ و سنگین کردن پوسته وردپرس
استفاده از افزونه های مختلف و عکس های پرحجم برای زیبایی سایت، پیامدهایی از قبیل کاهش محسوس سرعت و دیگر موارد را به بار خواهد آورد. تا حد امکان از فعالیت هایی که سرعت لود سایت را کاهش می دهد اجتناب نمایید.
استفاده از قالب های اختصاصی
یکی ازمواردی که برای مجموعه های شرکتی می تواند زمینه تشکیل فرصت بی نظیر برای رقابت را در پی داشته باشد، استفاده از قالب های اختصاصی است. درواقع ویژگی اصلی این پوسته ها، تطبیق کامل با نیاز کاربران و بازار هدف بوده و عملا امکانات فراوانی را در اختیارتان قرار می دهد.

در این مقاله به باید ها و نبایدها در استفاده از قالب وردپرس پرداختیم امیدواریم که توانسته باشیم نکان مثبتی را به شما انتقال داده باشیم.

باید ها و نبایدها در استفاده از قالب وردپرس

باید ها و نبایدها در استفاده از قالب وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112
نماد الکترونیکی