02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای ویدویی یکی از روش هایی است که می توانید محتوای مورد نظر خود را با کاربران به اشتراک بگذارید. محتوای ویدویی نسبت به دیگر انواع محتوا تاثیرات کوبنده تری داشته باشد. در تولید محتوای ویدیویی باید به چند نکته توجه کرد: • باید ویدیو شما از لحاظ تصویر، صدا، متن و حرکت باهم […]

مشخصات اصلی قالب

تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای ویدویی یکی از روش هایی است که می توانید محتوای مورد نظر خود را با کاربران به اشتراک بگذارید.
محتوای ویدویی نسبت به دیگر انواع محتوا تاثیرات کوبنده تری داشته باشد.
در تولید محتوای ویدیویی باید به چند نکته توجه کرد:
• باید ویدیو شما از لحاظ تصویر، صدا، متن و حرکت باهم تلفیق باشند و در نتیجه یک ویدیو منسجم تحویل مخاطب داده شود.
• باید در تولید محتوای ویدیویی به این نکته را در نظر گرفت که هم به صورت سمعی و هم به صورت بصری پیام به کاربر منتقل شود.
• محتوای ویدیویی شما نباید آنقدری به طول بکشد که مخاطب خسته شود و نه آنقدر کوتاه باشد که مخاطب چیزی از محتوای مد نظر شما متوجه نشود.
تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای ویدئویی

تولید محتوای ویدئویی

1. ویدئو های آموزشی: معمولا هنگامی که یک شرکت یا سازمان محصول جدیدی و یا خدمات جدیدی را به کاربران خود معرفی می کند و به آن ها ارائه می دهد، طرز استفاده از آن خدمات و یا محصول را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
این کار با تولید یک ویدیو آموزشی کوتاه انجام می شود که در آن یک نفر محصول و یا خدمات جدید را مرحله به مرحله استفاده می کند و پیش می رود و بیننده با آن آشنا می شود.
2. ویدئو های تبلیغاتی: گاهی اوقات مدیران شرکت و یا مسئولان ارائه خدمات مختلف، برای اینکه محصولات و یا خدمات جدید و یا گذشته خود را به کاربران و مشتری های خود معرفی کنند، به تهیه ویدئو های تبلیغاتی روی می آورند.
این نوع ویدئوها معمولا از جملات توصیفی ساخته می شود که یک محصول و یا خدمات را توصیف می کند.
3. ویدئو های علمی: این نوع ویدئو ها بر پایه یک مقاله و یا مطلب علمی تهیه می شود. که در فیلم به توضیح در مورد یک تحقیق و یا مقاله پرداخته می شود.
4. ویدئو های سحنرانی: در این نوع ویدئو ها، مسئولان و مدیران سایت ها و یا شرکت ها، برای اینکه با کاربران و مشتری های خود ارتباط برقرار کنند دست به تولید ویدئو های سخنرانی می زنند.
این نوع میدئو ها هم می تواند جنبه علمی داشته باشد و هم می تواند صرفا برای تبلیغ و معرفی محصول به کاربران خود داشته باشد.

علت اهمیت تولید محتوای ویدویی برای سایت:

خواندن مطالب طولانی معمولا حوصله مخاطبان را سر می برد و باعث می شود بدون توجه از آن ها بگذرند. اما تولید یک محتوای ویدئویی خوب و مطلوب، مخاطب را نه تنها به خود جذب می کند بلکه باعث می شود تا حجم بیشتری در سایت اشغال شود که همین نکته ای مثبت برای سایت شما محسوب می شود چرا که حجم اشغال شده سایت برای موتورها از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزایای این نوع تولید محتوا

1. توضیح دادن مطلب به طور خلاصه و مفید و بدون ایجاد ابهامی در مخاطب
2. جذب مخاطبان قدیمی و جدی و همچنین افزایش پیدا کردن تعداد بازدیدکنندگان سایت
3. کاهش پیدا کردن احتمال کپی محتواهای سایت توسط دیگر وب سایت ها
4. انتشار پیدا کردن ویدیو توسط کاربران و در نتیجه تبلیغ رایگان برای سایت
5. آشنا شدن کامل مخاطبان و مشتریان با خدمات و محصولات سایت
6. تاثیر گذاری بیشتر بر کاربران که در نتیجه افزایش اعتبار سایت و شرکت را به دنبال دارد
در این مقاله سعی کردیم علاوه بر مزایای تولید محتوای ویدویی برای سایت، انواع ویدوها هم بررسی کنیم.
البته که تولید محتوای ویدئویی برای سایت تکنیک هایی دارد که رعایت آن ها مستلزم آگاهی و دانش است. انشاءالله در مقاله های بعدی آن ها را مورد هدف قرار می دهیم.
همچنین شما می توانید به سایت شاپ کیان تم مراجعه کرده و درصورت نیاز پوسته وردپرس ایرانی، قالب وردپرس ایرانی و قالب وردپرس حرفه ای را برای سایت خود تهیه کنید که علاوه بر این شما می توانید متناسب با سایتی که دارید از قالب های دیگری هم از جمله قالب وردپرس شرکتی، قالب رسمی وردپرس، قالب مورد نظر را تهیه کنید.

نظرات شما

 پاسخی بگذارید

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112