02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

پشتیبان و همراه همیشگی قالب وردپرس مهندسی

قالب وردپرس حرفه ای مهندسی ( قالب وردپرس مهندسی): در این مقاله گفت و گویی با مهندسین عزیز داریم. خوشبختانه صحبت کردن با مهندسین در زمینه طراحی سایت از جمله گفت و گوهای لذت بخش برای ماست چرا که مهندسین عزیز خودشان در جریان بسیاری از مسائل هستند و ما تنها مزیت های محصولمان را بازگو می کنیم و این عزیزان به راحتی می توانند تفاوت کیفیت محصول ما و سایرین را دریابند.
ما مجموعه قالب وردپرس مهندسی را برای مهندسین ریزبین، دقیق و فنی آماده کرده ایم. شرکت های مهندسی نیاز به وب سایتی دارند که حرفه ای و بی نقص باشد و هیچ گونه خطا در کد نداشته باشد. انتظارات از وب سایت یک شرکت مهندسی خیلی بالاست بنابراین قالب وردپرس مهندسی حرفه ای طراحی شده در این مجموعه قبل از انتشار برای فروش از فیلتر های بسیار عبور کرده است و نه تنها هیچ گونه باگ در آن ها وجود ندارد بلکه در هر مرحله با پیشنهادات و ایده هایی که طراحان تیم کیان تم ارائه می دادند. کامل تر شده اند.

قالب وردپرس مهندسی حرفه ای

قالب وردپرس مهندسی حرفه ای

اولین مرحله طراحی یک قالب چیدن طرح ظاهری آن به صورت یک فایل PSD در فتوشاپ است سپس برنامه نویس HTML کدها را ایجاد کرده و در مرحله بعد کد های HTML و CSS تبدیل به وردپرس می شوند. پس از طی شدن این مراحل اقدامات مربوط به آنالیز و تحلیل شروع می شود. مرحله آنالیز بارها انجام می شود تا در نهایت قالبی بی عیب و نقص به مهندسان عزیز ارائه دهیم.
کیان تم همراه همیشگی
محصولات فیزیکی و سخت افزاری به گونه ای هستند که دوره افول دارند و به در نهایت به مرگ می رسند.
اما یک محصول نرم افزاری و کدنویسی شده، تولید می شود، مراحل رشد را طی می کند و به اوج می رسد. پس از گذشت مدت زمانی دوره افول را شروع می کند اما تفاوت در اینجاست که محصول کدنویسی شده به راحتی و با هزینه کم قابلیت ویرایش دارد و می تواند دوباره به دوران اوج خود بازگردد در نتیجه هیچ وقت از بین نخواهد رفت.
شما با خرید قالب وردپرس برای شرکت مهندسی محصولی را می خرید که اگر با توجه به نیازها و تکنولوژی روز ویرایش شود هیچ گاه به دوره مرگ نخواهد رسید.
با این توصیفات تا کنون باید دریافته باشید که وجود یک تیم پشتیبانی قوی به چه میزان برای یک قالب وردپرس حرفه ای مهندسی ضروری است.
وجود یک تیم پشتیبانی قوی و دسترسی به برنامه نویس قالب وردپرسی که خریداری کرده اید انعطاف پذیری بسیاری را برای شما به ارمغان می آورد و به راحتی می توانید ویرایش ها و به روزرسانی های قالبتان را پیاده سازی کنید. این مورد از مزیت های خرید یک قالب وردپرس حرفه ای مهندسی ایرانی است.
چنان چه قالبی خارجی و فارسی سازی شده تهیه کنید و یا از شرکت هایی که معتبر نیستند خریداری قالب را انجام دهید از آنجا که به طراح اصلی قالب دسترسی ندارید یا هرگز نخواهید توانست ویرایش و به روزرسانی را انجام دهید و یا باید به دنبال یک برنامه نویس جدید بگردید تا کدها را ببیند و سپس روی آنها ویرایش انجام دهد. اما از انجا که این کدها را خودش ننوشته ممکن است نتیجه آن چه که انتظار دارید نباشد.

کلام اخر
ما می دانیم که وب سایت یک شرکت مهندسی سهم بزرگی در اعتبارات و حفظ جایگاه یک شرکت مهندسی دارد به همین دلیل از همان ابتدا با مد نظر قرار دادن چنین نکته ای پوسته وردپرس مهندسی آمیخته با اصالت و دقت تولید کردیم.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112