02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

رازهای نهفته در قالب وردپرس سئو شده!

قالب وردپرس سئو شده: طراحی سایت بر بستر وردپرس بازار داغی نزد افراد و سازمان ها دارد. مخاطبین وردپرس با خرید پوسته وردپرس و یا سفارش طراحی قالب وردپرس فعالیت خود را آغاز می کنند. سئو این قالب هسته ایست که کسب و کار آن ها را در مسیر درست قرار می دهد. به همین دلیل است که هنگام خرید پوسته وردپرس ، سئو یکی از بزرگترین دغدغه های افراد است. قالب وردپرس سئو شده مانند میزبانی محترم برای مخاطبین یک سایت است. در این مقاله بررسی می کنیم چه رازهایی درون یک قالب وردپرس سئو شده نهفته است.

قالب وردپرس سئو شده

به روزرسانی به موقع قالب وردپرس

یک قالب وردپرس معتبر قالبیست که قابلیت پشتیبانی و به روزرسانی طبق استاندارد های روز دنیا را داشته باشد. هرچقدر که شما در زمینه تولید محتوا و روش هایی مثل ایجاد بک لینک خوب عمل کنید اما قالب وردپرس شما دارای کدگذاری به روزی نباشد قطعا نتیجه خوبی نخواهید گرفت. برای بررسی کردن کدگذاری معتبر و به روز یک قالب وردپرس می توانید به سایت https://validator.w3.org/  مراجعه کنید. آدرس URL را وارد کنید و نتیجه را بررسی کنید.

آیکن های شبکه های اجتماعی

هرچند که شبکه های اجتماعی تاثیری در سئو یک سایت ندارند اما به صورت غیر مستقیم باعث دیده شدن یک سایت توسط مخاطب می شوند به همین دلیل بسیار تاکید می شود که قالبی داشته باشید برای هر یک از شبکه های اجتماعی آیکنی داشته باشد.

دوستی با کرولرهای گوگل

کرولر یا خزنده های گوگل وارد وب سایت شما می شوند و با گشتن داخل لینک های وب سایت شما سعی می کنند به درک درستی از موضوع سایت و محتوا برسند. شما برای دوستی با کرولرها می توانید اجازه ندهید صفحات خاصی از قالب وردپرس شما را بررسی کنند و یا صفحاتی را بررسی کنند اما در نتایج نشان ندهد. این موارد با استفاده از زبان نشانه گذاری Schema قابل انجام است. با بررسی سورس کد یک قالب وردپرس خوب و بهینه می توانید کدهای مربوط به schema.org را مشاهده کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112