02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

حرفه ای ترین قالب وردپرس آتلیه

قالب وردپرس آتلیه حرفه ای یک راه آسان و پردرآمد برای عرضه خدمات و جلوه های ماندگارتان در کسب و کار عکاسی است. چندی پیش دوستی به ما مراجعه کرد وی در رشته معماری تحصیل کرده بود و از طرفی با شرکت در کلاس های عکاسی مهارت فوق العاده ای در این زمینه کسب کرده بود. او میگفت یکی از آرزوهایش این بوده که آتلیه ای شخصی داشته باشد و خاطرات و لبخندها را به ثبت برساند اما اکنون با فعالیت در رشته معماری تقریبا زمانی برای رسیدن به چنین آرزویی ندارد!
همکنون در دوران رونق عکاسی به سر می بریم. تقریبا هر کس با هر نیاز و سلیقه‌ای می‌تواند دوربین دیجیتال مناسب خود را بردارد و شروع به ثبت کردن صحنه هایی زیبا و هیجان انگیز کند. اما اگر این صحنه های زیبا و هیجان انگیز در بستر مناسب خود قرار نگیرند تنها به خاطر تبدیل خواهند شد و یا حتی به فراموشی سپرده خواهند شد. امروزه در دوره ای زندگی می کنیم که علاوه بر داشتن یک هنر بر حسب علاقه باید آن را به یک کسب و کار تبدیل کرده و درآمدزایی کنیم. در واقع اگر میخواهید هنرتان جاودانه شود باید راهی بیابید و ان را با دنیای اینترنت پیوند دهید تا بتواند رشد کند.

حرفه ای ترین قالب وردپرس آتلیه

حرفه ای ترین قالب وردپرس آتلیه

برگردیم سراغ دوست هنرمند عکاسمان!
همکاران و مشاوران ما پس از بررسی موضوع راه کاری به این دوست عزیز ارائه دادند. بله! تیم ما تصمیم گرفت مجموعه قالب وردپرس آتلیه حرفه ای را طراحی کند تا علاوه بر ارائه خدمت به چنین افرادی برای صاحبان کسب و کار آتلیه نیز مفید واقع شود. در واقع طراحی سایت با استفاده از قالب وردپرس برای آتلیه اقدامی بود که ما برای پیوند هنر عکاسی با دنیای وب انجام دادیم.

حال بیایید ببینیم این قالب ها چگونه بر کسب و کار آتلیه تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

مجموعه پوسته وردپرس آتلیه ما بسیار قدرتمند و حرفه ای طراحی شده است. ما در طراحی این مجموعه انواع روش هایی که باعث می شد یک وب سایت گوگل پسند باشد و در واقع سئو بالایی داشته باشد را لحاظ کردیم. از این رو شخص یا آتلیه ای که از این مجموعه قالبی را انتخاب می کند در مدت زمان کوتاهی می تواند خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کند که خب همه ما می دانیم نمایش داده شدن وب سایت در صفحه اول گوگل یعنی دریافت پروژه های قوی تر، در آمد بیشتر، معروف تر شدن و رسیدن به تمامی اهداف…
اما سئو بودن و گوگل پسند بودن یک وب سایت ارتباط مستقیم با رفتار کاربری دارد که وارد وب سایت شما می شود. در واقع گوگل همان سایتی را دوست دارد که کاربران دوست داشته باشند.
افراد از وب سایت های شلوغ و پیچیده بیزار هستند. هرچند فردی در طراحی یک وب سایت یا قالب وردپرس در زمینه کدنویسی عالی کار کرده باشد اما به ظاهر سایت و مخاطب پسند بودن آن توجه نکرده باشد تمام زحماتش بر باد خواهد رفت.
یک قالب وردپرس آتلیه حرفه ای باید گرافیک جذابی داشته باشد و علاوه بر آن دسترسی به منو ها و صفحه ها و امکانات آن دور از دسترس نباشد. تیم ما به خوبی در طراحی قالب وردپرس آتلیه به این نکته توجه داشته است.
مورد دیگری که میتوانم به آن اشاره کنم ایرانی بودن این قالب هاست. وقتی قالبی ایرانی یعنی برای یک عمر قالب خریده اید.
سایت شما نیاز به تغییراتی خواهد داشت و زمانی که از کار طراحان هم وطنتان استفاده کرده باشید به راحتی می توانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و سایتتان را به روز کنید.
در آخر هم این نکته را متذکر می شوم که کیان تم همواره همراه و پشتیبان شماست و هرگونه مشاوره ای در زمینه طراحی سایت و درآمد از طریق وب سایت و دنیای مجازی را خیلی دوستانه و رایگان ارائه خواهد داد. هدف ما از طراحی مجموعه قالب وردپرس برای آتلیه گسترش دادن و کمک به رشد این کسب و کار بوده است.
به امید موفقیت روز افزون.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112