02144767960 09120248112
پشتیانی

یک قالب وردپرس حرفه ای و تخصصی اولین گام برای شروع پیشرفتی بزرگ است

پوسته شرکتی وردپرس

پوسته شرکتی وردپرس : با گسترش کسب و کارهای مختلف و فضای مجازی ، نیاز به وب سایت که هویت و شناسه مجموعه را تشکیل می دهد ، اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. همچنین برای راه اندازی یک کسب و کار موفق ، وب سایت مناسب می تواند گامی موثر در شکل گیری تصویر ذهنی مخاطبان و بازار هدف از مجموعه باشد. مولفه های مختلفی که کاربران در بازدید از وب سایت در نظر می گیرند و همچنین شاخصه های حرفه ای در طراحی قالب وردپرس ، از دید متخصصان ما دور نمانده و همواره در تلاش هستیم بهترین خود را به شرکت های متقاضی و مجموعه های مختلف ارائه دهیم و ما نیز به عنوان برترین فروشگاه قالب وردپرس شرکتی در ذهن مخاطبین وردپرس فارسی جای گرفته ایم.

آرشیو پوسته شرکتی وردپرس

قالب وردپرس

پوسته شرکتی وردپرس تنها محصولی که کیان تم به صورت اختصاصی بر روی آن تمرکز دارد

متمایز ، حرفه ای ، استاندارد

به طور کلی وجه تمایز قالب های شرکتی طراحی شده توسط تیم کیان تم ، علاوه بر ظاهری حرفه ای و استاندارد ، قابلیت رقابت در موتورهای جستجو گر و هم چنین محیط کاربری آسان می باشد. به منظور آموزش جامع و دقیق، فایل آموزشی و پشتیبانی تیم کیان تم را نیز در اختیار خواهید داشت.
طراحی های متنوع ما، حاصل تجربه و تحلیل بازخورد کاربران بوده و این امکان را به مجموعه های مختلف می دهد که بدون ریسک و با نگاهی کارشناسی شده به فضای مجازی ورود کنند.و با خرید یک پوسته وردپرس شرکتی (پوسته شرکتی وردپرس) بتوانند گام در راه موفقیت کسب و کار خود گذارند.

 

تطبیق کامل با محیط کسب کار

مشکل اصلی کاربران با برخی قالب های وردپرس موجود در بازار، عدم تطبیق آن با متون فارسی و ظاهر کلیشه ای آن است.(طراحی گرافیک سایت بسیار با اهمیت بوده و گرافیک قالب وردپرس مانند دکور یک فروشگاه و شرکت شماست ) همچنین فاکتور های مهم برای الگوریتم جدید موتورهای جستجو گر ، باید به طور دقیق و مهندسی شده در طراحی پوسته شرکتی وردپرس در نظر گرفته شود و با توجه به نوع سازمان و همچنین حوزه کاری، پوسته شرکتی وردپرس می بایست توجه کاربر را با آن سمت سوق دهد.
در همین راستا تیم کیان تم با درک عمیق از نیاز مشتریان و بازار کسب کار ، قالب های حرفه ای و منحصر به فرد شرکتی را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.

پشتیبانی دائمی

همراهی همیشگی مشتریان و پاسخ گویی مناسب، همواره از اهداف اصلی کیان تم بوده و خوشبختانه تا به امروز توانسته ایم رضایت مشتریان را در این خصوص جلب نماییم. جهت راحتی کاربران برای ارتباط گرفتن با تیم پشتیبانی کیان تم ، درگاه های مختلف ارتباطی تعبیه شده است که در سریع ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما خواهد بود.
از این رو می توانید با اطمینان خاطر از خدمات و پشتیبانی همیشگی ما ، از قالب های کیان وب استفاده نمایید.

پوسته شرکتی وردپرس


مشاوره رایگان 021-44767960 051-38846027 پشتیبانی : 09120248112