02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

پشتیبانی و آموزش پس از خرید قالب وردپرس شرکتی

پشتیبانی و آموزش پس از خرید قالب وردپرس شرکتی : وجود هزینه های بسیار برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کمبود وقت، ایجاب می‌کند که کلیه فعالیت های شما با انتخاب صحیح و تا حد امکان با پیش بینی دقیق وقایع انجام شود. همچنین وجود فضای رقابتی در فضای مجازی و امکان پیشی گرفتن رقبا در صورت هرگونه اتلاف وقت، بهتر است از فرصت های موجود بهترین استفاده را ببرید. یکی از راهکاری ایجاد سایت برای شرکت های نوپا که قصد ورود به فضای مجازی را دارند، استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و قالب وردپرس شرکتی می‌باشد. از مزیت های اصلی این سیستم، استفاده بی دردسر در بلند مدت و امکان تسهیل سازی فضای کاربری آن است.

آموزش رایگان پیش از خرید قالب وردپرس

فروشگاه قالب وردپرس شرکتی کیان تم از مشکلات اساسی شرکت های نوپا و متقاضیان قالب وردپرس به طور کامل آگاه بوده و به منظور تسهیل روند برندسازی مجازی این کسب و کارها، خدمات نوین و کاملی را به مشتریان عزیز تقدیم می‌نماید. خوشبختانه پس از خرید قالب وردپرس شرکتی از کیان تم، فایل آموزشی جامع و کاملی به شما تقدیم خواهد شد که با استفاده از آن و بدون نیاز به دانش تخصصی، به راحتی بخش های مختلف قالب را مدیریت نمایید. البته کلیه بخش های محیط کاربری فارسی سازی شده و استفاده از آن بسیار راحت می‌باشد.

مشاوره رایگان پیش از خرید قالب وردپرس شرکتی

در مواردی شناخت و ارزیابی بهترین پوسته وردپرس شرکتی برای شرکت های متقاضی دشوار و زمان بر بوده و لازم است که بررسی کاملی در این مورد صورت گیرد. پیش از انتخاب و خرید قالب های موجود، با تیم مشاوره کیان تم تماس گرفته و نوع کسب کار و نیاز خود را مطرح نمایید. ما با توجه به مولفه های مختلف مورد نیاز کسب و کار شما، بهترین قالب را به شما معرفی خواهیم کرد.

پشتیبانی دائمی کیان تم از قالب وردپرس شرکتی

طبیعتا روند تعامل با مخاطبان در فضای مجازی، نیازمند تغیرات دائمی و آزمون خطاهای مکرر بوده و از این رو پس از خرید قالب لازم است در فواصلی به تغیر بخش های مختلف و یا امکانات خاصی را تعبیه نمایید. کیان تم از نیاز و برنامه بلند مدت مشتریان عزیز آگاه بوده و تیم پشتیبانی را برای یاری رساندن به متقاضیان، آماده نموده است. با استفاده از تیم پشتیبانی در هر زمان قادر خواهید بود مسائل مربوط به قالب را عنوان کرده و در صورت بروز هرگونه اشکال، در کوتاه ترین زمان به رفع آن بپردازید.

نصب و راه اندازی قالب به طور رایگان توسط کیان تم

به منظور جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان عزیز، پس از انتخاب قالب سایر موارد را به کیان تم سپرده و سایت خود را به صورت کاملا آماده تحویل بگیرید. کلیه مراحل نصب و راه اندازی به طور رایگان انجام شده و در کوتاه ترین زمان سایت شما آماده بهره برداری خواهد بود.

پشتیبانی و آموزش پس از خرید قالب وردپرس شرکتی

 

پشتیبانی و آموزش پس از خرید قالب وردپرس شرکتی

پشتیبانی و آموزش پس از خرید قالب وردپرس شرکتی

پشتیبانی و آموزش پس از خرید قالب وردپرس شرکتی افتخاری برای کیان تم

پشتیبانی و آموزش پس از خرید قالب وردپرس شرکتی حق مشتریان فروشگاه پوسته وردپرس کیان تم

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112