02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس بازرگانی/ حمل و نقل ba2

بازرگانی و حمل و نقل از جمله مشاغلی کلیدی است که همواره مسبب حفظ ارتباطات و رشد اقتصادی میشود از این رو بسیار مهم که این حرفه هماهنگ با تکنولوژی روز دنیا باشد. ماشین آلات، بالابرها، بسته بندی و روش تبلیغاتی در این حرفه می بایست از به روز ترین موارد ممکن باشند تا بتوانند کالاهای مورد نظر را صحیح و سلامت و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسانند.
همانطور که می دانیم فعالیت های یک شرکت حمل و نقل محدود به یک منطقه خاص نمی شود و سطح فعالیت های این شرکت ها حداقل به وسعت یک کشور می باشد و حتی در سطح بین الملل نیز خدمات ارائه می دهند. با این تفاسیر یک روش معرفی و تبلیغات محلی پاسخگوی نیاز شرکت های حمل و نقل نمی باشد. شرکت های حمل و نقل برای معرفی نام خودشان، اعتماد سازی و ارتباطات نیازمند روشی هستند که به وسعت فعالیتشان باشد. پس چه چیزی بهتر از یک سایت!

مشخصات اصلی قالب
 • بهینه سازی شده و بسیار با کیفیت
 • سرعت بالا در لود سایت
 • کد نویسی بسیار حرفه ای
 • وجود پنل تنظیمات حرفه ای
 • دارای پشتیبانی رایگان و نامحدود
 • امکات تغییر تمام بخش های موجود در دمو
 • امکان تغییر رنگ تمام بخش های سایت
 • قابلیت مدیریت تمام بخش های موجود در دمو
 • راه اندازی کاملا رایگان
 • دارای بسته نصبی و فایل درون ریزی
 • امنیت بسیار بالا و تضمین شده
 • قالب با گرافیک اختصاصی و ایرانی
قالب وردپرس بازرگانی/ حمل و نقل ba2

قالب وردپرس بازرگانی/ حمل و نقل ba2

بازرگانی و حمل و نقل از جمله مشاغلی کلیدی است که همواره مسبب حفظ ارتباطات و رشد اقتصادی میشود از این رو بسیار مهم که این حرفه هماهنگ با تکنولوژی روز دنیا باشد. ماشین آلات، بالابرها، بسته بندی و روش تبلیغاتی در این حرفه می بایست از به روز ترین موارد ممکن باشند تا بتوانند کالاهای مورد نظر را صحیح و سلامت و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسانند.
همانطور که می دانیم فعالیت های یک شرکت حمل و نقل محدود به یک منطقه خاص نمی شود و سطح فعالیت های این شرکت ها حداقل به وسعت یک کشور می باشد و حتی در سطح بین الملل نیز خدمات ارائه می دهند. با این تفاسیر یک روش معرفی و تبلیغات محلی پاسخگوی نیاز شرکت های حمل و نقل نمی باشد.
شرکت های حمل و نقل برای معرفی نام خودشان، اعتماد سازی و ارتباطات نیازمند روشی هستند که به وسعت فعالیتشان باشد. پس چه چیزی بهتر از یک سایت!
یک شرکت بازرگانی و حمل و نقل با راه اندازی یک سایت و معرفی خدمات خود و ارائه اطلاعات ارتباطی می تواند حجم بسیار زیادی از مشتریان را به سوی خود جذب کرده و علاوه بر اعتماد سازی مشتری را از سایر خدمات و امکاناتی که فراهم ساخته است آگاه سازد.

کار یک شرکت بازرگانی و حمل و نقل بر عهده گرفتن مسئولیت بخش عظیمی از سرمایه ی مشتریانش است. مشتریانی که ممکن است هیچگاه حضورا با مسئولین شرکت و یا کارمندان آن دیداری نداشته باشند. در نتیجه اعتماد سازی در سطح اینترنت و دنیای مجازی در این شرکت ها نقش بسیار ویژه ای دارد.
کیان تم با بررسی نحوه فعالیت شرکت های بازرگانی و حمل و نقل و شناخت نوع نیاز تبلیغاتی آنها اقدام به طراحی قالب وردپرس بازرگانی و حمل و نقل نموده است. به کمک این قالب وردپرس شرکتی، شرکت ها قادر خواهند بود سایت وردپرسی خود را در کوتاه ترین زمان راه اندازی کنند و با بهترین کیفیت یک وب سایت را از آن خود کنند.

قالب وردپرس بازرگانی

قالب وردپرس شرکت بازرگانی و امور حمل و نقل توسط مهندسان ایرانی حاضر در تیم کیان تم طراحی شده است که در نتیجه بیشترین مطابقت با نظر و سلیقه هموطنان را دارد و علاوه بر این با بهترین شیوه پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود. افراد با خرید قالب وردپرس حرفه ای ایرانی نوعی تضمین را همراه سایت خود خواهند کرد. قطعا پس از مدتی فعالیت سایت تصمیم به ایجاد تغییرات در سایت و ویرایش می گیرید و یا حتی ممکن است در زمانی خاص نیاز داشته باشد امکانات جدیدی به سایت اضافه کنید. در چنین مواقعی برای اجرای ویرایش ها به طراح قالب وردپرس خود دسترسی خواهید داشت و ارتباط برقرار کردن با او به سهولت اتفاق می افتد.
کیان تم علاوه بر طراحی قالب شرکتی وردپرس حرفه ای، همراه با قالب های وردپرس خود پشتیبانی بسیار قوی ارائه می دهد و در صورت که مخاطب قالب های وردپرس کیان تم باشید می دانید که در هر لحظه همراه وب سایت وردپرسی شما خواهد بود و پاسخگوی تمامی سوالات و اشکالات خواهد بود. در واقع بیشترین وجه تمایز قالب های وردپرس کیان تم نسبت به سایر قالب های ایرانی همین ارائه پشتیبانی و تضمین خدمات می باشد.
البته طراحان قالب وردپرس ایرانی در کد نویسی این قالب ها نیز مواردی را رعایت می کنند که سبب تمایز و کیفیت نمونه های طراحی شده می شود. کد نویسی قالب ها بر اساس آخرین استاندارد جهانی وب انجام می شود و در نتیجه قالب هایی کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا، بهینه سازی شده برای موتور های جست و جو و کم حجم با سرعت بالا ارائه می شوند. ما چنان به کیفیت قالب های خود مفتخریم که در همین جا اعلام می کنیم در صورت عدم رضایت مشتری وجه پرداختی به طور کامل بازگردانده می شود.

پوسته وردپرس بازرگانی و حمل و نقل

پوسته وردپرس بازرگانی و حمل و نقل

قالب وردپرس حمل و نقل

و اما مدیریت سایت با قالب وردپرس شرکت بازرگانی و حمل و نقل
کیان تم به خوبی از این موضوع آگاه است که شرکت ها تمایل دارند تمام انرژی و استعداد خود را در زمینه فعالیت های اختصاصی خودشان متمرکز کنند و طبیعتا زمان و انرژی کافی برای یادگیری اصول طراحی و مدیریت سایت ندارند. دنیای طراحی و سئو و مدیریت سایت به قدری پیچیده است که نیازمند تمرکز ویژه و صرف وقت بسیار است در نتیجه کیان تم یک راه میانبر برای افراد جهت مدیریت اختصاصی سایت خودشان در نظر گرفته است. یک پنل تنظیمات بسیار ساده اما حرفه ای!
چنان چه کمی با کاربری سایت و اینترنت و ویندوز در سطح مبتدی آشنایی داشته باشید، به راحتی می توانید با استفاده از این پنل سایت خود را مدیریت کنید. پس از خرید قالب تیم کیان تم با شما جهت نصب قالب ارتباط برقرار می کنند و هنگامی که مراحل نصب انجام شد و سایت مانند دمو برای شما راه اندازی شد آموزش های کیان تم را نیز دریافت خواهید کرد. ما تعدادی ویدئوی آموزشی برای مدیریت سایت تهیه کرده ایم که همراه با قالب وردپرس بازرگانی به صورت رایگان تقدیم شما می شود. همچنین هرگونه سوال و ابهام را به صورت حضوری و تلفنی و رایگان آموزش خواهیم داد.
بنابراین از بابت مدیریت و پیشبرد اهداف خود توسط وب سایت وردپرسیتان هیچ نگران نباشید.

نتایج تست قالب:
ما تمامی قالب ها را پس از طراحی و ایجاد دمو مورد تست و آزمایش قرار میدهیم. نتایج سرعت بالا، حجم کم و کدنویسی بهینه را در تصویر زیر که از آنالیز دموی قالب توسط GTmetrix به دست آمده است می توانید مشاهده کنید:

قالب-وردپرس-بازرگانی

قالب-وردپرس-بازرگانی

سایر امکاناتی که با خرید قالب وردپرس شرکتی بازرگانی و حمل و نقل دریافت خواهید کرد:

 • کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا نسبت به تمام سایز های صفحه نمایش
 • نمایش لوگوی بسیار مناسب دربالای صفحه با سایز عالی
 • یک اسلایدر فوق العاده برای صفحه ی اصلی
 • امکان اتصال به تمام شبکه های اجتماعی در هدر
 • قسمت تماس با مای ثابت در قسمت هدر که جلوه ی ویژه ای به قالب وردپرس بازرگانی داده است
 • نمایش روز و تاریخ در قسمت بالای نوار منوی هدر
 • منوی زیبا به طوری که به مانند اکثر منوهای قالب های دیگر از ابتدای صفحه شروع نشده و نمای جالبی دارد .
 • ترکیب رنگ فوق العاده و البته قابل تغییر
 • قسمت ترکیبی خدمات ما و درباره ی ما که با جلوه ی زیبایی کنار هم قرار گرفته اند و البته امکان قرار گرفتن عکس هم در کنار درباره ما می باشد .
 • قسمت نمونه کارها با قابلیت دسته بندی نمونه کار برای خدمات مختلف شرکت شما
 • باکس های معرفی جالب که با زیبایی هر چه تمام تر گویی روی صفحه چسبیده شده است.
 • امکان قرار دادن تصاویر زیبای متناسب با کسب و کار شما در قالب
 • قسمت ویژه ی اخبار شرکت که در آن ۶ تا از آخرین اخبار شرکت که می تواند محتوا باشد استفاده شده و البته به همراه تصویر شاخص ان ها که همین امر
 • باعث زیبا شدن این قسمت شده است.
 • دکمه ی نمایش تمام اخبارشرکت
 • قسمت ویژه ی مشتریان ما که می توانید از تصاویر و لوگوهای مشتریانتان استفاده کنید .
 • قسمت مختص نظرات مشتریان به همراه امکان درج تصویر مشتری
 • فوتری چند بخشی با امکان قرار دادن پس زمینه و البته امکان اتصال به شبکه های اجتماعی فعال در ایران
 • صفحات داخلی جالب و جذاب
 • وجود داشتن کد کپچا در قسمت کامنت گذاری و قابلیت عدم اسپم شدن کامنت ها
 • مشکلی برای آپدیت و ویرایش های آینده ی شما وجود ندارد.
قالب وردپرس بازرگانی و حمل و نقل

قالب وردپرس بازرگانی و حمل و نقل

مراحل خرید را چگونه طی کنید:
همین حالا پس از اتمام خواندن این مطلب و مشاهده دموی آنلاین برای خرید قالب وردپرس بازرگانی و حمل و نقل دکمه خرید را بفشارید و این قالب وردپرس منحصر به فرد را سریعا خریداری کنید. همراه با این قالب یک پکیج آموزشی مدیریت سایت رایگان، مشاوره رایگان و پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد. چنان چه به خانواده ی کیان تم بپیوندید ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و همواره آماده خدمت رسانی به شما خواهیم بود. که این نیز یک وجه برتری کیان تم نسبت به سایر شرکت ها یا افرادیست که به طراحی قالب وردپرس می پردازند.
هدف کیان تم تنها فروش قالب وردپرس شرکتی و طراحی سایت نیست و تصمیم ما بر این است که به کسب و کارها کمک کنیم تا با ورود به عرصه فالیت های دیجیتال در جهت رشد و توسعه کشورمان گام بردارند و ما نیز در کنار آنها رشد کنیم.
پس از خرید قالب وردپرس بازرگانی ba2 جهت مشاوره و ارائه خدمت با شما ارتباط بر قرار خواهیم کرد. همین حالاخود را از امکانات ویژه این قالب بهره مند سازید.

نظرات شما

12 دیدگاه برای “قالب وردپرس بازرگانی/ حمل و نقل ba2”

 1. سعید مهدوی گفت:

  این قالب رو خریدم. کد فعال سازی رو چطور دریافت کنم؟

 2. بازرگانی اعتبار گفت:

  سلام. ما سایتی داریم که از قبل روش کار کردیم و حالا میخوایم از این قالب برای سایتمون استفاده کنیم. تمامی مطالبی که از قبل روی سایت قرار دادیم پاک میشه؟

  • مدیر سایت گفت:

   سلام خیر هیچ مشکلی برای اطلاعات شما پیش نماد و حتی اگه این مود شما رو نگران کرده ما به صورت رایگان برای شما قالب رو نصب میکنیم.

 3. مینا اسدپور گفت:

  تظیمات قالب چطوری هست آیا سادس میشه من مبتدی کار کنیم باهاش – هیچی یاد ندارم از وردپرس

  • مدیر سایت گفت:

   سلام پنل ساده ای داره و البته با توجه به اینکه این قالب یک قالب وردپرس ایرانی هست فکر میکنم مشکلی با کار کردن نداشته باشید. اما در هر صورت قالب پشتیبانی داره و ما پاسخگوی مشکلات و سوالات هستیم

 4. سالار میرزاده گفت:

  سوالی داشتم خدمت شما که ما میشه اینو بخریم و برای شرکت پخش استفاده کنیم میتونید مواردی که روی سایت هست رو به دلخواه ما تغییر بدید . زیرا ما وردپرس کار نیستم و توان کار با سایت رو فکر نمیکنم داشته باشم.

  • مدیر سایت گفت:

   سلام بله میتونید مدیریت سایت بسیار ساده هست زیرا یک پنل کاملا فارسی داره و البته اگه وقتش رو هم نداشته باشید ما این خدامت رو داریم که محتوای سایت شما رو تامین کنیم و درج کنیم.

 5. سامان نظری گفت:

  من سوالی داشتم تماس تلفنی گرفتم و پاسخ داده نشد. پشتیبانی که نوشتین تلفنی پس یعنی چی؟

  • مدیر سایت گفت:

   سلام 2 خط ثابت و 2 خط همراه رو همکاران ما همواره پاسخگو هستند. میتونید مجدد تماس بگیرید خط های ثابت رو از 8 صبح تا 14 از شنبه تا پنج شنبه پاسخگو هستیم و شماره های همراه رو سعی میکنیم حتی در ساعات غیر اداری و روز های تعطیل هم پاسخ بدیم .

 6. سامی گفت:

  باسلام
  این قالب با wpml یا دیگر افزونه های چند زبانه سازگاری داره؟

  • مدیر سایت گفت:

   خیر ما برای زبان دوم از افزونه استفاده نمیکنیم . البته که میتونید نصب کنید و استفاده کنید اما پیشنهاد اکثر سئو کار ها و طراحان سایت استفاده از سایت دامین و یا فولدر مجزا برای زبان دوم و سوم سایت است

 پاسخی بگذارید

مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112