02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

قالب وردپرس استاندارد

قالب وردپرس استاندارد چیست؟ چه مواردی باعث میشود تا یک قالب وردپرس و پوسته وردپرس استاندارد شود؟ در این مقاله میخواهیم به شما روش های تشخیص یک قالب وردپرس استاندارد را آموزش دهیم، تا به راحتی بتوانید یک پوسته وردپرس استاندارد را بیابید و یک قالب استاندارد وردپرس خریداری کنید.

جهت مشاهده چندین قالب وردپرس استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قالب وردپرس

در دنیای وب و طراحی وب نیز برخی استانداردها وجود دارند که طراحان باید مطابق با آن ها اقدام به طراحی قالب وردپرس نمایند شاید اصطلاح

کنسرسیوم جهان وبی یا کنسرسیوم وب جهان‌شمول (World Wide Web Consortium یا W3C) را شنیده باشید که با نشانی اینترنتی https://www.w3.org/ قابل دسترس می باشد.

قالب وردپرس استاندارد

قالب وردپرس استاندارد

شما میتوانید برای بررسی سایت خود و اینکه سایت شما و قالب وردپرس شما به چه میزان استاندارد است از طریق سایت بالا اقدام کنید.

اما بجز این مورد ما احساس میکنیم باید استاندارد های دیگر هم وجود داشته باشد مانند:

  • نمایش صحیح سایت در موبایل و تبلت
  • راحتی کار برای بازدید کنندگان سایت
  • سازگاری بیشتر با موتور های جستجو
  • کد نویسی صحیح و استفاده درست از کد ها
  • استانداردی برای رنگ های سایت و گرافیک سایت

و به طور کل با رعایت این موارد شما یک قالب وردپرس استاندارد (قالب استاندارد وردپرس) خواهید داشت. و در نتیجه به موفقیت بزرگی دست خواهید یافت.

ما در زمان طراحی قالب وردپرس برای فروشگاه قالب وردپرس کیان تم تمام استانداردها را رعایت کرده ایم و تمام محصولات کیان تم کاملا استاندارد بوده و شما میتوانید با خیال آسوده اقدام به خرید قالب وردپرس استاندارد کنید.

در سایت ما انواع قالب وردپرس شرکتی استاندارد و پوسته وردپرس استاندارد یافت میشود. همه دارای پشتیبانی رایگان و نصب رایگان قالب وردپرس میباشند.

همین حالا اقدام به خرید قالب وردپرس استاندارد کنید و کسب و کارتان را متحول کنید.

خرید قالب وردپرس کاملا استاندارد

فروشگاه قالب وردپرس کیان تم با بهره گیری از آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا در زمینه ی قالب وردپرس و پوسته وردپرس و طراحی پوسته وردپرس، محصولات و سایت های خود را مطابق با معیارهای جهانی تولید و عرضه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه میتوانید با ما تماس بگیرید.


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112