02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

4 دلیلی که سایت شرکتی شما فروش مناسبی ندارد

سایت‌های شرکتی و کسب و کارهای مجازی که روز به روز در حال افزایش هستند، به طور معمول از قالب شرکتی وردپرس برای ایجاد سایت بهره می‌گیرند. پروسه جذب مخاطب و اعتماد سازی سپس فروش محصول یا خدمات برای هر نوع کسب و کاری قابل تعمیم است. با وجود این رقابت وسیع، مجموعه‌های مختلف به خوبی سهم خود از بازار را دریافت نموده و حتی جایی برای ورود کسب و کارهای نوظهور نیز وجود دارد. اما با افزایش آگاهی کاربران و همچنین افزایش توقعات آن ها، فروش مجازی دیگر به شیوه‌های قدیم قابل انجام نبوده و یا اثرگذاری لازم را ندارد. در این مقاله میخواهیم 4 دلیلی که سایت شرکتی شما فروش مناسبی ندارد را مورد بررسی قرار دهیم.

4 دلیلی که سایت شرکتی شما فروش مناسبی ندارد

4 دلیلی که سایت شرکتی شما فروش مناسبی ندارد

در این مقاله به بررسی علت های عدم موفقیت سایت‌های شرکتی می‌پردازیم. فرض بر این است که سایت شما از طریق قالب شرکتی وردپرس راه اندازی شده باشد.

قالب وردپرس شرکتی شما جذب و اعتماد سازی مناسبی ندارد!
پروسه جذب مخاطب یعنی سایت شما ورودی مناسبی داشته و ترافیک سایت در رتبه قابل قبولی قرار دارد. برای اینکار قالب شرکتی وردپرس شما باید منطبق با اصول سئو طراحی شده باشد و از طرفی اقدامات مربوط به سئو نیز در آن انجام گرفته باشد. پروسه اعتمادسازی یعنی کاربر پس از ورود به سایت شما، زمان بیشتری را در سایت سپری کرده و در صورت نیاز با اطمینان بتواند از سایت شما خرید کند. برای این منظور از وجود ابزار نگهداری مخاطب در سایت و همچنین نماد الکترونیکی و سایر موارد اطمینان حاصل فرمایید.

چیدمان قالب وردپرس شما مشکل دارد!
چیدمان قالب وردپرس شرکتی یا به عبارتی پیکربندی آن باید به گونه‌ای انجام شود که مخاطب بدون دردسر به مواردی که نیاز دارد دسترسی داشته باشد. در واقع پیکربندی قالب با شناخت نسبی از مخاطب و نیاز‌هایش می‌تواند از اتلاف وقت جلوگیری نموده و مانع از خروج کاربر از سایت شود.

محتوای متنی یا تصویری شما مناسب نیست !
حتما این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند محتوا همچیز است! در واقع محرک اصلی سایت و مهم ترین ابزار شما برای انجام پروسه فروش در فضای مجازی، محتوا است. بنابراین برای حصول نتیجه مناسب برنامه ریزی دقیقی بر محتوای منتشره و نمایش آن در قالب وردپرس شرکتی انجام دهید.

محصول یا خدماتتان رقابتی نیست !
مهم ترین علتی که برای عدم فروش مناسب محصول یا خدمات سایت شرکتی مطرح می‌شود، رقابتی نبودن از نظر قیمت و کیفیت است. در واقع با وجود موتورهای جستجوگر و دسترسی به اینترنت پرسرعت، گشت و گذار در فضای اینترنت بسیار آسان بوده و مخاطبان خدمات یا محصولات مورد نظر خود را با جستجوی فراوان می‌یابند. بنابر این برای اینکه بتوانید سهمی از این بازار داشته باشید، لازم است نوع ارائه محصول یا خدماتتان را رقابتی نمایید.

امیدواری با ارائه این 4 نکته کلیدی بتوانید فروش محصولات خود را افزایش دهید . توجه داشته باشید با داشتن یک قالب وردپرس بهینه و دارای سئو میتوانید بخش عمده ای از بازدید کنندگان گوگل را به سمت سایت خود بکشید و با رعایت نکات بالا فروش چشمگیری را به دست آورید . در صورت نیاز به مشاوره در رابطه با افزایش فروش میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

05138846027

09120248112


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112