02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

استفاده از قالب وردپرس شرکتی در راه اندازی سایت

استفاده از قالب وردپرس شرکتی در راه اندازی سایت : با وجود رقابت وسیع در فضای مجازی و شکل گیری شاخصه های رقابتی جدید، گسترش تعاملات مجازی تنها با داشتن وب سایتی مناسب و موثر امکان پذیر خواهد بود. وردپرس که یکی از سیستم های مدیریت محتوای شناخته شده محسوب می شود،با داشتن قابلیت و امکانات خاص به خوبی می تواند نیاز های اساسی یک مجموعه را پوشش دهد. استفاده از قالب وردپرس شرکتی در راه اندازی سایت که امروزه با افزایش چشم گیری روبرو بوده، با در نظر گرفتن سایر موئلفه های موثر در پردازش سایت می تواند در راه اندازی یک پایگاه اطلاعات حرفه ای با قالب وردپرس حرفه ای  در فضای مجازی موثر واقع شود. در این مقاله به شما نکاتی را در رابطه با استفاده از قالب وردپرس شرکتی در راه اندازی سایت خواهیم گفت با ما همراه باشید.

برای استفاده از قالب وردپرس شرکتی در راه اندازی سایت چه نکاتی را باید بدانیم؟

قالب شرکتی  وردپرس نسبت به قالب معمولی وردپرس امکانات بیشتری برای نمایش محتوا و ارتباط با مخاطبان دارد. به طور کلی پوسته شرکتی وردپرس با هدف جذب مخاطب و در نهایت افزایش فروش و ارائه خدمات، طراحی شده و برای این منظور امکانات خاصی را در اختیار کاربران قرار می دهد. اما لازم است پیش از انتخاب قالب شرکتی وردپرس نکاتی را در نظر داشته باشید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

جلوه استاندارد و رنگ سازمانی
بدون شک ابتدایی ترین مولفه یک قالب وردپرس شرکتی، داشتن جلوه ای سازمانی و معتبر است. این گزینه تمام مخاطبان و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار داده و محدود به طبقه بندی خاصی از افراد نمی شود چرا که درک آن نیاز به دانش حرفه ای ندارد. جلوه استاندارد طبق قوانین طراحی قالب اصولی در چند بند زیر قابل تعریف است

  • قابلیت نمایش در انواع دستگاه ها و به اصطلاح ریسپانسیو بودن
  • جایگاه استاندارد فیلد های پربازدید مانند خدمات
  • جایگاه مشخص و کارامد برای ارتباط با ما
  • تناسب میان باکس و هدر، فوتر و قاب بندی سایت
  • رنگ سازمانی مشخص با توجه به حوزه کاری

رقابت پذیری بالا

یکی از اهداف مدیران برای خرید قالب وردپرسی شرکتی، توانایی رقابت در کلمات کلیدی مربوط به حوزه کاری مشخص در موتورهای جستجوگر است. بحث سئوی رقابتی که با شاخصه های بسیاری تعریف می شود، ارتباط مستقیمی با قالب وردپرس شما داشته و این ویژگی در کسب رتبه شما بسیار تعیین کننده است.

کاربرپسند و قابلیت سرمایه گذاری
هرگونه فعالیت شما در فضای مجازی برای شکل گیری برند و هویت مجازی مجموعتان نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و طبق اصول کلی این کار باید با هدف گذاری دقیق انجام شود. قالب وردپرسی مناسب باید تمامی مولفه های مهم برای کاربران و بازار هدف را به خوبی پوشش داده و بستری مناسب را برای تعامل عرضه کننده و تقاضاکننده ایجاد نماید. سرعت لود، نمایش صحیح، فیلدهای کاربردی و اطلاعات و … از ارکان های کلیدی برای جلب رضایت کاربران بوده و قالب اصولی باید پاسخ گوی تمامی این نیازها باشد.

کلام آخر ….
حصول نتیجه مناسب در فضای مجازی تنها با شروعی درخشان امکان پذیر بوده و انتخاب قالب وردپرس کارامد می تواند مهم ترین گام شما در شکل گیری این روند باارزش باشد. کیان تم با بهره گیری از طراحان حرفه ای و با داشتن نگاهی دقیق به بازار هدف و نیاز مخاطبان، قالب شرکتی وردپرس با امکاناتی منحصر به فرد را به متقاضیان گرامی تقدیم می نماید. در تلاش هستیم با جلب رضایت مشترین عزیز، همکاری بلند مدت و پرسودی را شکل دهیم و سهمی در شکل گیری برندهای مطرح مجازی داشته باشیم.جهت خرید قالب وردپرس به فروشگاه قالب وردپرس کیان تم مراجعه فرمایید

استفاده از قالب وردپرس شرکتی در راه اندازی سایت


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112