کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

ریسپانسیو نیاز اصلی هر قالب وردپرس

ریسپانسیو نیاز اصلی هر قالب وردپرس : افزایش ترافیک و بازدید سایت از مهم ترین اهداف هر کسب کاری مجازی بوده و ترفندهای مختلفی برای این کار وجود دارد. طبیعتا ساختار سایت و سیستم مدیریت محتوا در کنار ویژگی های مهم در جلب رضایت کاربر، پایگاه داده ای پرمخاطب و موفق را تشکیل می‌دهد. موارد مختلفی در خصوص رضایت کاربران و جذب مخاطب مطرح می‌شود که از مهمترین آن ها قابلیت نمایش سایت در دستگاه های مختلف یا به اصطلاح ریسپانسیو(واکنش گرا) بودن است. همانطور که می‌دانید استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت برای گشت و گذار در اینترنت و فضای مجازی بسیار وسعت گرفته و سهم قابل توجهی از بازدید سایت از طریق این ابزار انجام می‌شود. در این مقاله به بررسی قالب وردپرس ریسپانسیو و بیان نکات مهم در خصوص آن می پردازیم.

ریسپانسیو یا واکنش گرا به چه معناست؟

قابلیت تطبیق قالب و سایت شما با گوشی و تبلت با ابعاد مختلف و نمایش صحیح و مناسب آن را ریسپانسیو و واکنش گرا می‌نامند. این قابلیت فقط به نمایش سایت محدود نشده و باید این نمایش طوری باشدکه نیاز به زوم کردن یا جابجایی صفحه نباشد و دقیقا متناسب صفحه قرار بگیرد.

چگونه می‌توان قالب وردپرس ریسپانسیو را تشخیص داد؟

برای بررسی ریسپانسیو بودن قالب وردپرسی و سایت خود می‌توانید از ابزار و سایت های ارائه دهنده اینگونه خدمات بهره ببرید. سایت responsivedesignchecker.com یکی از بهترین سایت های موجود برای بررسی این قابلیت سایت شما می‌باشد. از طریق این سایت موارد مختلفی مانند گوشی موبایل، انواع تبلت و دکستاپ به طور کامل قابل بررسی است.

قالب حرفه ای ریسپانسیو چه ویژگی هایی دارد؟

این که تا چه میزان نمایش عمومی قالب وردپرس و سایت شما موثر واقع شود، تا حد زیادی به کدبندی و طراحی صحیح آن مربوط است. اما چیزی که امروزه توسط تمام ارائه دهندگان خدمات طراحی ادعا می‌شود، ریسپانسیو بودن قالب است که از جهات مختلفی باید بررسی شود. واکنش گرا بودن قالب باید با سرعت مناسب انجام شود. این که تا چه اندازه لود صفحه در گوشی و تبلت طول می‌کشد، به واکنش گرا بودن سایت نیز مربوط می‌شود. تشخیص این ویژگی از طریق سایت های تست سرعت و با کمی دقت قابل انجام است.

ما به شما ریسپانسیو بودن قالب وردپرس را تضمین می‌دهیم

تمامی قالب های فروشگاه قالب وردپرس کیان تم با انجام تست هاس دقیق کارشناسی، طراحی شده و موارد اصولی و حرفه ای طراحی وب، به طورکامل در آن رعایت شده است. واکنش گرا بود تمامی قالب ها از سوی کیان تم تضمین شده و حداکثر تلاش طراحان ما بر آپدیت کردن این قابلیت بر اساس الگوریتم های به روز دنیا بوده است.

ریسپانسیو نیاز اصلی هر قالب وردپرس

ریسپانسیو نیاز اصلی هر قالب وردپرس

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112
نماد الکترونیکی