کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی سایت شرکتی با کمترین هزینه

بسیاری از مجموعه های نوپا و شرکت هایی که قصد ورود به فضای مجازی را دارند، با هزینه های زیادی روبرو بوده و لازم است حداکثر صرفه جویی در مخارج را داشته باشند. در عین حال کارایی و نتیجه مطلوب نیز از اهداف اصلی این مجموعه های بوده و عملا باید اثرگذاری و هزینه کم را به طور مشترک در نظر داشته باشند. راه حل بسیار مناسب برای این شرکت‌ها، استفاده از سیستم وردپرس و قالب‌ وردپرس شرکتی بوده که علاوه بر قیمت پایین، کارایی فوق العاده ای نیز دارند. در این راستا فروشگاه قالب وردپرس کیان تم طرح کامل و منحصر به فردی را به مجموعه های متقاضی ارائه می دهد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.این مقاله به صور کامل در رابطه با راه اندازی سایت شرکتی با کمترین هزینه به شما توضیح میدهد تا

چگونگی راه اندازی سایت شرکتی با کمترین هزینه

خرید دامین و هاست: در ابتدای امر خرید دامین و هاست از ارائه دهنده‌ ای معتبر باید صورت بپذیرد. قیمت و هزینه‌های دامین به طور کلی یکسان بوده و تفاوت قیمت بسیار جزئی در بین ارائه دهنده ها وجود دارد. به طور کلی بسته به نوع دامین قیمت های ثابتی بر حسب دلار محاسبه شده و برای خرید هاست نیز پلن های مختلف در اختیار کاربران قرار دارد. برای کاهش هزینه ها ابتدا نیاز خود به نوع دامنه را تعریف کرده و درصورتی که فقط بازدید کننده داخلی دارید و سایت شما به زبان پارسی است، از دامنه ارزان آی ار استفاده کرده و یک هاست کم حجم ارزان قیمت تهیه نمایید.
راه اندازی سایت با قالب وردپرس: در قدم دوم سایت وردپرسی خود را راه اندازی کرده سپس قالب های آماده وردپرسی را با توجه به نوع کاربری و کسب کار خود، خریداری نمایید. توجه داشته باشید که قالب های رایگان هیچ کیفیتی نداشته و خرید آن صرفه جویی در هزینه محسوب نمی شود چرا که موجبات ضرر بیشتر را فراهم خواهد آورد.

قالب شرکتی وردپرس پیشنهاد ویژه کیان تم
مجموعه های شرکتی و سازمانی برای پیشرفت چشم گیر سرعت پروسه برند سازی مجازی خود می توانند از قالب شرکتی وردپرس که در فروشگاه کیان تم موجود است استفاده نمایند. این قالب ها برای هر حوزه کاری به طور جداگانه طراحی شده و نیازو قابلیت های ویژه ای مطابق با نوع کسب کار، فراهم ساخته است.
ویژگی قالب های کیان تم :

  • قالب های هر بخش با انجام تحقیقات وسیع تخصصی در حیطه کاری خاص و با تطبیق کامل به نیاز مخاطبان طراحی شده و عملا پکیجی آماده و با قابلیت های بسیار در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • تمامی قالب های از لحاظ استاندارد و کارایی تضمین شده و توسط طراحان حرفه ای داخلی ساخته شده اند.
  • پشتیبانی دائمی  فروشگاه قالب وردپرس کیان تم برای تمامی قالب ها وجود داشته و نصب و راه اندازی رایگان نیز به عهده کیان تم می باشد.

کلام آخر …
در صورتی که قصد راه اندازی سایت با کمترین هزینه را دارید، گروه طراحی قالب وردپرس کیان تم آمادگی خود را برای انجام صفر تا صد این پروسه اعلام می نماید. در تلاش هستیم مسیری هموار و رو به رشد را به مجموعه های متقاضی تقدیم کرده و همکاری بلند مدتی را با مجموعه های نو‌ظهور شکل دهیم.

راه اندازی سایت شرکتی با کمترین هزینه

راه اندازی سایت شرکتی با کمترین هزینه


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112