02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

ارزان ترین شیوه راه اندازی سایت برای دفتر وکالت

ارزان ترین شیوه راه اندازی سایت برای دفتر وکالت : مدیریت هزینه و راه اندازی سایت با کمترین هزینه از مهم ترین اهداف هر مجموعه حقوقی و دفتر وکالت و یا شرکت حقوقی می باشد. از آن جایی که صرف هزینه بازاریابی در بخش های مختلف باید با برنامه ریزی دقیق انجام شود، لازم است تا طرح ریزی دقیقی بر مسائل مدیریتی انجام گیرد. راه اندازی پایگاه داده ای با هزینه های مختلفی روبرو بوده و این هزینه صرفا در آغاز کار لحاظ نشده و نیاز به صرف هزینه های سالیانه دارد. از این رو صرف جویی در تمامی مراحل از الزامات محسوب می شود. در این مقاله به شما ارزان ترین شیوه راه اندازی سایت برای دفتر وکالت و طراحی سایت وکالت و راه اندازی سایت وکالت با قالب وردپرس وکالت را خواهیم گفت. با ما همراه باشید.
دفاتر وکالت و مجموعه های حقوقی راه های مختلفی برای راه اندازی سایت وکالت در اختیار دارند. اما سیستم مدیریت محتوای وردپرس و قالب های وردپرس، تطابق بیشتری با این حوزه کاری داشته و اکثر مجموعه های حقوقی این پلتفورم را برای راه اندازی سایت استفاده می نمایند. در این مقاله به بررسی ارزان ترین شیوه راه اندازی سایت برای دفتر وکالت می پردازیم.

برای مشاهده  و خرید قالب وردپرس وکالت به لینک زیر مراجعه کنید :

قالب وردپرس وکالت

ارزان ترین شیوه راه اندازی سایت برای دفتر وکالت

ارزان ترین شیوه راه اندازی سایت برای دفتر وکالت

هزینه های کلی سایت

هدف کلی این است که با هزینه کم، سایتی کارآمد و مناسب ایجاد نماییم. این سایت باید قابلیت رقابت در فضای مجازی و جذب مخاطب را داشته باشد و از طرفی بتواند پشتوانه مناسبی برای حفظ اعتبار مجموعه در فضای مجازی باشد. به طور کلی برای راه اندازی سایت حقوقی هزینه های زیر را پیش رو دارید.

هزینه هاست و دامین

این هزینه که تقریبا در همه جا ثابت بوده و بسیتگی به عرضه کننده دارد. البته هزینه دامین معمولا بر اساس دلار بوده و با توجه به نوع دامین، متفاوت خواهد بود. هزینه هاست نیز باتوجه به نوع و حجم آن می تواند متفاوت باشد. اما به طور کلی برای راه اندازی سایت مناسب در کمترین مقدار مبلغی بین 50 تا 100 هزار تومان را باید برای این بخش در نظر بگیرید.

هزینه قالب وردپرس و راه اندازی سایت حقوقی

پس از خرید هاست و دامین و نصب وردپرس، نیاز به یک قالب باکیفیت و مناسب دارید. برای خرید قالب حقوقی وردپرس می توانید از قالب های آماده و باکیفیت کیان تم استفاده نمایید. تمامی این قالب ها با استانداردسازی کامل طراحی شده و قیمتی بسیار مقرون به صرفه دارند. همچنین هزینه راه اندازی و نصب آن نیز رایگان است. تنها کافیست قالب مورد نظر خود را از آرشیو قالب وردپرس حقوقی انتخاب نمایید.

هزینه های متغیر

سایر هزینه های سایت مانند تولید محتوا ، عکس و …. کاملا در اختیار شما بوده و تنها به بودجه شما بستگی دارد. در صورت لزوم می توانید ابتدا با هزینه کمتر کار را شروع کرده و در فواصل زمان بعدی هزینه بیشتری را صرف این موارد نمایید.

فروشگاه قالب وردپرس وکالت کیان تم

برای راه اندازی سایت حقوقی در صورت نیاز به هرگونه مشاوره، با ما تماس بگیرید. تیم مشاوره کیان تم پیش از خرید قالب و راه اندازی سایت، کلیه موارد مورد نیاز سایتتان را برایتان شرح خواهد داد. امیدواریم با این پکیج آماده بتوانید سایت خود را هرچه سریع تر راه اندازی نموده و وارد فضای رقابتی شوید.

ما انواع قالب وردپرس وکالت و پوسته وردپرس وکالت و نیز انواع قالب وکالت وردپرس و راه اندازی سایت وکالت


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112