02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

اهمیت ریسپانسیو در طراحی قالب وردپرس

اهمیت ریسپانسیو در طراحی قالب وردپرس شرکتی و پوسته شرکتی وردپرس : موتورهای جستجوگر برای افزایش رضایت کاربران هر ساله الگوریتم جدید را معرفی نموده و وب سایت هایی که قصد رقابت در فضای مجازی را دارند، مجبور به پیروی از این الگوریتم خواهند بود. شناخت دقیق این موارد و تطابق سایت با الگوریتم های جدید گوگل، بی شک زمینه پیشی گرفتن از رقبا و افزایش فروش را فراهم می‌کند. ریسپانسیو بودن یکی از این شاخصه های گوگل است که به تازگی و با گسترش استفاده کاربران از تبلت و گوشی معرفی شده است. طبیعتا ریسپانسیو بدودن قالب وردپرس شرکتی از جهات مختلفی قابل بررسی است که در این مقاله به آن میپردازیم.

ریسپانسیو بودن قالب وردپرس شرکتی به چه معناست؟

ریسپانسیو یا واکنش گرا به معنی نمایش صحیح و استاندارد سایت در قاب دستگاه های مختلف اعم از گوشی، تبلت و … می‌باشد.

افزایش بازدید

برای افزایش بازدید و ترافیک سایت لازم است که ابتدا نمایش موثر سایت بررسی و تعبیرات لازم برای این منظور ایجاد شود. با گسترش استفاده از تلفن های همراه و با به روز رسانی‌های جدید اندروید که قابلیتهای سرچ را برای کاربران تسهیل نموده است، اهمیت ریسپانسیو بودن دوچندان شده است.

سئو و بهینه سازی قالب وردپرس شرکتی برای موتورهای جستجوگر

یکی از الزامات سئوی بهینه سایت، ریسپانسیو بودن قالب وردپرس (پوسته وردپرس) است. بدون شک قالب وردپرس شرکتی که ریسپانسیو نباشد، قادر نخواهد بود که در جستجوی کلمات رتبه مناسبی را به دست آورد. از آن جایی که نرخ پرش در سئوی سایت بسیار مهم است، از این طریق نیز ریسپانسیو بودن می‌تواند منجر به افزایش سودآوری شود.

امکان جذب یا از دست رفتن مشتری

با وجود رقابت وسیع در فضای مجازی، کاربر به هیچ عنوان عدم نمایش موثر سایت را نپذیرفته و درصورت خطا در نمایش صحیح ، سایت را ترک خواهد کرد. با این وجود این مسئله برای قالب شرکتی وردپرس از اهمیت ویژه ای برخودار بوده و تبعات فراوانی برای مجموعه دارد.
اعتبار بخشی به مجموعه
اگر دقت کرده باشید در جستجو کلمات با گوشی همراه در گوگل، در کنار برخی سایت ها عبارت Mobile friendly قرار گرفته است. سایت‌های که نمایش صحیح و استانداردی در گوشی داشته و به اصطلاح ریسپانسیو باشند، این عبارت در کنار اسم سایتشان درنتایج قرار می‌گیرد. از طرفی اعتبار یک مجموعه شرکتی به اهمیت دادن به مخاطبان بوده و ریسپانسیو بودن یکی از مهم ترین ملزومات برای مجموعه محسوب می‌شود.

افزایش سرعت لود

قالب وردپرس شرکتی باکیفیت که طراحی آن به طور دقیق وبی نقص انجام شود و ریسپانسیو بودن آن کاملا در نظر گرفته شود، سرعت لود بالایی در انواع دستگاه ها خواهد داشت. این مورد با افزایش رضایت کاربران و تاثیر در سئوی سایت، ارزش مجموعه را بالا می برد.

 

ریسپانسیو در طراحی قالب وردپرس

ریسپانسیو در طراحی قالب وردپرس

ریسپانسیو در طراحی قالب وردپرس شرکتی و طراحی پوسته وردپرس شرکتی – ریسپانسیو در طراحی سایت – ریسپانسیو در طراحی قالب شرکتی وردپرس

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112