02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی قالب وردپرس با توجه به استاندارد های جهانی

طراحی قالب وردپرس با توجه به استاندارد های جهانی : کیفیت و کارایی یک قالب با توجه به مولفه های مختلفی بررسی شده و به طور کلی استانداردسازی آن مطابق الگوریتم جهانی، امری است که مورد توجه هر کسب و کاری برای خرید قالب، قرار می گیرد. افزایش فروش محصولات و خدمات در فضای مجازی در فضای رقابتی امروز، به امری دشوار و پرهزینه تبدیل شده و اطمینان به ابزار موجود باید با بیشترین وسواس صورت گیرد.
قالب وردپرس استاندارد برای هر کسب و کاری تعریف به خصوصی داشته اما با توجه به هدف اصلی هر مجموعه ای برای ورود به فضای مجازی، نهایتا افزایش مخاطب و فروش بیشتر مدنظر خواهد بود. کیان تم با نگاهی ویژه به اهداف کسب و کارهای متقاضی قالب، امکانات متعددی را در ساخت پوسته وردپرس تعبیه نموده و قالبی کاملا مطابق استانداردهای جهانی را به متقاضیان عرضه نموده است.

استاندارد سازی فنی قالب وردپرس

شاخصه های فنی موثر در کسب و کار اینترنتی و رقابت در فضای مجازی به طور کامل و با دید کاملا حرفه ای، در ساخت پوسته های رعایت شده و قالب های کیان تم امکانات متعددی را در اختیار شما قرار میدهد.
نمایش صحیح و ریسپانسیو: این قابلیت که از مهمترین ویژگی هر قالب وردپرس به شمار میرود، در طراحی تک تک قالب ها رعایت شده و با الگوریتم مدرن و به روز جهانی، تطبیق داده شده است.
بهینه سازی و سئوی رقابتی قالب: قالب شرکتی وردپرس ساخت کیان تم، تمام موارد لازم برای بهینه سازی را طی کرده و پتانسلی بالایی برای رقابت در موتورهای جستجوگر را در اختیار شرکت شما قرار می دهد.
سرعت لود بالا: راحتی کاربران به محتوای ارائه شده و سرعت لود صفحات در قالب وردپرس شرکتی کیان تم در نوع خود بسیار قابل توجه بوده و تمامی آن ها از نظر سرعت استاندارد هستند.

استاندارد سازی قالب وردپرس از دید بازاریابی

برای هر کسب و کار مجازی در نهایت افزایش فروش و عرضه محصولات یا خدمات مد نظر بوده و این دیدگاه باید در طراحی و ساخت قالب وردپرس نیز منعکس شود. فروشگاه قالب وردپرس کیان تم به منظور کارایی بهتر و موثرتر قالب وردپرس، دسته بندی طراحی قالب ها را بر اساس هر کسب و کار و حوزه کاری به طور اختصاصی انجام داده است.
دید نقطه ای به بازار هدف: قالب وردپرس طراحی شده توسط کیان تم، نگاه جزئی و دقیق بازاریابی را در نظر گرفته و ابزار مورد نیاز برای جلب نظر مخاطبان هر کسب و کار را، در طراحی قالب اعمال نموده است.
ابزار بازاریابی شبکه های اجتماعی: پتانسیل فروش بالا در شبکه های اجتماعی و لزوم ارتباط سایت شرکت با ابزار ارتباط جمعی، از دید طراحان کیان تم دور نمانده و کلیه امکانات مورد نیاز برای ارتباط بهتر با مخاطبانتان تعبیه شده است.
ابزار بازاریابی محتوا: نمایش صحیح و استاندارد محتوا برای جلب نظر مخاطب و امکان القای حس اعتماد به مخاطبان از طریق قالب های کیان تم به طور موثری قابل انجام است.

طراحی قالب وردپرس با توجه به استاندارد های جهانی

طراحی قالب وردپرس با توجه به استاندارد های جهانی

طراحی قالب وردپرس با توجه به استاندارد های جهانی و طراحی پوسته وردپرس با توجه به استاندارد های جهانی

امتیازدهی به این مطلب :
برچسب ها :
دسته بندی :

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112