02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

امنیت در قالب وردپرس

امنیت در قالب وردپرس : امنیت اطلاعات از جهات مختلفی در دنیای وب و فضای مجازی دارای اهمیت می باشد. راه اندازی کسب و کار در ابتدایی ترین قدم باید با رعایت اصول ایمنی و حفاظتی انجام گیرد در غیر این صورت ممکن است متحمل خسارت های جبران ناپذیری شود. سایت های وردپرسی در سال های اخیر با توجه به امکانات فراوانی که در اختیار کاربر قرار می دهد، استفاده فراوانی یافته و از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا محسوب می شود. به این ترتیب استفاده از قالب های وردپرسی نیز افزایش یافته و طراحی قالب وردپرس وارد حوزه ای تخصصی و حرفه ای شده است که امنیت یک بحث ضروری و جدایی ناپذیر  از طراحی قالب وردپرس می باشد.

بدون شک یکی از مهم ترین دغدغه های خریداران قالب های وردپرس، امنیت قالب وردپرس است. مجموعه های شرکتی برای حفاظت از اطلاعات شرکت و مشتریان و همچنین اعتماد سازی در بین مخاطبان، به قالبی امن و استاندارد نیاز خواهند داشت. با وجود تنش های سایبری و هکرهای سودجو، این موضوع اهمیت دوچندانی یافته و لازم است پیش از خرید پوسته وردپرس، توجه ویژه ای به  این موضوع داشته باشید.و البته از یک فروشگاه قالب وردپرس معتبر و ایرانی خرید کنید تا دسترسی کامل طراح قالب وردپرس داشته باشید

امنیت در قالب وردپرس به چه مواردی بستگی دارد؟
به طور کلی امنیت یک پوسته وردپرسی به موارد مختلفی از جمله کد بندی صحیح، نبود باگ و …. بستگی دارد و برای داشتن قالبی ایمن حتما این نکته را در نطر بگیرید که از افزونه و کدهای آماده در طراحی قالب وردپرس استفاده نشده باشد. خوشبختانه کیان تم به این موضوع نگاه ویژه و حرفه ای داشته و هیچ نگرانی از این بابت نخواهید داشت. کلیه قالب ها با دقت بالایی نوشته شده و کلیه مسائل امنیتی توسط متخصصین ما بررسی شده است.

چرا باید قالب وردپرسی ایمن داشته باشیم؟

طبیعتا یکی از مواردی که مخاطبان سایت های فروشگاهی و تجاری به آن توجه ویژه ای دارند، امنیت سایت می باشد. خرید قالب وردپرس ایمن علاوه بر تامین امنیت بازدیدکنندگان، اعتبار بیشتر مجموعه را نیز در پی خواهد داشت. همچنین با وجود رقابت وسیع در این زمینه، امنیت قالب یکی از شاخصه های کلیدی برای ارزش گذاری قالب های تجاری محسوب میشود. از سویی دیگر بروز هرگونه اشکال امنیتی می تواند مشکلات فراوانی را برای سایت و مخاطبان ایجاد کند.

تضمین کیفیت و امنیت در قالب وردپرس فروشگاه کیان تم

ما به شما تضمین میدهیم که کلیه قالب ها مطابق استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده و در صورت بروز هرگونه اشکال، تیم پشتیبانی ما برای رفع آن در سریع ترین زمان وارد عمل خواهند شد. همچنین در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک یا باگ در نسخه های منتشر شده، به روز رسانی جدید به طور رایگان به مشتریان تقدیم خواهد شد.

سخن پایانی در مورد امنیت در قالب وردپرس

گروه کیان تم متشکل از متخصصان حرفه ای و مجرب این زمینه، همواره در تلاش است که قالب هایی باکیفیت و استاندارد را روانه بازار نموده و رضایت مشتریان را جلب نماید. امنیت اطلاعات و حفاظت از سایت نیز از دید طراحان ما دور نمانده و با آسودگی خاطر میتوانید قالب های کیان تم را خریداری نمایید. ما به شما اطمینان میدهیم در تمامی مراحل همراهی دقیق تیم پشتیبانی کیان تم را در اختیار خواهید داشت.

امنیت در قالب وردپرس

امنیت در قالب وردپرس

در لینک زیر بزرگترین آرشیو قالب شرکتی وردپرس را مشاهده خواهید کرد که امنیت در آن ها حرف اول را میزند

قالب وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112