02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس مناسب موسسه آموزشی

در این مقاله به بررسی جزء به جزء یک سایت مناسب برای موسسات آموزشی پرداخته ایم. مسلما یک موسسه آموزشی برای انتشار اطلاعیه های خود و همچنین آگاهی مشتریان نیاز به یک سایت جامع و مناسب داشته و از طرفی جذب مشتری از طریق وب سایت نیز می تواند عایدات فراوانی برای موسسه داشته باشد. بنابراین سرمایه گذاری برای طراحی یک سایت اصولی از ملزومات موسسه آموزشی بوده و باید اصول کلی و جزئیات این امر کاملا رعایت شود. فروشگاه قالب وردپرس کیان تم برای موسسات آموزشی اقدام به طراحی چند قالب وردپرس آموزشی کرده که با خرید یک پوسته وردپرس آموزشی میتوانید یک سایت آموزشی راه اندازی کنید. ما تمام تلاش خود در طراحی یک قالب وردپرس مناسب موسسه آموزشی را انجام داده ایم .
با کمی جستجو در فضای مجازی شاهد حضور فعال موسسات آموزشی از طریق سایت و شبکه های اجتماعی خواهید بود. هسته مرگزی این فعالیت ها یعنی وب سایت، باید توانایی بخش انتهایی بازاریابی یعنی اعتماد سازی را داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

آیا سایت شما برای انتشار مقالات مناسب است؟

برای طراحی سایت موسسه آموزشی این نکته را در نظر بگیرید که سایت شما قرار است مقالات و مطالب مختلفی را انتشار دهد. طراحی سایت باید به گونه ای باشد که این مقالات در جایگاهی مناسب قرار گرفته و نمایش موثری داشته باشند. در واقع خاصیت بلاگ محوری سایت باید کاملا حفظ شود و ابزار مختلف برای انتشار محتوا در فضای مجازی نیز فراهم باشد. برای مثال قسمت مربوطه به انتشار محتوا از طریق ارسال لینک در شبکه های اجتماعی یا ایمیل و یا مطالب مرتبط و … باید تعبیه شود.
از چه طریق می توانید تعامل با مخاطبان را گسترش دهید؟
این نکته را حتما به خوبی می دانید که تعامل با مخاطب فقط به سایت محدود نشده و لازم است با مخاطبان در دیگر موارد نیز ارتباط برقرار شود. بنابر این تعبیه درگاه های شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید. اما در این میان اصلی ترین راه جذب مخاطب یعنی موتورهای جستجوگر نباید فراموش شود. به عبارتی بازاریابی در اینترنت به واسطه سئو سایت یکی از بهترین راه های کوجود برای افزایش عایدات مجموعه بوده و لازم است سایت شما با جدیدترین الگوریتم گوگل از نظر طراحی مطابقت داشته باشد.

جایگاه مناسب برای ای نماد و فیلدهای ارتباطی را فراموش نکنید

در صورتی که بازدید کننده برای بار اول با سایت شما مواجه شود و عمل جذب صورت پذیرد، سایت شما باید برای مرحله دوم یعنی اعتماد سازی کاملا آماده باشد. برای این کار طراحی سایت را به گونه ای انجام دهید که جایگاه ویژه برای ای نماد و همچینین درگاه های ارتباطی کاملا حفظ شود.

تمام امکانات مورد نیاز شما در قالب وردپرس مخصوص موسسات

یکی از محبوب ترین راه های ایجاد یک سایت تجاری، استفاده از وردپرس و قالب شرکتی وردپرس است. اگر شما نیز به دنبال راهی ارزان قیمت و موثر برای راه اندازی سایت موسسه آموزشی خود هستید، پیشنهاد می کنیم از این پلتفورم استفاده کنید. خوشبختانه کیان تم با طراحی تخصصی قالب ها با توجه به هر حوزه کاری، تمامی امکانات برای گسترش مجموعه را در اختیارتان قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش قالب موسسه آموزشی مراجعه نمایید.

جهت خرید قالب وردپرس آموزشی به لینک زیر مراجعه کنید

قالب وردپرس موسسه آموزشی

قالب وردپرس مناسب موسسه آموزشی

قالب وردپرس مناسب موسسه آموزشی


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112