02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو

این روز ها در کشور عزیزمان شاهد رونمایی از نسل جدید اینترنت همراه هستیم و حتما شما هم سرعت بالای نسل 4 و 4.5 اینترنت را تجربه کرده اید این امر باعث شده تا صاحبان انواع تلفن های هوشمند و تبلت ها وبگردی خود را با موبایل و تبلت انجام دهند و حدودا میتوان گفت تا نیمی از کاربران استفاده از این دیوایس‌ها را برای وبگردی به دسکتاپ ترجیح می دهند؛ همین مسئله سبب شد تا مدیران سایت ها به فکر تغییر و ایجاد حس خوب برای کابران موبایل باشند و به بازدیدکنندگانی که با موبایل خود وارد سایت میشوند اهمیت ویژه دهند و کاربران بتواند وبگردی ساده و راحتی را در یک سایت داشته باشند و از اینجا بود که طراحی سایت ریسپانسیو و طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو توجه تمام مدیران سایت ها را به خود جلب نمود.

طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو

طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو

قبل از این که یک وب سایت به صورت ریسپانسیو طراحی شود، صاحبان وبسایت‌ها نسخه‌ای از سایت را مختص به موبایل طراحی و اجرا می‌کردند که در آدرسی مجزا بارگزاری می‌شد و به علت ایجاد محتوای دوگانه (کپی) مشکلات فراوانی را همراه داشت که سئو و بهینه‌سازی سایت و قالب وردپرس را دچار مشکل می‌کرد. در کنار این مشکل بزرگ یک مشکل دیگر این سیستم بدین گونه بود که : بخش‌های متعددی از وبسایت در نسخه‌ی مختص به موبایل حذف می‌شد که همین رابط کاربری متفاوت، کاربران را گیج می‌کرد.و زمانی این مشکل بزرگ و بزرگ تر شد که مانیتورها و صفحات نمایشگرهایی با رزولوشن‌های گوناگونی به بازار عرضه شد و کاربران با نمایشگرهای متفاوت؛ با ظاهر متفاوت و بهم ریخته‌ی وبسایت‌ها مواجه شدند.

مزایای طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو و  واکنش‌گرا

در پاراگراف قبلی از مشکلات عدم ریسپانسیو بودن یک وب سایت و قالب وردپرس برای شما توضیح مختصری دادیم طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو و سایت رسپانسیو باعث می‌شد تا وبسایت‌ها در هر نمایشگر و دیوایسی با هر ابعاد و رزولوشونی نمایشی کاملاً صحیح و یکسان و بدون نقص داشته باشند. در طراحی ریسپانسیو؛ کلیه‌ی اجزا و المان‌ها از حالت ثابت خود خارج شده و در وضعیتی شناور قرار می‌گیرند.

تمامی وب سایت ها و قالب هایی که توسط کیان تم طراحی شده است کاملا ریسپانسیو و با تکنولوژی bootstrap شکل گرفته است

این اجزای شناور می‌توانند خود را با محیط نمایشگر تطبیق داده و به گونه‌ای چیدمان خود را تغییر دهند که در هر ابعادی به شکلی کاملاً صحیح و بدون مشکل به نمایش درآیند. در حقیقت کاربران وبسایت‌های رسپاسنیو با رابط کاربری یکسان ولی چیدمان متفاوت مواجه شده که سبب می‌شود تجربه‌ی یکسان و مشترکی از فعالیت در وبسایت در وضعیت‌های مختلف داشته باشند.یکی از مزایای بزرگ طراحی قالب وردپرس رسپانسیو این است که هیچ نسخه‌ی جداگانه و متمایز از سایت شما ایجاد نمی‌شود بلکه تنها شیوه‌ی نمایش محتوا تغییر می‌کند و باعث ایجاد مشکل duplicate content نمی‌شود.

تأثیر طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو بر سئو

امروزه حدودا 70 درصد ورودی یک سایت را کاربرانی تشکیل میدهند که از طریق موبایل و تبلت به سایت مراجعه میکنند به همین دلیل گوگل و دیگر موتور های جستجوگر نیز ریسپانسیو و واکشگرا بودن یک سایت را یک امتیاز بزرگ در نظر گرفته اند به گونه‌ای که گوگل در صفحه‌ی نتایج جستجو موبایل‌ها؛ وبسایت‌های ریسپانسیو و Mobile-Friendly را به شکلی متمایز به کاربران معرفی می‌کند. همین مسئله سبب می‌شود تا CTR چنین وبسایت‌هایی بالاتر از دیگر رقیبانشان باشد و ورودی‌های بیشتری از گوگل دریافت کنند.

 

در صورتی که سوالی در رابطه با طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

و یا جهت سفارش طراحی قالب وردپرس ریسپانسیو به لینک زیر مراجعه نمایید

طراحی قالب وردپرس

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112