02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

پیش از خرید قالب وردپرس این گزینه ها را بررسی کنید

پیش از خرید قالب وردپرس این گزینه ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید : اقدامات و مراحلی که پیش از راه اندازی سایت وجود دارد، با انتخاب صحیح، اساس و بنیان یک شروع خوب را رقم خواهند زد. خرید قالب وردپرس برای راه اندازی سایت که به امری رایج توسط کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است، سوالات و مسائل متعددی را با خود به همراه آورده است. با وجود برخی عرضه کننده‌های نامعتبر و همچنین وجود قالب های وردپرس رایگان و بعضا بی‌کیفیت، متقاضیان باید نگاه کامل تری نسبت به این پروسه حساس داشته باشند. تا بتوان یک قالب وردپرس با کیفیت تهیه کرد.

قالب وردپرس شرکتی

قالب وردپرس شرکتی قالبی است که منحصرا برای راه اندازی سایت یک کسب و کار طراحی شده و امکانات ویژه ای برای انواع مختلف بازاریابی دارد. در این مقاله به بررسی نکاتی که پیش از خرید قالب وردپرس شرکتی لازم است بررسی کنید، می‌پردازیم.

پیش از خرید قالب وردپرس این گزینه ها را بررسی کنید

پیش از خرید قالب وردپرس این گزینه ها را بررسی کنید

نیاز به قالب اختصاصی وردپرس یا قالب آماده وردپرس دارید

پیش از راه اندازی سایت حتما نوع قالب مورد نیاز خود را بررسی نمایید تا دچار ضرر عدم کارایی و یا اتلاف وقت نشوید. برخی از کسب و کارهایی که سایت خود را از طریق قالب اختصاصی راه اندازی کرده اند، پس از مدتی به این نتیجه رسیده اند که از طریق قالب وردپرس آماده علاوه بر صرفه جویی در هزینه، بدون اتلاف وقت می‌توانستند سایت خود را راه اندازی نمایند. بنابراین برای تشخیص این موضوع که چه نوع قالبی برای کسب و کار شما مناسب تر است می‌توانید از مشاوره کیان تم استفاده نمایید. البته برخی از کسب و کار ها نیز با توجه به شرایط و برند خود و یا برخی امکانات خاص و ظاهر مورد نظر آنها 100 درصد نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارند.

پشتیبانی قالب وردپرس

دیگر موضوع مهمی که نیاز به بررسی دارد، پشتیبانی قالب وردپرس و خدمات پس از فروش آن است که فروشگاه قالب وردپرس آن را ارائه میدهد . شاید بپرسید پس از خرید قالب وردپرس چه نیازی به فرد متخصص یا طراح قالب وردپرس است؟ قالب های وردپرس شرکتی پس از مدتی نیاز به آپدیت با توجه به الگوریتم جدید گوگل و افزایش امنیت دارند و از طرفی برخی تغیرات ظاهری نیز می‌تواند تاثیر جذب مخاطب را افزایش دهد. بنابراین با پشتیبانی درست ارائه دهنده پوسته وردپرس ، در بلند مدت می‌توانید اهداف خود را به بهترین شکل دنبال نمایید.

کیفیت ساخت و ایرانی بودن قالب وردپرس

منظور از کیفیت ساخت، ویژگی‌های فنی قالب اعم از ریسپانسیو، سرعت لود و .. بوده که از طریق سایت‌های مختلف قابل بررسی است. از طرفی با مشاهده نمونه کارهای فروشگاه قالب وردپرس نیز می‌توانید نتیجه گیری صحیحی از عملکرد قالب و کارایی آن ها داشته باشید. همچنین به نسخه قالب و طراح آن توجه نمایید چراکه قالب های دانلودی غیر ایرانی علاوه بر عدم کارایی، مشکلات مختلف امنیتی نیز دارند.و بزرگترین مشکل آنها عدم دسرسی به طراح قالب وردپرس بوده و در صورت نیاز به ارتقا و یا تغییر در ظاهر و عملکرد آن به هیج وجه نمیتوانید کاری پیش ببرید . پس بهترین انتخاب خرید قالب وردپرس ایرانی است

قالب وردپرس شرکتی کیان تم

فروشگاه قالب وردپرس ایرانی کیان به منظور افزایش کارایی قالب های شرکتی، دسته بندی جدیدی متناسب با حوزه کاری و کسب و کارهای مختلف ارائه داده و طراحی قالب ها را با توجه به بازار هدف و نیاز مجموعه مربوطه به انجام رسانده است. نصب و راه اندازی قالب نیز به طور رایگان توسط کیان تم انجام می‌شود.

جهت بررسی قالب ها به صفحه اصلی سایت مراجعه

با سپاس فروشگاه قالب وردپرس کیان تم


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112