کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

بهترین مرورگر وب برای کاربران

بهترین مرورگر وب : مرورگرها یکی از نیازهای اصلی افراد برای دسترسی به محتوای وب سایت های مورد علاقه آنها می باشند. در واقع مرورگرها پل های ارتباطی میان افراد و وب سایت ها هستند. از این رو  در این مطلب به معرفی بهترین مرورگرها و ویژگی های هریک از آن ها می پردازیم تا شما با توجه به اولویت هایتان در رابطه با وبگردی از بهترین مرورگر وب موجود استفاده کنید استفاده کنید. ایران بیشترین کاربر اینترنت را در سطح خاورمیانه دارد و این یعنی بیشترین استفاده از مرورگرها در سطح خاورمیانه متعلق به کشور ماست. مطالعه این مطلب به کاربران ایرانی کمک می کند مرورگری مطمئن را انتخاب کنید.

ویژگی های کلیدی برای ارزیابی بهترین مرورگر وب

در دنیای اینترنت حفظ امییت همیشه حرف اول را می زند در بررسی ویژگی های مرورگرهای وب حفظ امنیت نیز یکی از مهمترین نکات است. علاوه بر امنیت مرورگر ، سرعت و رابط کاربری آن نیز مهم است. قطعا شما دوست ندارید در یک محیط زشت و با سرعت کم به وبگردی بپردازید.

در ادامه هر یک از این ویژگی ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین مرورگر وب

بهترین مرورگر وب

گوگل کروم

محبوب ترین مرورگر نزد کاربران اینترنت و طراحان سایت می باشد.  سرعت و سازگاری مناسبی دارد. برنامه نویسان ما برای طراحی قالب وردپرس شرکتی و تست ریسپانسیو بودن آن از ویژگی های این قالب بهره می برند. از نظر خدمات امنیتی بالاترین امتیاز را دارد  و به ‌عنوان رهبر در زمینه امنیت مرورگر شناخته شده است.

اینترنت اکسپلورر

قبل از معرفی مرورگرهایی مثل فایرفاکس و کروم و… IE تنها مرورگر موجود بود که کاربران می توانستند از آن بهره گیرند. در حالی که اینترنت اکسپلورر برای بالا بردن امنیت گام های بزرگی برداشته اما همچنان سطح امنیتی پایینی دارد از این رو در عرصه رقابت از رقیبان خود عقب مانده است.

موزیلا فایرفاکس

یک تیم برنامه نویسی قوی به طور دائم درحال به روزرسانی امنیتی موزیلا فایرفاکس هستند. محبوبیت این مرورگر از کروم یک پله کمتر است اما تقریبا تفاوت ناچیزی باهم دارند. فایرفاکس تنها مرورگر ( Open Source ) است. به این معنی که هر کسی می‌تواند کد منبع فایرفاکس را بررسی کند و مطمئن شود که عناصر ناقص در آن وجود ندارد.

سافاری اپل

سافاری مرورگر پیش فرض مک است و تقریبا در شرایطی مشابه اینترنت اکسپلورر قرار دارد. این مرورگر خیلی دیر به دیر به روزرسانی می شود و ممکن است به این دلیل باشد که کاربران مک خیلی کمتر در معرض آسیب های اینترنتی هستد. در واع اگرچه دیر به دیر ارتقا می یابد اما امنیت را به بهترین شیوه ممکن حفظ می کند.

 


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112