02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس سازمانی مزیت رقابتی سازمان شما

مجموعه پوسته وردپرس سازمانی حرفه ای (قالب وردپرس سازمانی) برای سازمان هایی نظیر مدارس، دانشگاه ها، شهرداری ها، اداره جات و یا هر ارگانی که نیاز به داشتن یک وب سایت دارد در نظر گرفته شده است.
طراحی این مجموعه از اقدامات ویژه کیان تم بود تا به سازمان ها کمک کند به بهترین شکل در محیط مجازی و اینترنت خدمات ارائه دهند. همه می دانیم امروز افراد تمایلی به انجام فعالیت هایشان به صورت حضوری ندارد و حتی اگر فردی چنین تمایلی داشته باشد مواردی مثل زمان، ترافیک و هزینه ها و… او را از تصمیم باز خواهد داشت. بنابراین سازمان ها با طراحی یک سایت علاوه بر معرفی هر چه گسترده تر خدمات خود برای آسایش ارباب رجوع نیز اقدامی انجام داده اند.

 

قالب وردپرس سازمانی مزیت رقابتی سازمان شما

قالب وردپرس سازمانی مزیت رقابتی سازمان شما

 

برخی نگران این مسئله هستند که شاید یک سایت وردپرسی با قالب آماده به اندازه کافی با خوب نباشد و بخشی از وجهه سازمان را زیر سوال ببرد. اما در واقع چنین نیست همانطور که سازمان از ابتدا به صورت نوپا و کوچک شکل می گیرد اما خدماتی با کیفیت ارائه می دهد و سپس رفته رفته توسعه می یابد وب سایت آن سازمان هم همین روال را طی خواهد کرد. مجموعه پوسته وردپرس سازمانی حرفه ای ما بسیار با کیفیت و حرفه ای طراحی شده و برای سازمان هایی که نیاز به یک سایت با هزینه ای پایین تر دارند بسیار مناسب است. حتی ما می توانیم تضمین کنیم که این قالب ها در زمان توسعه سازمان نیز همراه سازمان باشند. تیم کیان تم با چنان حساسیتی مجموعه قالب وردپرس برای سازمان را طراحی کرده است که حتی در زمان گسترش یافتن سازمان پاسخگوی نیازها باشد و با همان کیفیت کار کند.
چرا قالب های ما؟
قالب هایی که در اینترنت به فروش می رسد که هر کدام ویژگی خاصی دارند ما می توانیم قالب های موجود برای فروش در اینترنت را به سه دسته تقسیم بندی کنم.
1. قالب های خارجی فارسی سازی شده
2. قالب های ایرانی اما بدون پشتیبان یا کپی شده
3. قالب های ایرانی حرفه ای و دارای پشتیبانی

اگر شما یک سازمان ایرانی هستید قطعا در جهت حفظ اهداف و آرمانهایتان نیاز به سایت ایرانی متناسب با نظر و سلیقه مخاطبانتان و بسیار امن دارید. قالب های فارسی سازی شده فقط یک قالب هستند و تمام!!!
قالب های ایرانی بدون پشتیبانی نیز برای سازمانی که رو به رشد است و فعالیت های رسمی دارد کاربردی نخواهد داشت. هر گونه عیب و نقص در سایت یک سازمان ممکن است فاجعه به بار بیاورد.
بنابراین باید از پوسته وردپرس سازمانی حرفه ای استفاده کنید که کار مهندسان ایرانی بود و تا همیشه پشتیبانی و خدمات ارائه خواهد داد و چنان چه با مشکلی مواجه شدید در کوتاه ترین زمان رفع خواهد شد.
هرچند قالب های ما بدون نقص در کدنویسی طراحی شده اند اما ممکن است مواردی مد نظر سازمان شما باشد و یا چهارچوبی در سازمان برقرار باشد که نیازمند ایجاد ویرایش هایی باشید. پس چه بهتر که قالبی تهیه کنیده که مهندسان و طراحان آن در دسترس هستند و دلسوزانه برای توسعه سازمان های ایرانی خدمات ارائه می دهند.

ما اینجا هستیم تا با ارائه خدمات بی نظیر به هم در جهت رشد و توسعه کسب و کار هم وطنانمان قدمی برداشته باشیم.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112