02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

سرعت لود قالب وردپرس را فدای ظاهر آن نکنید

در این مقاله میخواهید به این موضوع بپردازم که سرعت لود قالب وردپرس را فدای ظاهر آن نکنید ! شاید در نگاه اول چیزی که سایت و قالب وردپرس را جذاب و چشم بیننده را می‌گیرد، ظاهر و نوع نمایش ویژه آن باشد. به طور معول این مولفه قالب وردپرس، یعنی ظاهر آن بیشتر مورد توجه مدیران و صاحبان کسب و کار بوده چرا که بدون شک جمع کثیری از مخاطبان نسبت به آن حساسیت نشان داده و ارزیابی سایت های مختلف را بر اساس ظاهر آن انجام می‌دهند. اما از نگاهی دیگر می‌توان گفت که مخاطبان کسب و کار و متقاضیان کالا و خدمات در زمانی کوتاه، باید به عرضه کننده ای مناسب دست یابند. در این صورت شاخصه‌های ظاهری جای خود را به مولفه‌های کاربردی داده و اینجاست که سایت ‌های با قالب وردپرس حرفه‌ای، بهتر می‌توانند در معرض نیاز مشتریان قرار گیرند.

سرعت لود قالب وردپرس را فدای ظاهر آن نکنید !

سرعت لود قالب وردپرس را فدای ظاهر آن نکنید !

در این مقاله به بررسی سرعت قالب وردپرس شرکتی و ملزومات آن می‌پردازیم. امید داریم که با تشریح برخی مسائل و یادآوری جزئیات شما عزیزان بهتر می‌توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید.
اولویت طراحی قالب وردپرس شرکتی، با چه ویژگی‌هایی است؟
این که بگوییم داشتن ظاهری جذاب در کنار سرعت لود بالا و ویژگی‌های فنی امکان پذیر نیست جمله غلطی است. مسلما هر دو این امکانات می‌تواند در قالب وردپرس شرکتی تعبیه شود. اما افراط در برخی جذابیت ها و متمایز سازی قالب از طریق افکت‌های پرحجم و افزونه های غیر ضروری گرچه ظاهر سایت را بسیار چشم نواز می‌کند اما به چه قیمتی؟ به قیمت کاهش محسوس سرعت لود و از دست رفتن مشتری مسلما تصمیم درستی نخواهد بود. بنابراین ویژگی‌های فنی و اساسی یک قالب ودرپرس شرکتی نسبت به دیگر ویژگی‌ها ارجحیت داشته و طراح حرفه‌ای قالب می‌تواند هر دو را در حد مناسب خود قرار دهد.
چگونه از سرعت قالب وردپرس مطمئن شویم؟
پیش از هر چیز لازم است که تهیه و خرید قالب وردپرس را از فروشگاه های اینترنتی معتبر تهیه نمایید و اطمینان حاصل کنید که قالب خریداری شده کاملا ایرانی و توسط طراح کدنویسی شده است. برای اطمینان از سرعت لود مناسب قالب نیز می‌توایند به سایت جی تی متریکس یا دیگر سایت‌های سنجش سرعت لود مراجعه فرمایید.

قالب های وردپرس شرکتی با قیمتی بسیار مقرون به صرفه!
با وجود هزینه های زیاد بازاریابی در فضای مجازی و ملزومات مختلف برای رقابت در این حوزه، کیان تم قالب های وردپرس شرکتی را با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت طراحی نموده است. از این رو علاوه بر راه اندازی سایت کارامد با عملکرد مناسب، می‌توانید صرفه جویی در هزینه های خود نیز داشته باشد. کیان تم برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی، پشتیبانی دائمی را نیز در اختیار آن ها قرار داده است.

جهت بررسی و خرید قالب وردپرس به لینک زیر مراجعه کنید

فروشگاه قالب وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112