02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

سرعت در قالب وردپرس شرکتی

سرعت در قالب وردپرس شرکتی از اهمین بالایی برخوردار است . با وجود فاکتورهای مختلف موثر در رضایت کاربران و ارزیابی وب سایت، برای رقابت و امکان دریافت جایگاه مطلوب در نتایج جستجو موتورهای جستجوگر لازم است که کلیه شاخصه ها به طور کامل بررسی شوند. برخی از این ویژگی ها از هیچگاه از دید کاربران دورنمانده چراکه دریافت آن نیازی به دانش تخصصی ندارد و مخاطبان حساسیت بسیاری در مواجه با آن از خود نشان می‌دهند. طبقه بندی و ارزش گذاری مختلفی برای میزان درجه اهمیت فاکتورهای موثر در رضایت کاربران انجام گرفته که معمولا ” سرعت لود و بارگزاری صفحه ” رتبه اول یا دوم رو به خود اختصاص می‌دهد.
در این مقاله به بررسی اهمیت سرعت لود قالب وردپرس شرکتی پرداخته و روش های نوین و کارامدی را برای افزایش سرعت لود به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چگونه سرعت در قالب وردپرس شرکتی خود را اندازه گیری کنیم؟

ابزار مختلفی برای سنجش سرعت لود و بارگذاری وجود دارند که کاربران از آن استفاده می‌نمایند. در این میان سایت های مختلفی خدمات مربوط به سنجش سرعت لود را به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند که می‌توانید از آن ها استفاده نمایید. یکی از این سایت ها GTMetrix.com بوده که امکانات متعددی را در این خصوص به شما ارائه می دهد. با استفاده از این سایت قادر خواهید بود سنجش دقیقی از سرعت لود سایت را به دست آورده و خطاهای موجود را بررسی نمایید.

چگونه سرعت در قالب وردپرس شرکتی خود را افزایش دهیم؟

به طور کلی سرعت لود قالب وردپرس به طراحی و نحوه ساخت قالب برمی گردد و طراح قالب وردپرس باید کلیه موارد فنی موثر در سرعت لود را درنظر داشته باشد که به طور مفصل در مقالات دیگر به آن اشاره شده است. نکته مهمی که وجود دارد این است که چگونه می توان حداکثر بهره روی و سرعت لود قالب را در اختیار بگیریم. برای انجام این کار موارد مختلفی مطرح می‌شود که تنها به قالب مختص نشده ولازم است دیگر فعالیت های سایت نیز به نوعی بهینه سازی شوند. برای افزایش سرعت قالب و سایت لازم است موارد زیر را به طور کامل رعایت نمایید.

  • حجم سایت و بهینه سازی تصاویر
  • حجم و ابعاد تصاویر اسلایدر
  • عدم استفاده از افزونه های غیر ضروری
  • شکل دهی مناسب متون و باکس های مختلف
  • کاهش تعداد نمایش پست ها در صفحه

تضمین سرعت در قالب وردپرس شرکتی و کیفیت توسط کیان تم

همانطور که اشاره شد اصلی ترین مولفه های موثر در سرعت لود قالب وردپرس شرکتی و پوسته وردپرس شرکتی باید توسط طراح اجرا شوند و عموما کاربران بدون دانش تخصصی نمی توانند سرعت لود را به میزان بالایی افزایش دهند. کیان تم نیز این نیاز اساسی و شاخصه مهم رقابتی را به طور کامل در نظر گرفته و قالب های حرفه ای را با بالاترین کیفیت در اختیار مجموعه های متقاضی قرار می‌دهد. کلیه پوسته های وردپرسی طراحی شده توسط کیان تم تیم حرفه ای ارزیابی و استانداردسازی شده و پتانسل رقابتی بالایی را به اجرا خواهند گذاشت.

سرعت در قالب وردپرس شرکتی

سرعت در قالب وردپرس شرکتی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112