02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس شرکتی با کیفیت و تخصصی

قالب وردپرس شرکتی با کیفیت و تخصصی : شرکت های متقاضی دلایل متعددی برای استفاده از قالب وردپرس شرکتی دارند که اکثر آن ها به پتانسل بالای قالب شرکتی برای جذب و افزایش فروش مربوط می شود. این که تا چه میزان قالب بتواند به گسترش کسب و کار شما کمک کند و زمینه افزایش فروش و سوآوری را فراهم سازد، تا حد زیادی به طراحی تخخصی و کیفیت آن بستگی خواهد داشت.
به طور معمول قالب وردپرس شرکتی تخصصی به پوسته وردپرسی اطلاق می شود که برای اهدافی اختصاصی و بازار هدفی مشخص طراحی شده و امکانات مورد نیاز برای حصول بهترین نتیجه را در اختیار مجموعه قرار می دهد.

قالب شرکتی تخصصی چه ویژگی هایی دارد

قالب تخصصی شرکتی وردپرس بر حسب نیاز شرکت و نوع کسب و کار امکانات متعددی را در اختیار مجموعه قرار می‌دهد. هر یک از این موارد با توجه به اهداف شرکت و نوع کسب و کار قابل استفاده بوده و طراح حرفه ای به خوبی می‌داند که کدام مورد برای گسترش تعاملات مجازی و افزایش مخاطب ضروری است.

ابزار تحلیل بازخورد
این ابزار که در قالب های شرکتی برای بررسی بازخورد مشتریان تعبیه می شود، تحت موارد مختلفی مانند عضویت در خبر نامه، بخش نظر خواهی در زیر مطالب، افزودن شماره تلفن و …. اعمال می شود از طریق این امکانات در قالب وردپرس تخصصی شرکتی قادر خواهید بود مرحله به مرحله نیاز و حس مخاطبان را درک و استراتژی خود را برای افزایش فروش ارتقا دهید.

ابزار و امکانات جذب مخاطبان دائمی

این ابزار از طریق مختلفی مخاطب را جذب و وادار به بازدید مجدد سایت می نمایند. برای مثال قابلیت نمایش مطالب مرتبط در قالب تخصصی نمونه ای از جذب موثر مخاطب محسوب میشود. همچنین فیلدهای مربوط به پربازدیدترین مطالب، پیوند ها و … می‌تواند بازدید کننده را مشتاق به بررسی مجدد سایت نمایند.

امکان تغیر ظاهر و بخش های داخلی و خارجی سایت

برای نمایش بهتر سایت و پیکربندی شخصی مطابق نگاه سازمانی مجموعه، قالب های تخصصی این امکان را به شرکت می‌دهد که بخش های مختلف سایت را از طریق پنل تنظیمات تغیر دهید. امکان تغیر باکس های موجود در سایت و تغیر در صفحات داخلی و تغیر رنگ نمونه ای از این موارد می باشد.

امکان افزودن فهرست مشتریان و نمونه کار

این قابلیت که در قالب تخصصی شرکتی در صورت نیاز طراحی می شود، این امکان را به کسب و کار شما می‌دهد که فرایند اعتماد سازی را با سرعت بیشتری انجام دهد. طبیعتا مشتریان و بازارهدف بلقوه برای اعتماد به شرکت و اطمینان از خدمات رسانی مناسب، نیاز به بررسی سوابق مجموعه داشته و این امکان به خوبی در قالب تخصصی وردپرس پردازش می شود.

قالب وردپرس شرکتی با کیفیت و تخصصی

قالب وردپرس شرکتی با کیفیت و تخصصی

قالب وردپرس شرکتی با کیفیت – قالب وردپرس شرکتی تخصصی – قالب تخصصی وردرس  – قالب شرکتی تخصصی وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112