02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

طراحی پوسته وردپرس شرکتی

طراحی پوسته وردپرس شرکتی : شروع کارامد و اصولی فعالیت فضای مجازی مجموعه با طراحی پوسته وردپرس شرکتی مناسب انجام میگیرد. برای داشتن وب سایتی مناسب و با قابلیت های متعدد، نیاز به پوسته شرکتی حرفه ای و استاندارد خواهید داشت. پوسته شرکتی استاندارد باید قادر باشد علاوه بر رفع نیاز های کلی ، به جلب نظر مخاطب و به نوعی به جذب مشتری بپردازد.
گروه تخصصی کیان تم با بهره گیری از نیروهای متخصص جوان و خوش فکر، قالب های کارامد و استاندارد خود را با در نظر گرفتن نیاز مجموعه طراحی می کند. در واقع طراحی تخصصی قالب های شرکتی با توجه به نوع کسب و کار و حوزه فعالیت انجام گرفته و امکانات ویژه ای متناسب با نیاز و درخواست شما روی قالب تعبیه می شود.

طراحی پوسته وردپرس شرکتی

طراحی پوسته وردپرس شرکتی

طراحی پوسته وردپرس شرکتی حرفه ای !
بدون شک برای رقابت در فضای مجازی و همچنین ایجاد تمایز لازم است که در طراحی قالب شرکتی علاوه بر شاخصه های اساسی ، موارد دیگری نیز درنظر گرفته شود. کیان تم با انجام تحقیقات وسیع و همچنین تحلیل بازخوردهای کاربران، درک عمیقی از نیاز کاربران داشته و هویت سازی در فضای مجازی را به خوبی انجام می دهد.

کیان تم در طراحی پوسته وردپرس شرکتی چه مواردی را در نظر می گیرد؟
کیفیت بالا: یکی از اهداف کیان تم همواره طراحی و تولید قالب های باکیفیت و استاندارد بوده و این مورد با توجه به سابقه مجموعه ، تضمین شده است. کلیه قالب های طراحی شده توسط کیان تم به وسیله تیم مخصوص تست شده و سنجش دقیق فنی روی آن ها انجام گرفته است.
مطابق نظر و سلیقه شما : تمام تلاش کیان تم در واقع پیاده سازی نگاه خاص مشتری و انجام دقیق خواسته های شما بوده است. بر این اساس طراحی اختصاصی پوسته های شرکتی قدم به قدم با نظر دقیق شما انجام گرفته و همچنین قالب های فروشی نیز با امکانات و طرح های متفاوتی طراحی شده اند و شما عزیزان می توانید به سلیقه خود انتخاب نمایید.
کاربر پسند ، گوگل پسند : تمامی ویژگی های که در بحث رقابتی در گوگل و همچنین جلب رضایت مخاطبان تاثیر گذار است ، به طور کامل توسط متخصصین ما پوشش داده شده است. سرعت لود ، سئو ، ریسپانسیو بودن ، قابلیت های تغیر بخش های مختلف و … از دید طراحان ما دور نمانده و از این لحاظ هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

قیمت مناسب : طبیعتا مجموعه های نوپا با توجه به هزینه های بالای راه اندازی کسب کار ، نیاز به مدیریت بیشتر هزینه های خود دارند. کیان تم با هدف همکاری بلند مدت ، قالب های استاندارد شرکتی را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه تقدیم شما عزیزان می کند.
پشتیبانی دائمی : ما باور داریم که با شکل گیری فروش ، شروع همکاری بلند مدت ما با مجموعه شما آغاز شده و جلب رضایت همیشگی شما از اهداف ما خواهد بود. تیم پشتیبانی کیان تم پاسخ گوی تمام سوالات و نیاز های مشتریان عزیز بوده و می توانید به طور دائمی روی همراهی ما حساب کنید.

جهت ورود به بزرگترین آرشیو پوسته وردپرس شرکتی به لینک زیر مراجه کنید

پوسته شرکتی وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112