02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود؟

آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود؟ با ظهور شبکه‌های اجتماعی و استقبال بی نظیری که از آن ها صورت گرفت، برخی از کسب و کارهای نوپا برای بازاریابی خود از این ابزار استفاده می‌نمایند. از طرفی بازار بالقوه موجود در این شبکه ها نیز غیر قابل انکار بوده و بازخورد مناسبی نیز برای مجموعه های مختلف در پی داشت. اما با گذشت زمان و رقابتی شدن بازار و از طرفی وجود شیادان اینترنتی، راه را برای اعتماد سازی کمی سخت و دشوار نمود است. در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم که آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود یا خیر؟!

آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود؟

آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود؟

فلیتر شدن تلگرام

امروز که در حال انتشار این مقاله هستیم تلگرام فیلتر شده است و دسترسی به آن فقط و فقط از طریق فیلتر شکن امکان پذیر است و بسیاری از افراد دیگر از تلگرام استفاده نمیکنند و یا بسیاری از افراد که کسب و کار خود را در بستر تلگرام رشد داده بودند امرزو با مشکل مواجه شده اند .

فیلتر شدن اینستاگرام

ممکن است این مورد فیلتر شدن برای اینستاگرام نیز انجام شود پس نمیتوان به این شبکه اجتماعی اعتماد کرد و نمیتوان تمام هزینه و انرژی را برای آن صرف نمود  پس بهتر است اگر در حال فعالیت در اینستاگرام هستید باید ریسک فیلتر شدن آن را بر عهده بگیرید

حتما ضرب المثل همه تخم مرغ ها را در یک سبد نچینید را شنیده اید

که این ضرب المثل مصداق فعالیت تک محوری در تلگرام و اینستاگرام بوده  و بیشک با مشکل مواجه خواهید شد

آیا تلگرام و اینستاگرام جایگزین سایت می‌شود؟

نیاز به سایت یک الزام است !
بدون شک با توجه به مسائل گفته شده، هر کسب و کاری نیاز به یک هسته مرکزی و اطمینان بخش برای فعالیت های مجازی خود دارد. بنابر این مسلما این ابزار به تنهایی در این بازار رقابتی کارامد نبوده و هر در مواردی داشتن وب سایت در کنار این شبکه های اجتماعی الزامی است. اما سوال این جاست که چگونه سایتی ارزان قیمت و کارامد راه اندازی نماییم؟

استفاده از قالب وردپرس شرکتی برای راه اندازی سایت ارزان قیمت
یکی از روش های بسیار کم هزینه و بی دردسر برای راه اندازی سایت کارمد، استفاده از قالب وردپرس شرکتی است که برای اهداف تجاری و راه اندازی کسب و کار طراحی شده است. استفاده از قالب وردپرس شرکتی علاوه بر مزیت‌های اساسی مورد نیاز یک شرکت، استفاده بسیار آسانی نیز دارد. از این رو مخارج شما برای اداره سایت را نیز تا حد زیادی کاهش می‌دهد. از طرفی از طریق راه اندازی سایت با قالب شرکتی حرفه ای می‌توانید به بازاریابی اینترنتی پرداخته و دیگر شبکه‌های اجتماعی خود را نیز به سایت اصلی ارتباط دهید.

راه اندازی سایت با قالب وردپرس چه تاثیری بر شبکه‌های اجتماعی شما دارد؟
اعتماد سازی مهم ترین رکن بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است. از این رو برای انجام اینکار باید مراجع قانونی شما را تایید نموده و شما توانایی اثبات آن را به مخاطبان داشته باشید. بنابراین راه اندازی یک سایت حرفه ای و با امنیت مناسب از طریق قالب وردپرس شرکتی این امکان را به شما می‌دهد که ای نماد دریافت نموده و از این طریق مخاطبانتان را متقاعد سازید. از طرفی ظاهر حرفه ای سایت نیز کمک شایانی به جذب مخاطب و اعتماد سازی می‌نماید.

قالب وردپرس شرکتی کیان تم
هرچند راه اندازی سایت با قالب وردپرس شرکتی بسیار کم هزینه و بدون اتلاف وقت انجام می‌شود، اما ممکن است برخی مشاغل در انتخاب قالب مناسب کسب و کار خود دچار سردرگمی شوند. کیان تم این مشکل را با طراحی قالب‌های تخصصی حل نموده و هر یک قالب وردپرس شرکتی را مطابق حوزه کاری خاص ارائه کرده است. بنابراین شما عزیزان می‌توانید بدون هیچ نگرانی به راه اندازی کسب و کار خود در فضای مجازی بپردازید.

جهت شروع میتوانید به فروشگاه قالب وردپرس کیان تم مراجعه کنید و با خرید قالب ودپرس میتوانید کسب و کار خود را شروع کنید


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112