02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی قالب وردپرس و ارتباط آن با سئو

طراحی قالب وردپرس و ارتباط آن با سئو : استفاده از قالب وردپرس برای راه اندازی سایت توسط مجموعه های شرکتی، عمدتا برای بازاریابی اینترنتی صورت می پذیرد. بخشی از بازاریابی اینترنتی یعنی رقابت در موتورهای جستجوگر که توسط شاخصه های مربوط به سئو تعریف می شود، ارتباط مستقیمی با قالب وردپرس دارد. بنابراین لازم است برای خرید قالب وردپرس ،نکاتی را در این خصوص در نظر داشته و با درک کامل از پیش آمدهای احتمالی اقدام به خرید پوسته وردپرس نمایید. در این مقاله به بررسی طراحی قالب وردپرس و ارتباط آن با سئو پرداخته و نکات ضروری را در این رابطه یادآور می شویم. با ما همراه باشید …

قالب وردپرسی با سئوی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟
سرعت لود: این ویژگی که در واقع به طور مستقیم و غیر مستقیم بر سئوی سایت تاثیر دارد، از طریق سایت های سنجش سرعت مانند Gmetrix.com و دیگر سایت ها قابل بررسی است. طبیعتا سرعت لود پایین باعث نارضایتی کاربران و کاهش محسوس بازدید شده که تاثیر زیادی بر سئوی سایت شما خواهد داشت. همچنین با این شاخصه مسائلی مانند نرخ پرش و دیگر موارد نیز مطرح می شود.
ریسپانسیو بودن قالب: قابلیت نمایش سایت در پلتفورم های مختلف مانند گوشی، تبلت و دکستاپ یکی از مهم ترین شاخصه های الگوریتم جدید گوگل محسوب می شود. برای سنجش قالب خود می توانید از سایت های بررسی سئو استفاده نمایید.
کد نویسی استاندارد : طراحی استاندارد و اصولی قالب که وابسته به کد نویسی صحیح است، طبیعتا تاثیر مستقیمی بر جایگاه شما در جستجوی کلمات کلیدی خواهد داشت. این ویژگی با استفاده از سایت های رتبه دهی به سئو، قابل بررسی است.
نمایش صحیح و موثر متون: این ویژگی قالب علاوه بر سئو سایت بر هویت مجازی و برند شما نیز تاثیر گذار خواهد بود. قالب وردپرسی شما باید قابلیت نمایش صحیح و موثر متون برای جذب مخاطب را داشته باشد. این ویژگی با بررسی دموی قالب پیش از خرید امکان پذیر است.

پیش از خرید قالب وردپرس به این نکات توجه فرمایید

  • قالب مناسب و رقابت پذیر در موتورهای جستجوگر باید کلیه شاخصه ای ذکر شده را دارا باشد. بدون شک قالب های رایگان و کپی شده نمی توانند نیاز مجموعه شرکتی شما را برآورده سازند.
  • قالب وردپرس استاندارد، یابد قابلیت هایی نظیر تغیر در پیکربندی و رنگ را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به اعمال سلیقه خود بپردازید.
  • پشتیبانی دائمی از مواردی است که در بلند مدت حتما به آن نیاز خواهید داشت. پس برای خرید قالب به اعتبار مجموعه و پشتیبانی آن دقت نمایید.
  • طراح داخلی و ایرانی از سلیقه و نیاز مخاطبان ایرانی درک بهتری داشته و بهتر می توانند نیاز شما را برآورده سازند.

در زمان سفارش قالب وردپرس چه نکاتی باید رعایت شود

دقت داشته باشید که طراحی قالب وردپرس و ارتباط آن با سئو است که میتواند شما را به موفقیت برساند، ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما قبل از سفارش طراحی پوسته وردپرس ایرانی و حرفه ای  از مشاوره های ما استفاده کنید و بدون شک مشاوره های سود مند تیم کیان تم میتواند تجربه های بسیار ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد تا درک بهتری از طراحی قالب وردپرس و ارتباط آن با سئو به دست آورید و با دانش این که طراحی قالب وردپرس و ارتباط آن با سئو چه میزان میتواند ارزشمند باشد اولین گام خود یعنی سفارش قالب وردپرس را به کیان تم دهید.

 

طراحی قالب وردپرس و ارتباط آن با سئو


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112