02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

سئو و نقش آن برای سایت

به بررسی سئو و نقش آن برای سایت می پردازیم :: بهینه سازی سایت یا به نوعی سئو یعنی قرار گرفتن در صف اول جستجو های گوگل .و جذب افراد بیشتری برای بازدید از وبسایت. اگر قصد آشنایی با سئو، و نقش آن در شناخته شدن وبسایتتان را دارید مطالب زیر را تا انتها با ما دنبال کنید.
قبل از این که با اهداف سئو آشنا شویم بد نیست تا معنای صحیح این واژه را یاد بگیرید.
خیلی از افراد وقتی بحث به سئوی یک سایت می کشد گمان میکنند منظور از آن دور زدن موتور های جست جو و انجام یک سری کارهای غیر اخلاقی و فریبکاری درموتور های جستجو است.
درست است که ترفند هایی برای این کار وجود دارد، که به آن سئوی کلاه سیاه هم می گویند .
ولی همیشه چنین نیست و ما میتوانیم با روش های درست و رعایت یک سری نکات رتبه سایت یا رنک آن سایت خود را بصورت طبیعی بهبود بخشیم.
بنابراین معنای درست سئو یعنی رعایت یک سری اصول برای قدرت بخشیدن و محبوبیت سایت . از دید گوگل سئوی بهتر یعنی مناسب بودن آن برای نمایش به کاربر.

 

سئو و نقش آن برای سایت

SEO and its role for the site

این نوشته را حتما بخوانید : راهکار های طلایی برای افزایش سئو سایت

چرا سئو سایت الزامی و بشدت مهم است؟

بالارفتن آمار بازدید سایت
وقتی سئوی سایت شما بالا می رود گوگل کاربران بیشتری را به سمت سایت شما سوق می دهد. این یعنی فروش بیشتر، شناخته شدن بیشتر و اعتبار بیشتر. و در نهایت بالارفتن سود کاریتان. بنابراین برای رشد هر چه بیشتر و شرکت در رقابت بازار کسب و کار های الکترونیکی آموختن اصول سئو و رعایت آن لازم است.
برند شدن نام سایت شما
برخی از سایت ها به حدی محبوبیت پیدا می کند که علاوه بر دیده شدن ،خود تبدیل به یک برند می شوند.
بازید بالا مزایای زیادی دارد که یکی از انها همین برند شدن سایت شماست . فرض کنید شما میخواهید یک کالا را بصورت اینترنتی خریداری کنید. قطعا خریدتان را از یک سایت گم نام و نامطمئن انجام نخواهید داد. برند شدن یعنی بدست آوردن اعتماد مردم و قرار گرفتن در لیست اولین انتخاب های آنها.
ابزاری برای تبلیغات کاری به طور وسیع
یک از اهداف اصلی در هر کسب و کاری تبلیغات گسترده برای آن کار است تا مردم با آن آشنا شده و جزو مشتری های آنان شوند. اگر شما برای کار خود تبلیغات نکنید در شروع کار مشتریان زیادی نخواهید داشت . ولی با داشتن یک وبسایت براحتی این کار برای شما ممکن است . یک وبسایت زمانی قدرتمند است که در کنار ظاهر زیبا و کاربر پسند بودن سئوی خوبی هم داشته باشد تا دیده شود.
در صورت عدم رعایت سئو ممکن است شما کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید ولی آن سودی را که انتظار دارید بدست نخواهید آورد.
بنابراین همیشه سعی کنید نکاتی که برای این کار لازم است را رعایت کنید تا جزو بهترین ها باشید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112