کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

راه اندازی سایت رستوران چقدر هزینه دارد

راه اندازی سایت رستوران چقدر هزینه دارد یکی از راه هایی که رستوران ها برای افزایش مشتریان خود انتخاب می کنند، ایجاد وب سایت با قالب وردپرس رستوران و تبلیغ از طریق سایت است. تصور بفرمایید افرادی که در منزل هستند و به دنبال رستورانی با مشخصاتی خاص باشند، چگونه رستوران مورد نظر را پیدا خواهند کرد؟ یا در صورتی که اسم رستوران شما تبدیل به یک برند شود و فردی بخواهد از آدرس شما مطلع شود، چگونه این کار را انجام می دهد؟ پاسخ هه این سوال ها مسلما وب سایت و فضای مجازی است که شما میتوانید با خرید قالب وردپرس رستوران یه سایت رستوران و فست فود راه اندازی کنید .
راه اندازی سایت برای مجموعه رستورانی از طرق مختلفی قابل انجام بوده و هزینه آن نیز بستگی به نوع طراحی سایت و ظرفیت های آن دارد. البته نتیجه بخش بودن یک سایت و توانایی آن برای رقابت پذیری نیاز به یک هزینه حداقلی دارد که ما در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

راه اندازی سایت رستوران چقدر هزینه دارد

راه اندازی سایت رستوران چقدر هزینه دارد

هزینه های اولیه

هزینه های اولیه راه اندازی سایت رستوران، طبیعتا خرید دامین و هاست بوده که با توجه به حجم مورد نظر، نوع هاست و نوع دامین متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از هزینه دقیق هاست و دامین کافیست به سایت های ارائه دهنده این خدمات مراجعه نمایید.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت مناسب برای رستوران و فست فود ، همانطور که اشاره شد با توجه به قابلیت های آن متفاوت است. اما پیشنهاد ما به شما با توجه به نوع محتوای این حوزه کاری، استفاده از سیستم وردپرس و قالب های وردپرس است. مزیت و ویژگی های این پلتفورم می تواند به طور کامل نیازهای شما را پوشش دهد. همچنین با وجود قالب های تخصصی ارائه شده توسط کیان تم، نگرانی از بابت کارامدی و کیفیت سایت نخواهید داشت. قالب رستوران وردپرس طراحی شده توسط کیان تم، با توجه به بازار هدف شما و نیازهای یک مجموعه رستورانی طراحی شده و از جدیدترین متدهای طراحی بهره گرفته شده است.

هزینه قالب وردپرس رستوران

هزینه قالب وردپرس فست فود و رستوران برای مجموعه رستورانی با توجه به بودجه شما طرح ریزی شده است. به عبارتی کیان تم هر یک قالب ها را به گونه ای طراحی کرده که برای مجموعه ای خاص قابل استفاده باشد. قالب های آماده کیان تم با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در اختیار شما خواهد بود تا مجموعه خود را به بهترین شکل راه اندازی نمایید.

به همراه پشتیبانی دائمی و راه اندازی رایگان
با توجه به نیاز مجموعه رستورانی و در مواردی عدم نیروی متخصص برای پیش برد سایت، کیان تم تیم پشتیبانی خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار داده تا در صورت بروز هرگونه اشکال یا سوال، در اسرع وقت به برطرف کردن آن بپردازند. همچنین راه اندازی قالب شما نیز کاملا رایگان و توسط کیان تم انجام می شود.

همین حالا میتوانید به فروشگاه قالب وردپرس رستوران مراجعه کنید و با خرید یک قالب رستوران وردپرس و یا قالب وردپرس فست فود و یا پوسته وردپرس رستوران  یک سایت حرفه ای راه اندازی کنید. امیدواری با خواندن مقاله راه اندازی سایت رستوران چقدر هزینه دارد بتوانید یک سایت رستوران با قالب وردپرس رستوران راه

لینک زیر یک آرشیو کامل از قالب وردپرس رستوران می باشد

قالب رستوران وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112