کیفیت اتفاقی نیست ...

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

استفاده از قالب وردپرس شرکتی برای افزایش بازدید

استفاده از قالب وردپرس شرکتی برای افزایش بازدید : پتانسیل بالای قالب شرکتی وردپرس برای جذب مخاطبان در طی سال های اخیر تقریبا ثابت شده و این قالب ها امکانات متعددی را برای تاثیرگذاری روی مخاطبان در اختیار دارند. همانطور که می دانید شروع هر کسب و کاری در فضای مجازی در ابتدایی ترین قدم به جذب مخاطب و ایجاد بستره ای مناسب برای تعامل با بازدید کنندگان است. نمایش صحیح و اصولی خدمات و محصولات شرکت نیز از طرفی دیگر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تعابیر مناسب برای این مورد نیز باید در طراحی سایت در نظر گرفته شود.
قالب شرکتی وردپرس راهکاری مناسب برای کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس بوده تا بتوانند کلیه اهداف خود را برای جذب مخاطب و افزایش بازدید از مطالبشان بکار گیرند. هرچند که پوسته وردپرس شرکتی نسبت به قالب های معمولی از پتانسیل بیشتری برای افزایش بازدید برخوردار است، اما نوع طراحی و استاندارد سازی آن نیز در تمامی موارد موثر خواهد بود.
چگونه بازدید خود را از طریق قالب شرکتی افزایش دهیم؟
در صورتی که قالب شرکتی وردپرس شما توسط طراحان حرفه ای ساخته شده باشد، قابلیت هایی نظیر تغیر رنگ و تغیر فیلدهای اصلی درون سایت امکان پذیر است. با پیکربندی استاندارد و شخصی سازی اصولی سایت خود از این طریق، تطبیق زایی کاملی با نگاه خاص بازارهدف ایجاد کرده و به یک ظاهر جذاب با استفاده از امکانات قالب را پیاده سازی نمایید.
هرچند که رنگ سازمانی هر برند، به طور اختصاصی و منحصر به فرد می‌باشد ولیکن به طور کلی رنگ های سازمانی و ترکیب رنگ های اصولی در دسته بندی زیر قرار می‌گیرد:

  • رنگ قرمز و سفید
  • آبی و سفید
  • سبز، خاکستری و سفید
  • آبی، سرمه ای و سفید
  • مشکی، خاکستری و سفید

سایز و زمینه مناسب صفحه

قالب های شرکتی عموما از زمینه سفید بهره برده که نمایش مطالب و سایر محتواها را به بهترین شکل انجام دهد. از طرفی سایز مناسب و استاندارد قالب شرکتی، برای بازاریابی محتوا و جذب مخاطب طراحی شده و تاثیر زیادی بر جذب مخاطبان دارد. با وجود افزونه های مختلف و امکانات موجود در قالب برای نمایش بهتر محتوا مانند اخرین مطالب، مطالب پربازدید و … این نکته را در نظر داشته باشید که صفحه شلوغ مانع از تمرکز مخاطب بر روی مطلب شده و ممکن است زیادروی در اعمال این امکانات تاثیر منفی داشته باشد.

لوگو و طرح های گرافیکی

قالب وردپرس شرکتی به گونه ای طراحی ‌می شود که جایگاهی مناسب برای تعبیه لوگو و نمایش طرح های گرافیکی داشته باشد. از این فرصت برای نمایش بهتر برند سازمانی خود استفاده کرده و نهایت دقت و وسواس را در طراحی لوگو و قرار دادن آن در سایت در نظر بگیرید. همچنین زمینه مناسب پوسته شرکتی پذیرای بسیار خوبی برای طرح های گرافیکی کم حجم و مناسب است. از این امکانات می‌توانید برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطبانتان بهره لازم را ببرید.

استفاده از قالب وردپرس شرکتی برای افزایش بازدید

استفاده از قالب وردپرس شرکتی برای افزایش بازدید

استفاده از قالب وردپرس شرکتی برای افزایش بازدید یک مقاله اختصاصی که به افزایش بازدید سایت شما کمک خواهد کرد

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112