02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

چرا وردپرس اینچنین محبوب است؟

پلتفرم وردپرس : برای طراحی سایت بصورت داینامیک استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا الزامی است. پلتفرم ها و نرم افزارهای که می توان به کمک آنها سایت طراحی کرد بسیار زیاد هستند و هر کدام از آن ها در زمینه ای خاص قوی هستند و مدیران سایت پیش از طراحی سایت باید نیاز خود را بسنجند و بر اساس نیاز خود از یکی از این سیستم های مدیریت محتوا بهره ببرند.

وردپرس محبوبترین پلتفرم موجود در دنیای طراحی سایت است و از افراد گرفته تا سازمانها سایت خود را با وردپرس راه اندازی کرده اند . روش دیگری نیز برای طراحی سایت داینامیک وجود دارد. مثلا شخصی می تواند سیستم مدیریت محتوای دست نویس خود را داشته باشد. هرکدام از این موارد شامل مزایا و معایبی می باشد.

محبوبیت وردپرس

محبوبیت وردپرس

در اینجا به بررسی مزایای وردپرس می پردازیم:

راه اندازی سایت با وردپرس بسیار سریع تر از انچه که فکرش را می کنید انجام می شود. شما با یافتن بهترین فروشگاه قالب وردپرس و انتخاب یک قالب می توانید دو روزه سایتتان را تحویل بگیرید به علاوه اگر نیازمند طراحی تخصصی باشد زمانی در حد دو هفته نیاز است تا قالب وردپرس اختصاصی شما طراحی شود.

وردپرس ویژگی های بسیاری دارد که آن را برای دسته وسیعی از مخاطبان محبوب کرده است در این مقاله بررسی کنیم که چرا وردپرس اینچنین محبوب است.

 

پلتفرم وردپرس به صورت متن باز طراحی شده است :

این بدان معنا است که شما می توانید به سایت وردپرس رفته و آن را دانلود کنید و کدهای نرم افزار را با یک ادیتور ساده مثل برنامه نوت پد که روی ویندوز است دستکاری کنید و به شکل دلخواه خود دراورید. بنابراین اگر شما برنامه نویس مسلط به PHP هستید این نرم افزار برای شما بسیار سودمند و محبوب خواهد بود.

 

وردپرس رایگان است :

پلتفرم وردپرس کاملا رایگان است. همچنین می توانید یک قالب وردپرس رایگان از بهترین فروشگاه قالب وردپرس دانلود کنید و سایتی کاملا رایگان داشته باشید. وردپرس حتی به شما امکان استفاده از هاست رایگان خود را نیز می دهد که عملاً به معنی طراحی صفر تا صد رایگان برای شما خواهد بود. کسانی که بدنبال طراحی سایت رایگان هستند، مثل دانشجو ها می توانند از این سیستم بهره ببرند. البته پیشنهاد می کنیم تا حد امکان از قالب وردپرس رایگان استفاده نکنید.

 

دامنه وسیع پلاگین ها :

تمامی نیاز های شما در وردپرس بدون کدنویس و با استفاده از پوسته ها، افزونه ها و پلاگین رفع خواهد شد. فقط لازم است سرچی در گوگل بزنید.

راحتی استفاده از وردپرس :

وردپرس یک نرم افزار برای تولید وبلاگ است بنابراین برای کار با آن کافیست اصول وبلاگ نویسی را به خوبی بدانید و خوب محتوا تولید کنید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112