02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس با ظاهر متفاوت

قالب وردپرس با ظاهر متفاوت : از ویژگی و شاخصه های مورد توجه بازدید کنندگان که تشخیص آن نیاز به تخصص خاصی ندارد, میتوان به ظاهر سایت و نمایش عمومی آن اشاره کرد. بدون شک ابتدایی ترین نیاز کاربران در خصوص خرید قالب وردپرسی, ظاهر متفاوت و دلنشین آن میباشد.هرچند که ظاهر مناسب با توجه به سلیقه های مختلف , متفاوت است ولیکن می توان با تعریف چند شاخصه کلی, اثر بخشی و جاذبه بصری یک قالب وردپرس را ارزیابی کرد. با ما همراه باشید

طبقه بندی قالب وردپرس با ظاهر متفاوت و جذاب
به طور کلی طراح هایی که توسط طراحان ایرانی پیاده سازی می شود، به علت تطابق بیشتر با سلیقه ایرانی جذابیت بیشتری دارد. طراحان کیان تم نیز از همین حسن سلیقه مخاطبان استفاده کرده و طراحی ظاهری قالب ها را با بینش دقیق از فرهنگ و نگاه ایرانی به انجام رسانده است. لازم به ذکر است بیان کنیم که کلیه قالب های کیان تم اختصاصی بوده و از صفر تا صد توسط طراحان حرفه ای مجموعه طراحی شده است.
همانطور که اشاره شد، مولفه های گوناگونی برای سلیقه های مختلف در رابطه با طرح و نقش قالب وردپرس بیان می شود. اما میتوان با یک طبقه بندی کلی و سنجش دقیق از نیاز و نقطه نظر کاربران, پوسته وردپرس با ظاهری متفاوت و جذاب را طراحی کرد.

قالب های وردپرسی شرکتی با ظاهری جذاب
ظاهر منحصر به فرد و جذاب قالب وردپرس شرکتی بیش از هر چیز در گرو تناسب رنگ و در دسترس بودن فیلد های پربازدید مخاطبان می باشد. به عبارتی چیزی که باعث گیرایی هرچه بیشتر یک قالب شرکتی وردپرس می شود, به هماهنگی رنگ و اجزا محدود نشده و بیشتر در نوع ارائه خدمات و کیفیت عرضه موارد مورد نیاز کاربر بیان میشود. برای ایجاد جذابیت های ظاهری در قالب های شرکتی لازم است که در ابتدا بازار هدف و مخاطبان آن حوزه کاری به طور کامل بررسی شود. به همین منظور کیان تم قالب های شرکتی را در دسته بندی های جدا مطابق با هر حوزه کاری ارائه داده است.

کلام آخر ….
نگاه خاص مدیران، بازدید کنندگان و مخاطبان از دید طراحان ما دور نمانده و کیان تم به خوبی می داند که نقش اصلی در کارایی قالب وردپرسی، ظاهر جذاب آن است. بر همین اساس پیش از طراحی قالب ها عموما بررسی دقیق بازار هدف و نیاز کاربران انجام گرفته و همچنین با تحلیل بازخورد های مختلف ، طراحی قالب شرکتی آغاز می شود. اگر به دنبال قالب وردپرس با ظاهر متفاوت هستید ، کیان تم گزینه های متعدد و مناسبی را به شما عزیزان تقدیم می نماید.

قالب وردپرس با ظاهر متفاوت

قالب وردپرس با ظاهر متفاوت


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112